Przegląd katalogu
- 32 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 32 wyników
Przeglądaj pole dla kamperów w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 32 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 9,046 opinii i ocen.
“Super parking dla kamperów.Jedt tu bardzo ładnie.Systrmdziała . Fajnie jeżeli łazienka moę być otwarta poza sezonem:)”
“Pani Elżbietka to wspaniała osoba, przemiła :) miejsce cudowne i cena przyjemna :) Polecam”
“Wszystko co trzeba na jedną noc - serwis kampera, prąd, pralka, przysznice, plac zabaw dla dzieci”
“To miejsce to prawdziwa perełka! Idealne dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą, a jednocześnie z dostępem do wygód i serdecznej opieki ze strony właścicieli. Gospodarze to wspaniali ludzie – zawsze uśmiechnięci, pomocni i życzliwi, dbający o to, by goście czuli się jak w domu. Położone nad jeziorem, przestronne pole namiotowe, które jest świetnie wyposażone. Na polu znajdziemy wiele wiat, można rozpalić grilla lub ognisko. Są także skrzynki z prądem, co z pewnością ułatwia pobyt. Toalety na polu namiotowym są czyste, zadbane, a ciepła woda jest dostępna przez całą dobę. Cały obiekt jest bardzo zadbany, a przestronność terenu pozwala na komfortowy wypoczynek. Polecam to miejsce!”
“Super kajaki,miła obsługa. Dobra organizacja.Kajaki z możliwością montażu dostawek dla dzieci. Dostępne kajaki trzyosobowe.”
“Miejsce rewelacyjne zdala od wszystkiego w środku lasu. Kemping jest duży, wręcz bardzo duży. Spokój, cisza, idealnie na rodzinny odpoczynek. Jest parę niedogodności, ale jak super fajni ludzie Własciciele trochę zainwestują, szególnie zadrzewią duży obszar na środku kempingu wróżę temu miejscu świetlaną przyszlość. Tylko jeździć i odpoczywać. Ja będę wracał. Polecam !”
“Miejsce w lesie, cisza spokoj, dla dzieci park linowy oraz rozbudowany plac zabaw. Obsluga bardzo mila . Polecam to miejsce na chwile odpoczynku w podrozy. Stalismy campervanem doba 50zl plus 20zl.(niezależnie od ilosci osob w pojezdzie) .. Czyste sanitariaty. Nic wiecej nie trzeba.”
“Polska jest piękna. Cisza i spokój uroczyska Topolina to coś niesamowitego sam Mielnik oraz okolice do aktywnego wypoczynku przepiękne.”
“Pomimo, że pole namiotowe jest w remonice, to zostałem przyjęty. Pani Właścicielka super miła i pomocna. Byłem na wycieczce rowerowej ale mimo to Pani zaoferowała że podwiezie mnie samochodem do sklepu po poranne zakupy. Za atmosferę jestem Właścicielce wdzięczny i mam nadzieje ze pole namiotowe znowu będzie świecić pełnym blaskiem po remoncie. W czasie mojego pobytu prysznice były w remoncie. Dostęp do prądu, wiaty, toalety i umywalki.”
“Bardzo dziękuję właścicielom za udostępnienie w deszczowy dzień oświetlonej hali do oględzin auta.”
“Plusy: sanitariaty w standardzie europejskim, czyste, jednorazowe nakładki na deskę, nawilażany papier, mydło przy umywalkach i mocno nagrzane co przy slabej pogodzie jest ważne podczas prysznica, prąd w cenie parceli, brak liczenia za osoby i dostawki, miejsce na ognisko z przygotowanym drewnem, na terenie hamaki, fotele, stoliczki nad jeziorem, pralnia z chemią, szklarnia z pysznymi pomidorami i standard zmywalnia naczyń z ciepłą wodą, teren zadbany a przede wszystkim bardzo miła ekipa obsługująca. Minusy: prysznic płatny ale to mały minus bo częste mycie skraca życie, brak dostępu do jeziora plażowego więc dzieci nie poplywają, tylko pomost w szuwarach. Plaża ogolnodostępna 5 minut spacerkiem. Sugestie: w lazienkach mozna pomyslec o suszarkach, ale to taka fanaberia. Dziękujemy za gościnę. Kiedyś może wrócimy.”
“Swietne miejsce. Jeśli marzysz o odpoczynku i ciszy - to, to miejsce jest dla Ciebie. Kemping jest prostokątny nad samym brzegiem jeziora z pomostem. Prąd jest dostępny. Bardzo czyste i zadbane toy toye. Jest segregacja śmieci, parę miejsc na ognisko. Właściciele mili i bardzo pomocni. Dostępni w każdej chwili. Polecamy.”
“Początek października 2025r. Byłem, widziałem, i na dodatek jeszcze przeżyłem ;-))) Szukałem miejsca na bazę wypadową, aby pozwiedzać okolicę. Inicjatywa właściciela jest w punkt. Jakby co, to i żarcie ogarnie. Tylko trzeba z nim to wcześniej omówić, albo kanajpka w okolicy lub własne. A gdzie i co zobaczyć? trzeba go zapytać... ;-))) Dla każdego coś się znajdzie: i twardy off, i lżejsze drogi, o asfaltowych nie wspominając. Mi wyszła bardzo fajna wycieczka po okolicy, lekko ponad 100-u kilometrowa. Trochę asfaltem, trochę polnymi czy leśnymi drogami. Sama baza to forma luźnego schroniska. Taki namiot, tylko z ubikacją, kuchnią i światłem. I tak ma być. Jak się kto załapie na miękkie to śpi wygodniej, a jak nie, to może wybrać swój kawałek podłogi ;-))) Tak czy siak rano, a trochę ludzi było, widok jest niesamowity, jak wszędzie leżą "zwłoki" gdzie kto mógł ;-))) Ja wybrałem namiot, bo chciałem sprzęt przetestować. I wszystko się udało ;-))) I miejscówka, i wycieczka, i biwakowanie. Ta baza to taka Tortuga dla motocyklistów ;-))) Zwiedzanie okolicy było bardzo przyjemne. Widoki wspaniałe. Dużo pagórków i dolinek, sporo jeziorek, no jest czym oko nacieszyć ;-))) Ludzie super, widoki super, pogoda dopisała, a baza jest jeszcze bardziej super ;-))) o właścicielu i pierwszej oficer nie wspominając. Te przedostatnie zdjęcia z zegarkiem na namiocie to lokalna stacja pogodowa - rano w niedzielę 5/10/2025r. ;-))) Więc walcie śmiało!!! Z braterskim pozdrowieniem Buziala w czuala”
“Pyszne jedzenie. Duże porcje. Dobra cena. Miła obsługa.”
“Cudowny kemping . Natura , plaza nad czystą rzeką ,łąka, las.Jestesmy ogromnie zadowoleni z pobytu.Mozna poczuć się sielsko anielsko. To były w a k a c j e !!!! Bywaliśmy na różnych campingach ,ale ten jest najlepszy pod kazdym względem . Dziękujemy właścicielowi ,że stworzył takie miejsce na ziemi . Panie Konradzie przybędziemy znów za rok .Zyczymy zdrowia i do zobaczenia.”
“Korzystaliśmy z domku. Zadbany, elegancki, czysty... moskitiery w oknach i drzwiach! Bar to mini restauracja. Jedzenie nie dość że domowe, pyszne to w bardzo przystępnych cenach. Plaża czysta. Wszystko blisko. Właściciele sympatyczni. POLECAMY Gorąco dla rodzin.”
“Bardzo fajne miejsce , spokojna okolica czysta plaża , super miejsce biwakowe , polecam”
“Byliśmy tam kamperem poza sezonem. Cisza, spokój i przepiękne widoki. Jesteśmy zachwyceni.”
“Duża stacja, obecnie jedyna w kierunku Litwy przy drodze ekspresowej. Znajduje się na nowo powstałym MOP, na każdym dystrybutorze ON można zwiększyć przepływ paliwa dla ciężarówek. Stacja oferuje cześć restauracyjną z daniami obiadowym, poza standardową ofertą sieci Orlen. Wraz z rozbudową dróg szybkiego ruchu, obecny parking może nie wystarczyć do obsługi podróżnych.”
“Miejsce piękne tylko brak plaży”
“Camping położony w centrum miasta, nowe i bardzo czyste toalety. Atrakcyjne ceny. Kamper, 2 osoby bez prądu- 65 zł. Polecam”
“Super miejsce z pięknymi widokami :) Przyjacielski klimat i miła obsługa :) Polecamy i mówimy DO ZOBACZENIA :)”
“Bardzo klimatyczne miejsce, duża łazienka z gorącą wodą, niejedna przestrzeń dla dzieci, uprzejmi właściciele, u których można zakupić jajka i załapać się na talerz zupy. Byliśmy z przyczepą.”
“Postój w drodze powrotnej z Trok/Wilna. Pierwsza stacja z możliwością zjedzenia obiadu.Jedzenie bardzo smaczne. Choć wybór o 16 ej ograniczony. Ale zupa tajska bardzo dobra. Gołąbki również. Kotlet schabowy ( sznycel) robiony na świeżo. Golonka lekko ,,gumowata". Drugie dania nie były gorące. Odniosłam wrażenie,lekkiego uśpienia personelu,ale wszystko miło,uprzejmie i z uśmiechem na twarzy.”
“Super stacja miła obsługa paliwo pierwsza klasa”
“Piękny widok na Bug i dobre miejsce do spacerów.”
“Bardzo fajny ośrodek. Dużo domków w przeróżne konfiguracji. Domki czyste stansardowo wyposażone, wygodne łóżka. Dużo atrakcji na terenie całego ośrodka. Pomosty, plaże, plac zabaw, ping-pong, siatkówka, boisko do piłki nożnej, kajaki, rowerki wodne, możliwość wędkowania. Bardzo smaczne obiady serwowane po wcześniejszym zamówieniu. W lokalnym barze zimne piwko, dania typu fastfood. Idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek.”
“Super miejsce jesteśmy tu po raz drugi. Bezpośredni dostęp do jeziora. Jezioro bardzo czyste, miejsce wydzielone bojkami dla dzieci. Łazienki z gorącą wodą za równo przy plaży jak i czesci hotelowej, która obecnie jest w remoncie. Pan Patryk bardzo uprzejmy, kontaktowy człowiek. Bar przy plaży na plus, obsluga bardzo miła. Piekne zachody słońca.”