Opinie

  1. życie z Recklinghausen'em ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie rybka fajnie przyprawiona, dobrze przyrządzona, ciepła. Dobre miejsce żeby szybko coś zjeść i to nawet " zdrowo". Polecam lemoniadę w bodajże trzech smakach.

  2. Wik ★★★★★

    Zamówiłam paczki przez aplikację foodsi, przemiły Pan mi je wydał razem z dokupioną na miejscu zupką, którą super zabezpieczył na wynos. Polecam

  3. Karol _owka (Karolowka) ★★★★★

    Obsługująca mnie pani przy kasie bardzo miła, pomocna i cierpliwa. Na moją prośbę udostępniła mi tabelę wartości odżywczych i zważyła dokładnie całą porcję. Jedzenie standardowe dla tej sieci.

  1. Jacek Szcześniak ★★★★☆

    Czytając te opinie myślałem że będzie tragicznie a tu proszę całkiem miłe zaskoczenie, jedzenie całkiem smaczne i w dodatku ciepłe mimo ze zamówiłem z dostawą rybka przyjemna w smaku kopytka dobre, ja osobiście bym to bardziej przyprawił to następnym razem poproszę o saszetkę z pieprzem i solą. Osobiście polecam aczkolwiek możecie mieć inne zdanie.

  2. Jaroslaw Wozniak ★★★★★

    Burger z boczniakami sztos zupełnie coś innego mogę polecić śmiało. Krewetki również smaczne ze smacznym sosem tatarskim. Polecam lokal.

  3. Ola 2001 ★★☆☆☆

    To był mój pierwszy i ostatni raz . Cena nie adekwatna do jakości. Ryba sama prawie sama panierka Ziemniaczki zimne Za ten zestaw plus surówka i lemoniada ponad 40 zł jak to możliwe ile w takim razie kosztują dodatki ?

  1. Daria Bryś ★☆☆☆☆

    Kiedyś jeszcze coś się zjadło, ale teraz… nie jestem wybredna, mam zrozumienie do ludzi, ale dostałam zeschnięty kawałek ryby który sprzedają pod nazwą ”grillowany łosoś”, przykre, aż gorzki, nie dało się zjeść, do tego dobrałam małą miseczke - dosłownie 3 ziemniaki i troszkę buraczków, całość kosztowała mnie 42zł, to jest po prostu żałosne, że sprzedaje się ludziom takie świństwo i to za taką cenę :(

  2. michał Mike ★☆☆☆☆

    Byłe dwa razy, pierwszy i ostatni. Mintaj z ryżem i warzywami okazał się być kawałkiem panierki z ryżem. Śladowa ilość warzyw. To co na zdjęciu mija się z tym do dostałem... W dodatku ryż chyba z mikrofali i w dodatku miejscami zimny. Rozczarowanie

  3. Martyna Gil ★☆☆☆☆

    Kiedyś wspaniały minjat , dziś nawet na jedną gwiazdę nie zasługuje. 'filet' to sama panierka, w dodatku twardy jak kamień - wyrzuciłam całego. Frytki zimne, a colesław smakował jakby był stary. Szkoda, bardzo lubiłam tu jadać, aczkolwiek na tą chwilę nie polecam. 70 zł wydane w błoto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres North Fish?

North Fish znajduje się przy Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do North Fish?

Można skontaktować się z North Fish pod numerem +48 664 998 228

Jak można dotrzeć do North Fish?

Do North Fish można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements