Pizza w miarę ok ALE ... Po pierwsze - dopłaciłem za pizzę na grubym cieście a dostałem na cienkim. Po drugie - bardzo mała ilość składników - pizza z kurczakiem i podwójnym (!!!) boczkiem zawierała śladowe ilości kurczaka i dosłownie 11 miniaturowych plasterków boczku na 8 kawałkach pizzy. Nie wspominam o nikłej ilości sera (widocznej na załączonej do recenzji fotografii)... Czułem się jakbym jadł sos z ciastem z minimalnym posmakiem sera i innych składników. Uwaga ich pizza duża to średnia w większości innych pizzeri. Podsumowując smak nie jest zły ale stosunek ceny do jakości (dramatyczna oszczędność na składnikach !!!) wychodzi niekorzystnie. Dlatego tylko 2
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Pe ★★☆☆☆
-
Mateusz ★☆☆☆☆
Nie sądziłem, że pizza może być tak ohydna. Ciasto jest niezjadliwe, pizza przyjechała cała spalona, sucha jak podeszwa od buta, całość absolutnie niezjadliwa, a naprawdę daleko mi do wymagającego klienta w przypadku pizzy. Kierowca przy dostawie ani dzień dobry, ani proszę ani do widzenia ani nic. Ja nie wymagam traktowania mnie jak królewicza, ale odpowiedzieć na przywitanie, to chyba podstawa kultury? Nie polecam nikomu, pieniądze wydane w błoto, gdybym nie był przeciwko marnowaniu żywności, to nadawałaby się tylko na śmietnik. Coś strasznego.
-
Szymon “aufy” Zdanowicz ★★★☆☆
Pizza była fajna, pulchna, świeża - ciasto super. Dodana cebula trochę grubo pokrojona przez co jej smak mocno sie przebijal ale okej. Frytki tragedia. Były jednocześnie gumowate i suche jakby ktoś je w mikrofali odgrzał. Nigdy wiecej frytek w dominos.
-
Damian Wołgajew ★☆☆☆☆
To jest pizza z podwójnym serem według dominos. Miejscami widać suche ciasto bez składników i sosu. Po złożeniu reklamacji dostałem informację że według pani z BOK pizza ma podwójny ser. Strach się bać jak wygląda pizza ze standardową ilością sera. Chyba nie ma go w ogóle jeśli po zamówieniu dodatkowej porcji sera są jego śladowe ilości.
-
zelazny zelazny ★☆☆☆☆
Jeżeli tak wyglada średnia pizza za 70 zł... Brak słów... Nawet jedna osoba by się nie najadla. Szkoda, że nie zobaczyłem opinii średnia 3 ..Juz dawno nie byłem tak zawiedziony!!
-
ziblok ★★★☆☆
Pierwszy raz jadłem w Tym miejscu. Nie mam porównania do poprzednich lat działania. Pizza dobra, nie wyróżnia się czymś szczególnym. Nie wiem w jaki sposób jest przygotowywana, ale na pewno nie robią jej od podstaw. Na pizze czekałem ok. 15 minut. Jerśli ktoś chce zjeść coś na szybko, to polecam. Można zająć miejsce przy stoliku, jest czysto i schludnie. Za średnią pizze zapłaciłem nie całe 20zł, Pozdrawiam.
-
Dominika Kołakowska ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy pizze Classic Burger, nie została polana sosem hamburgerowym który jest jednym z składników tej pizzy. Na dodatek ciasto suche a pizza przyjechała zimna.
-
Agnieszka Panfil ★☆☆☆☆
NIE POLECAM TEJ PIZZERNI!! Zamówiłam pizzę 4 sery ,gdzie ta pizza chyba wogole koło serów nie stała, średnia pizza,masakra!!! Tak mala że nawet jedna osoba się nią nie naje... ostatni raz!!!!
-
Martin Dec ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaką jadłem można nawet powiedzieć że nie wiem czy to coś co dali wogole leżało koło pizzy same ciasto niby 4 sery ale nic tam nie było na niej .....wielkość średniej jak dla mnie to mała pizza a cena 55zl nie polecam bo będziecie tego żałować do końca życia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domino's Pizza?
Domino's Pizza znajduje się przy Skarżyńskiego 2, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?
Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 525 613 803
Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?
Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku