Opinie

  1. Nikola Kalinowska ★★★★★

    Świetna pizzeria! Pizza przepyszna, idealnie wypieczone ciasto i świeże, wysokiej jakości składniki. Obsługa bardzo miła i pomocna, a czas oczekiwania krótki. Klimat lokalu przyjemny, aż chce się wracać. Zdecydowanie polecam – jedna z najlepszych pizz w okolicy!

  2. Anna Wu. ★☆☆☆☆

    Zmieniam swoją opinię. Lokal niestety zasługuje na jedną gwiazdkę. W ciągu miesiąca zamawiałam tam 3 razy jedzenie i za każdym razem w jedzeniu był włos. Dzisiaj dałam ostatnią szansę i niestety ponownie w jedzeniu włos. Trochę niesmaczne.

  3. justii 88 ★★☆☆☆

    Jako stała klientka kolejny raz jestem zawiedziona, gdyż zauważyłam że gramatura dawanego mięsa w jedzeniu jest chyba zależna od osoby która je przygotowuje. Jedna z Pań nie trzyma się standardów jakie podajecie, i bardzo zaniża gramatury. Może warto skontrolować wiedzę pracowników.

  1. Kate PR ★★★★★

    Jemy tam od lat - na miejscu, na wynos, z dowozem. Jedzenie jest świetne. Obsługa miła. Szczególnie polecam pizzę Śliwkowe love - wyjątkowa! Dla smakoszy i tych, co nie boją się eksperymentów kulinarnych. Sos pomidorowy został w niej zamieniony na powidła śliwkowe. Buonissimo! Poza tym można tu zjeść sałatki, kebaby, zapiekanki i zwykłe dania obiadowe. Do wyboru do koloru.

  2. jakub Swędzipała ★★★★★

    Ujarany z ziomkiem wstąpiłem dziś po mięsną pizze 45cm. Pani która nas obsługiwała była bardzo życzliwa i miała przecudowny uśmiech. Jeśli chodzi o samą pizze była dość tłusta, dla jednych taka pizza jest skreślona, a dla mnie jest wprost idealna, smaczna i sycąca. Kiedyś próbowałem kebaba, nie zbyt mi podszedł, ale pizza to jest arcydzieło ❤️

  3. Audio Stereo ★☆☆☆☆

    Zamowilem w PACO pizze pierwszy raz bo moja ulubiona pizzeria SIKALAFĄ na bialych blotach byla zamknieta, i niestety zawiodlem sie po całosci, gorszej pizzy dawno nie jadłem, zastanawia mnie dla czego z calej pizzy ciekł jakis niesmaczny olej, czegos takiego nie powinno byc na pizzy, moze puscil to ser, ktory byl słabej jakosci, no nie smaczna ta pizza, a sosy to juz szkoda sie wypowiadac, sama woda sosy o smaku wody z magi i jakims kwasnym czyms, polecam włascicielowi podjechac i posmakowac pizzy z Sikalafą, i przeszkolic swoich pracownikow moze wlasnie u nich.

  1. Albert Kulawik ★★★★★

    Cenowo trochę lepiej niż konkurencja, a pizza porównywalnie dobra. Dużo składników, spoko dopieczone, Ew ciasto miejscami ciut twardawe, ale ogólnie mi smakuje ;)

  2. Wera W ★★★★★

    Niezbyt duży lokal gastronomiczny przy pętli autobusowej. Dobra pizza, z ciekawymi dodatkami. Największą pizza ma 60cm i spokojnie 4 dziewczyny jedną pizzą się najedzą. Jedzenie smaczne, z warzywami. Przed obiektem znajduje się mały ogródek letni oraz kilka miejsc parkingowych tuż przy wejściu. Szybka dostawa, wynos i zamówienia realizowane na miejscu.

  3. Obserwator UEFA ★★★★☆

    Pizza zdecydowanie poprawna. Placek, na którym było sporo dodatków i całkiem niezła ich jakość. Niestety nie jest to jeszcze poziom maestro. Sos pomidorowy to jeden z najlepszych sosów jakie miałem okazję kosztować... Czosnek dramat, konsystencja mleka. Łączna ocena 4 gwiazdki adekwatna do ceny i jakości produktu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PACO PIZZA?

PACO PIZZA znajduje się przy Szubińska 28, 85-312 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PACO PIZZA?

Można skontaktować się z PACO PIZZA pod numerem +48 606 702 702

Jak można dotrzeć do PACO PIZZA?

Do PACO PIZZA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements