Opinie

  1. pramod prasad ★☆☆☆☆

    Zapłaciłem za Pumpkin Spice Latte, a dostałem tańsze Caramel Latte. Obsługa zrobiła błąd, a potem była chamska i arogancka. Żadnego „przepraszam”, żadnego zwrotu różnicy – kompletnie zero szacunku dla klienta. Jeśli nie potraficie ogarnąć prostego zamówienia i normalnie traktować ludzi, to nie wiem, po co tam pracujecie. Totalna porażka.

  2. Kamil Badziag ★☆☆☆☆

    Ogólnie to jedzenie ok. Ale dostałem burgera takiego dużego grandera i otrzymałem surowy bekon. Obsługa miła.

  3. DO ROBOTY ★☆☆☆☆

    Myślę że 1 gwiazdka to o wiele za dużo. 4 kasy dwie nie działają w kolejce stałem 33min i zrezygnowałem bo nie przesunęła się nawet o połowę. Tak nie ogarniętego KFC nie widziałem w całej Polsce. Najgorszy punkt w PL nie polecam szkoda nerwów spieszyliśmy się na jarmark a tu niedość że 33min stracone to nie zjadłem nic totalne dno. Moja rodzina w McDomald's dostali jedzenie w 10min zdążyli zjeść ja stałem dalej w kolejce totalny dramat. Odwiedzajcie McDonald's warty polecenia natomiast KFC omijajcie szerokim łukiem totalne dno.

  1. Jacek Richert ★☆☆☆☆

    Najgorsze KFC, w którym byłem w Polsce. Brak higieny, brud na stolikach. Zareklamowałem jedzenie, które było bardzo zimne. Otrzymałem nowe i też było zimne. Zakupy robiłem w dniu 30 listopada w godzinach wieczornych. Nakładają jedzenie do bułek gołymi rękami. Jestem strasznie zawiedziony. Nie polecam. W odpowiedzi właściciela na moją opinię znajduje się link: kfc.pl/kontakt. Niestety nie można się skontaktować w tej sprawie, ponieważ na formularzu nie ma możliwości wyboru KFC Bydgoszcz Focus Park przy ul. Jagiellońskiej. To, po co piszecie, o kontakcie skoro niczego nie chcecie wyjaśniać. ŻENADA.

  2. Adam Gogolewski ★☆☆☆☆

    W piątek 15.08 na naszych oczach ta pani najpierw ta samą szmatą wyczyściła wszystkie lady, opalcowane ekrany a potem dysze od napojów. Dzisiaj odważyłem się skorzystac z promocji kawy. Pomimo mleka i 2 paczek cukru. Kawa była kwaśna z jakimś brudnym osadem, wszystko wylałem. Smakowało jakby była spleśniała lub brudna. Moja kobieta to posmakowała, to od razu wypluła.

  3. Marta Bober ★☆☆☆☆

    2 razy zamawialiśmy jedzenie i 2 razy w zamówieniu czegoś brakowało. ZAMÓWIENIE BYŁO NIEKOMPLETNE. Brać kasę to potraficie i to nie małą, ale skompletować zamówienie to już jest wyczyn dla niektórych. " Pomoc" w aplikacji też nie spełnia warunków takich jakich powinna, trzeba się prosić o zwrot SWOICH pieniędzy i to po długim czasie. NIGDY WIĘCEJ ZAMÓWIEŃ OD WAS!

  1. Anita Szulc ★☆☆☆☆

    Niekompetentna firma! Zamówiliśmy kubełek w aplikacji o 21:05, na miejscu poinformowano nas że zamówienie nie zostanie już zrealizowane przez błąd aplikacji, bo restauracja jest już zamknięta, a pieniądze zostaną zwrócone w przeciągu 14 dni. Dziś mija dokładnie MIESIĄC i 4 dni. Do dziś ani pieniędzy ani zamówienia.. Poraz drugi upominają się o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy, że w przeciągu 7dni zostaną zwrócone pieniądze... Zbywają człowieka, proszę czekać 14 dni, później znów 14dni, a dziś proszę czekać kolejne 7dni.. ŻENADA! Nie polecam!

  2. Bożymarek Kamieniowski ★☆☆☆☆

    Gdy ja z moją przyjaciółkę poszłyśmy po dolewke to pan brązową brodą (niestety nie znam imienia) zwrócił uwagę że nie mamy już dolewać bo miałyśmy trochę pognieciony kubek przez tego pana odechciało mi się chodzić do KFC a jeśli pracownicy będą tak nastawieni to wątpię że ktokolwiek będzie tam przychodził z przyjemnością ps. mam nadzieję że spowrotem będę mogła nalewać dolewki bo po to kupiłam żeby się napić a teraz czuję że niepotrzebnie wydałam pieniądze

  3. Julia Nawrocka ★☆☆☆☆

    Nieogarnięta obsługa, chciałam zamówić frytki i jakieś kurczaki sprzedawczyni naliczyła mi rzeczy za ok.54 złote 2 ogromne kubełki, 1 mały i 2 razy duże frytki, jedzenie zimne, frytki przesolone, strasznie mało mięsa z kurczaka, same kości, na panierce jedzenie nie do zjedzenia, strata czasu i pieniędzy

  1. juzio69 ★★★★★

    Bardzo miła i sprawna obsługa. Jedzonko podane ciepłe, co ostatnio nie jest normą w tej sieci.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Bydgoszcz Focus Park?

KFC Bydgoszcz Focus Park znajduje się przy Jagiellońska 39, 85-097 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Bydgoszcz Focus Park?

Można skontaktować się z KFC Bydgoszcz Focus Park pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC Bydgoszcz Focus Park?

Do KFC Bydgoszcz Focus Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements