Przegląd katalogu
- 114 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 114 wyników
Przeglądaj coffee house w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 114 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 133,802 opinii i ocen.
“Co prawda drogo jak to w żabce ale bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Obsługa bardzo miła i nie problematyczna. Nie ma problemu z rzeczami typu wykupienie PaysafeCard'y czy chociażby zrobieniem Hot-dog'a. Bardzo polecam”
“Obsługiwała mnie fajna, miła Pani w brązowych włosach. Kupiłem podwójny zestaw Jack Daniels 0.7l + Coca Cola 0.85L i co ciekawe spytała mnie o dowód, to zawsze się ceni.”
“Długo nie byłem, zbyt wiele zmian w wyglądzie nie stwierdziłem ale to chyba nie o to chodzi. Towary wysoko kalosciowe a i trochę chłamu także sie znajdzie. Ogólnie OK.”
“W Auchan Rondo można kupić produkty z Gospodarstwa Rolnego Ślesin . Polecam : jogurty , kefiry , twarogi , mleko świeże , zsiadłe .”
“Niezwykłej pomocy udzieliły mi Panie pracujące w dziale ogrodniczym Auchan w sierpniu tego roku. Potrzebowałem roślin na ślub i nie tylko dostałem prywatną informację kiedy będzie dostawa wrzosów, na których mi zależało, ale też rośliny czekały już na mnie w ilości, z której mogłem wybrać te pasujące mi kolorystycznie. Rzadko jeżdżę do Fordonu na zakupy ze względu na odległość ale dzięki niezwykłej pomocy Pani Iwony i jej koleżanki z działu ogrodniczego właśnie doszedł ważny i istotny powód by częściej odwiedzać Auchan.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Miałam problem z zakupem robota kuchennego, odrazu otrzymałam pomoc od Pani z obsługi sklepu, dzięki czemu bez problemu dokonałam zakupu. Jeszcze raz dziękuję! :)”
“Jedyny sklep tego typu gdzie nie JESTEM NIEWOLNIKIEM!!!! Kasjerka mnie obsługuje, a nie jak w Lidlu, gdzie zmusza się mnie do DARMOWEJ pracy dla chciwego Niemca i sam mam kasować swoje towary Aldi pokazuje, że i Niemiecki pan może mieć inne standardy. Przyjazny, dobrze zaopatrzony sklep.”
“Choć nie byłem tam zbyt wiele razy, to nawet na podstawie ograniczonej liczby wizyt mogę przyznać, że to jeden z najlepiej zaopatrzonych marketów. Produkty są inne niż "wszędzie", ale nie chodzi tu tylko o marki, ale produkty z innych krajów czy unikalne, o których istnieniu się nie słyszało (np. szynka z daniela). Ceny są wysokie, to fakt, ale w parze z tym idą czystość, niewielkie kolejki i nieprzeciętny towar.”
“Bardzo dobrze zorganizowany sklep – zawsze czysto, przejrzyście i schludnie. Obsługa uprzejma, pomocna i profesjonalna. Półki regularnie uzupełniane, a większość produktów zawsze dostępna, także z aktualnych gazetek promocyjnych. Robienie zakupów w tym Lidlu to czysta przyjemność. Zdecydowanie jeden z lepiej prowadzonych marketów w okolicy. Polecam!”
“Rzadko robiłem zakupy w tej sieci, ale chyba będę częstszym klientem. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, a do tego ceny są naprawdę konkurencyjne w porównaniu z konkurencją.”
“Widać, że nowy właściciel dba o ten sklep. Czysto, pełen asortyment i miła obsługa. Polecam!”
“Sklep oferuje wszystko, czego można potrzebować na co dzień. Czyste wnętrze, świeże produkty i atrakcyjne ceny tworzą spójną całość. Personel jest zaangażowany i chętny do pomocy. Promocje są częste, a dostępność towaru utrzymywana na wysokim poziomie. Zakupy przebiegają tu spokojnie, w miłej i dobrze zorganizowanej atmosferze.”
“Jest mało grzybów jadalnych, wiele trujących. ale przyroda jest piękna”
“Carrefour w Galerii Pomorskiej to świetne miejsce na zrobienie zakupów, zwłaszcza dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Lokalizacja w centrum handlowym ułatwia zaplanowanie zakupów wraz z innymi obowiązkami. Dodatkowo, sklep jest czynny przez większość dni w tygodniu, co pozwala na elastyczne planowanie zakupów. Jedyny minus to zmniejszenie sklepu, jest bardziej ciasno i ciemno...”
“Co jakiś czas odwiedzam ten sklep i ani razu nie spotkało mnie nic niemiłego, obsługa wykonuje swoje obowiązki gdy jest problem z kasą samoobsługową odrazu ktoś podejdzie jest czysto moim zdaniem wszystko ok .”
“Przyszłam do sklepu z zamiarem złożenia i opłacenia zamówienia. Na szczęście spotkałam Panią Sandrę, która szybko sprawdziła, że produkt, którego potrzebuję jest jeszcze dostępny w sklepie. Szybko odnalazła sprzęt, dodała zakup do mojego konta klienta, a przy tym wszystkim była bardzo pomocna i uśmiechnięta. Wyszłam ze sklepu z zakupem i usatysfakcjonowana! Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką obsługę :)”
“Wygodny i obszerny parking w szczególności dla osób niepełnosprawnych. W sklepie: czysto, duży wybr towaru obsługa pomocna i bardzo przyjazna dla klientów. Przed wejściem na sklep po lewej stronie na wprost kas obsługi netto mamy piekarnię z pysznymi wypiekani pieczywa i punk z prasą również świetną w tych obu punktach obsługą klienta. Przy wejściu do netto na zewnątrz po lewej stronie mamy bankomat z możliwością wpłaty i wypłaty gotówki. Za sklepem netto znajduję się paczkomat inPost o nr. BYD 121 M Czysty i darmowy parking idealne miejsce na szybkie zakupy i odebranie paczki przy okazji Polecam serdecznie mieszkańcom osiedla bohaterów Bydgoszcz”
“Lubię zakupy w Lidlu. Produkty świeże. Obsługa bardzo miła, pomocna. Kasy samoobsługowe działają sprawnie, można za gotówkę w, każdej kasie. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam”
“Po prostu Biedronka i co tu dodawać.”
“Zawsze świeże owoce i warzywa, ciepłe pieczywo, super, że jest więcej kas samoobsługowych.”
“Sklep prezentuje się bardzo dobrze – przestronny, czysty i dobrze oświetlony. Działy z nabiałem, mięsem i warzywami są zawsze zadbane. Produkty świeże, a ceny konkurencyjne. Obsługa kulturalna i zawsze uśmiechnięta, co tworzy pozytywną atmosferę zakupów. Często pojawiają się nowości, które zachęcają do powrotu.”
“W ostatnim czasie bardziej dużo się zmieniło, coraz mniej zastawionych alejek paletami. Widać, że kierwonictwo czyta opinie. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Ela z lady mięsnej. Sympatyczna i konkretna zawsze dobrze doradzi.”
“Serdecznie polecam sklep Castorama w Bydgoszczy. Obsługa na bardzo wysokim poziomie – pracownicy są pomocni, uprzejmi i chętni do udzielania fachowych porad. Zakupy przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania należą się projektantce kuchni, Emilii B.która wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Projekt został przygotowany z dużą dbałością o detale, funkcjonalność oraz estetykę, a wszystkie moje potrzeby i sugestie zostały uwzględnione. Otrzymałam wiele cennych wskazówek i rozwiązań, o których sana bym nie pomyślała. Jestem bardzo zadowolena z efektu końcowego i całego procesu obsługi. Zdecydowanie polecam Castoramę w Bydgoszczy oraz współpracę z tamtejszą projektantką kuchni! Chciałabym wyrazić ogromne uznanie dla pana Michała G. To pracownik niezwykle kompetentny, uprzejmy i zaangażowany w swoją pracę. Pan Michał z dużą cierpliwością i profesjonalizmem doradził w wyborze odpowiednich produktów, odpowiadając na wszystkie pytania i proponując najlepsze rozwiązania. Serdecznie polecam”
“To mój osiedlowy Lidl bardzo go lubię, dobrze się tam robi zakupy. Brakowało mi kas samoobsługowych ale już są wiec jeszcze chętniej wchodzę bo nie muszę czekać w ogromnych kolejkach które tam zawsze są :)”
“Miejsce godne polecenia. Jedliśmy tzw. zestaw dnia czyli burger z frytkami i lemoniada i wszystkim bardzo smakowało. Cena dania była mega konkurencyjna. Obsługa miła, lokal w odpowiednim klimacie. Wszystko do siebie pasowało. Polecam”
“Trafiłam tu zupełnie nieplanowanie ale nie żałuję. Pozdrawiam bardzo miłą Panią w okularach, podpowiedziała też o aplikacji i szybciutko przygotowała moje bubble tea. Duży plus za wystrój- można posiedzieć na wygodnej sofie i fotelach. Wyszłam bardzo zadowolona. Ceny jak na dzisiejsze standardy w miarę ok ;)”
“Sklep świeżo wyremontowany, z szerokim asortymentem i świeżo odpiekanym pieczywem. Za zakupy szybko i sprawnie można zapłacić także w kasach samoobsługowych.”
“Super, czysto I niskie ceny. Sklep z dużym bezpłatnym parkingiem. Batdzo duza sala sprzedaży, ciekaw oferty i super promocję. Chociaż w pobliżu inne sklepu zawsze wybieram Kaufland z uwagi na niskie ceny, dobra jakość i miłą obsługę. Duża lada z wedli ami serwm i produktami garmażeeyjnymi.”
“Biedronka świeżo po remoncie! Wygląda o wiele lepiej, wydaje się jakby asortyment był większy, oprócz regałów produkty ustawione w "stosach" co daje jednak poczucie zagracenia. Co nowego - tradycyjna lada z mięsem i serami. Obsługa ta co była - miła i pomocna ☺️ Wszystko nowiutkie, więc przyjemniej robi się zakupy, trzeba się tylko przyzwyczaić do nowego układu. Oprocz kas z kasjerami, są też samoobsługowe. Z głośników sączy się przyjemna muzyka, nie za głośna, więc nie przeszkadza. Ogólnie polecam na zakupy!”
“Wszystko jak najbardziej na tak, prze sympatyczny personel, duuuzy wybór towaru, dużo promocji. Dużo miejsc parkingowych. Naprawdę polecam”