Opinie

  1. Pawel ★☆☆☆☆

    Kompletne dno. Niby otwarte w niedziele (po co, skoro nie można kupić pizzy) ale godzina (!) oczekiwania na wątpliwej jakości jedzenie plus oczekiwanie od klienta ze będzie znał dokładne rozmiary tego ich badziewia. Omijać szerokim łukiem.

  2. Łukasz Bakalarczyk ★★☆☆☆

    Nie wiem jaki klimat, bo braliśmy trzy pizze na wynos. Obsługa - normalna, nie zła, nie wyróźniająca się w żaden sposób, w żadną strone. Jedzenie: 62cm? (albo coś w okolicy) pizza. Dwie sztuki. Wybraliśmy ciasto tradycyjne (nie cieńkie, nie puszyste). A miejscami było tak cieńko że aż krucho i była to dosłownie kartka papieru, gdzieś obok było nieco więcej ale nadal tak cieńko że... gdybyśmy wybrali ciasto cieńkie to... jakie by było ? Nie byłoby w ogóle czy jak? Syrenka - salami - też za bardzo spieczone bo... az kruche. Pizza niezabardzo mi smakowała (ze względu na brak ciasta i przypieczone za mocno salami) ale... tez chyba źle wybrałem. Takiej pozycji raczej nie powinno być w menu. Mąka, woda i salami. Ok - jeszcze jakiś rozmaryn albo coś takiego. Mój bład. Natomiast... nadal... te ciasto - to przezywam najbardziej. Druga pizaa - bylo wiecej skladnikow - taka została wybrana i ok. Ogólem była by dobra, gdyby znow nie... ciasto, a w zasadzie jego brak. Pozostaje cena, wiem ze wszystko drozeje, wszystko jest drogie, ale 96zł za pizze - powinna byc wybitna, a nie przeciętna. Gdyby była dobra, nie myślałbym o cenie. A tak nie była ani dobra, ani tania.

  3. Małgorzata Górska ★★☆☆☆

    Ostatnio wzięliśmy Dania na wynos - pizza i makarony. Makarony w plastikowych pudełka po dojechaniu do domu zimne, raczej przydałyby się styropianowe opakowania.. kurki w gnochi średnie w smaku. Niedziela - przyjechaliśmy na kolację na miejscu (19:00). Zastała nas pustka w lokalu - nic dziwnego, skoro na posiłek trzeba czekać 1,5 godziny.. żenada.

  1. Katarzyna Nowakowska ★☆☆☆☆

    Zamówiona margherita przyjechała kompletnie wysuszona, zadzwoniłam do pizzerii pani rozmawiajac ze mną co chwile wyłączała głośnik i konsultowala z inna osoba, co było niegrzeczne. Usłyszałam, ze margherita powinna tak wyglądać, ponieważ tam jest tylko ser, mogliby mi wymienić pizzę, ale skoro zaczęłam ją jeść pizzę to najwyżej mogą mi dać rabat na następna. Podejście do klienta bardzo słabe, robię pizzę sama w domu gdyby cos takiego mi wyszło nie podałabym jej rodzinie, a co dopiero sprzedawać to za 50 zł. Zapraszam kucharza do innych pizzerii żeby zobaczył jak powinna wyglądać margherita.

  2. M R ★★★★★

    Pierwszy raz u Was zamawiamy (31.01.2023 jakoś po 21:00) i kompletnie nie zrażeni opiniami poprzedników chcieliśmy przetestować na własnej skórze i żołądkach. I jak….? Super, pizza trzyma się w poziomie, ciasto cieniutkie chrupiące, składniki świeże, dostawa szybko i na czas (tu przepraszam za pomyłkę z adresem mój błąd, ale kurier opanował elegancko). Sosik pierwszy raz się spotkałem ze są w nim cząstki pomidorów - REWELACJA. Razem z pizza Kwadrat jesteście moimi faworytami w Fordonie i będę polecał, nie zawiedzcie nas!

  3. G G ★★★★★

    Pierwszy raz u Was zamawiamy (31.01.2023 jakoś po 21:00) i kompletnie nie zrażeni opiniami poprzedników chcieliśmy przetestować na własnej skórze i żołądkach. I jak….? Super, pizza trzyma się w poziomie, ciasto cieniutkie chrupiące, składniki świeże, dostawa szybko i na czas (tu przepraszam za pomyłkę z adresem mój błąd, ale kurier opanował elegancko). Sosik pierwszy raz się spotkałem ze są w nim cząstki pomidorów - REWELACJA. Razem z pizza Kwadrat jesteście moimi faworytami w Fordonie i będę polecał, nie zawiedzcie nas!

  1. Bartosz Tubilewicz ★☆☆☆☆

    Zamawiamy od otwarcia lokalu przy Fordońskiej, często, może nawet za często ale nie o tym. Było bez zastrzeżeń, smakowicie, pizza pyszna, fajne ciasto, jakość dodatków ok. Sosy super. Na starcie cola gratis do zamówień, co było bardzo miłe. Niestety od kilku Naszych zamówień wstecz jakość spadła dramatycznie. Zdarzały się przypalone brzegi, cienkie ciasta zamiast tradycyjnego, pomyłki w sosach ale cóż, zdarza się. Wczoraj miarka się jednak przebrała, stąd ocena, opinia i zdjęcia pizzy. Zamówienie - popularna 60cm na tradycyjnym cieście. Otrzymaliśmy ciasto grubości kartki papieru. Mimo to jak widać śladowa ilość ciasta i tak nie przeszkodziła osobie przygotowującej spalić je doszczętnie. Wielkie rozczarowanie i prawdopodobnie pożegnanie z pizzerią. Pozdrawiam, były, stały klient.

  2. Bartosz ★★☆☆☆

    Raczej dla amatorow suchego ciasta... Tak malej ilosci sera jeszcze na pizzy nie widziałem. Ciasto smaczne, ale ogolem pizza taka cieniutka i skromniutka, ze po 5 minutach jest kompletnie zimna.

  3. Monika Montewska ★★☆☆☆

    Pierwszy i ostatni raz.... Szybko zrobiona ale niedopieczona. Ciężka jak dla nas. W Fordonie jest dużo lepszych pizzeri. Na 60cm mało dodatków, zdecydowanie nie na bogato. Dużo sera, przez co pizza syta ale ciężka. Jak ktoś lubi to ok. Nam nie podeszła. I na koniec jakaś dziwna mega rzadka oliwa czosnek chili... Ani to oliwa,... Ani smak. Ilość jak na zdjęciu a smak i zapach? Strasznie chemiczny.. co to w ogóle jest?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria 105?

Pizzeria 105 znajduje się przy Fordońska 410, Fordon, 85-790 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria 105?

Można skontaktować się z Pizzeria 105 pod numerem +48 500 105 432

Jak można dotrzeć do Pizzeria 105?

Do Pizzeria 105 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements