Byłam tam nie na noclegu, tylko tak na plaży posiedzieć, która nie zrobiła na mnie tak złego wrażenia jak reszta. Plaża ładna i pomost też plus wypożyczanie rowerków jak najbardziej fajne. Ale kuchnia, czy stołówka pozostawia wiele do życzenia, i porządek tam też. Sanitariaty tzn ( TOI TOI ) szkoda gadać. A domki z zewnątrz wyglądały jakby się czas im zatrzymał przed 25 laty. Byłam tam raz i na pewno ostatni.
Zdjęcia
Opinie
-
Bu Mi2293 ★★☆☆☆
-
Tomaszek Roszkowski ★☆☆☆☆
Niestety, moja wizyta w Ośrodku "Łabędź" w Rajgrodzie pozostawiła wiele do życzenia. Przede wszystkim nie podobał mi się obowiązkowy płatny wstęp w wysokości 7 zł od osoby. Uważam, że to nieuzasadniony koszt, zwłaszcza że wiele podobnych miejsc oferuje bezpłatny dostęp do terenu lub niższe opłaty. Dodatkowo, za tę kwotę nie otrzymaliśmy niczego szczególnego – infrastruktura była przeciętna, brakowało atrakcji, a czystość pozostawiała wiele do życzenia. Szkoda, że odwiedzający są zmuszeni płacić za coś, co nie przekłada się na jakość wypoczynku. Nie polecam tego miejsca, jeśli szukacie przyjaznego i uczciwie wycenionego ośrodka.Płatny wstęp bez wyraźnej wartości to zwykłe wyciąganie pieniędzy od klientów.
-
Ewelina G-a ★★☆☆☆
Korzystaliśmy z pola namiotowego. Ogólnie wygląda bardziej jak parking. Ogólny chaos i samowola. Jednak najgorszy jest bar. Czekaliśmy 2h na pizzę i frytki. Po godzinie okazało się że zapomnieli o naszym zamówieniu. Ok zdarza się. Jak się okazało, po drugiej godzinie, że dalej nie ma zamówienia, powiedzieliśmy że chcemy zwrot pieniędzy. Obsługa totalna olewka, brak refleksji i zwykłego przepraszam. Warto zwrócić uwagę na noszenie posiłków. Kelnerki z palcami w jedzeniu. Jakby nie można zabrać tacy. W toaletach niezbyt czysto i pełno wody.
-
Adam Szymulewski (Adax81) ★★★★★
Bardzo fajny ośrodek. Dużo domków w przeróżne konfiguracji. Domki czyste stansardowo wyposażone, wygodne łóżka. Dużo atrakcji na terenie całego ośrodka. Pomosty, plaże, plac zabaw, ping-pong, siatkówka, boisko do piłki nożnej, kajaki, rowerki wodne, możliwość wędkowania. Bardzo smaczne obiady serwowane po wcześniejszym zamówieniu. W lokalnym barze zimne piwko, dania typu fastfood. Idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek.
-
Paweł Borawski ★★★☆☆
Parę cytatów ze strony: "Ośrodek Łabędź w Rajgrodzie położony jest w zacisznym miejscu, (...). Cały kompleks znajduje się w lesie sosnowym, z dala od miejskiego zgiełku.", "Wczasowicz zobowiązany jest do przestrzegania ciszy nocnej w godzinach 22.00-7.00.", "Zabrania się puszczania muzyki z pojazdów, oraz puszczania muzyki w sposób uciążliwy dla innych gości ośrodka" Osrodek nie przestrzega własnego regulaminu i organizuje bardzo głośne imprezy w czasie ciszy nocnej, z fajerwerkami i basami że zęby bolą. Do tego w niektórych domkach biesiadają pijani ludzie, z własnymi głośnikami. Hałas i krzyki w nocy to główny minus tego miejsca. Poza tym jest ok, domki odnowione (chociaż gęsto posadowione), ośrodek zadbany, fajne kąpielisko i płac zabaw.
-
Wojciech Turski ★☆☆☆☆
Ten pan z recepcji to prawdziwy buc,zero porządku,domki brudne,w barze nic do zjedzenia a pieniądze za jedną noc policzył 420zl za trzy osoby,totalne zadupie w środku lasu.Nie polecam!!!!!!
-
Jakub Nieścier ★☆☆☆☆
Bylismy na miejscu, nie udało się znaleźć nikogo z obsługi, recepcja zamknięta o godzinie 12, nikt nie odbiera telefonu.
-
Angelika Kowalczuk ★★☆☆☆
Btliśmy pod namiotem, za jedną noc zapłaciliśmy 70zł i oprócz miejsca na spanie nie zyskaliśmy w tej cenie nic... Sanitariat o godz. 21.00 był już zamknięty, nawet nie wiemy do której można było z niego korzystać, a warunki w nim pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym po zmroku na całym ośrodku nie paliła się nawet jedna latarnia. W takich warunkach rozbicie w środku lasu nie byłoby różnicą, a jednak za coś się płaci. Mimo, iż na ośrodku nie było wielu ludzi to było bardzo głośno, cisza nocna zaczęła się niektórym jak wschodziło słońce :) Jedyny duży plus to bardzo fajna, piaszczysta plaża.
-
Monika Reszka ★★★★☆
Bardzo ładnie położony ośrodek. Widać że odnawiane domki. Nie jest to miejsce dla bardzo wymagających. Domki dość gęsto rozłożone, co może przeszkadzać jak trafi się głośniejszych sąsiadów, wszystko zależy od ludzi. Przy ładnej pogodzie, a taką całe szczęście mieliśmy przez 2 tygodnie, nie przeszkadzało że domki standard były bardzo małe. Ale to był nasz wybór ze względu na cenę więc nie narzekamy. Okolica bardzo ładna na spacery, rowery, kajaki. Jezioro piękne. Na plaży mimo dość dużego obłożenia ośrodka można spokojnie znaleźć miejsce dla siebie. Bardzo dużo rodzin z małymi dziećmi, więc jest to miejsce dla osób które nie szukają spokoju i odludzia.
-
Adam Kmiecik ★★★★☆
Plusy: 1.miejsce dla rybaków, dużo ich w koło, możliwość na miejscu opłacenia pozwolenia, 2.na miejscu wypożyczalnia sprzętu pływającego (sup, kajak, rowerek, łódka), 3.na miejscu bar (jedzenie barowe;pizza, box z kurczakiem, hamburger,(słabe jakosciowo),piwo i napoje alkoholowe i bezalkoholowe,lody i jedzenie domowe: co kazdy dzień inne danie mała lub duża porcja) - takie jedzenie domowe ale raczej szkolno-przedszkolne, zamowic trzeba do 10.00 kazdego dnia w recepcji, 3. Łabedzie koło plaży i na ośrodku - atrakcją dla dzieci.4. Miejsce rozrywki: stół do piłkarzyków, siatkówki, piłki nożnej dla dzieci, badmintona, plac zabaw, ping pong, 5. Miejsce ogólne do zmywania (bo w domku tego raczej nie ma szans zrobic) a raczej służyw sumie do obierania/mycia ryb, 6. Wspólna laźnia na plus moze gdyby nie jej jakość, rozwiązanie z dawnych lat ale dobre bo w domku łazienka mała.7 Ośrodek w lesie. Minusy: 1. Ciasno, domków nawciskanych pełno i jeszcze pomiędzy nimi znajdą się przyczepy lub namioty i jeszcze auta przy domkach, czasami wokół twojego domku inne auta. Jak impreza obok to wszystko slychac, 2. Nie wiem jakie są domki z aneksem kuchennym ale patrząc na naszą czwórkę to raczej bez sensu brać bo tam nic więcej się nie zmieści. Te z widokiem na jezioro różnią się tym że stoją w pierwszej linii i pod oknami mniejszy ruch jest wówczas, 3. Domki mam wrażenie przerobione z czasów PRL, obklejone saidingiem z zewnątrz a wewnątrz deska. Łazienka zrobiona z małego pokoju jakiegoś bo okno duże przerobione na małe. Choc jest mam wrazenie czesc jakis nowszych 4. Pościel: a raczej sztuczna kołdra, która nie trzyma się w poszewce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Łabędź?
Łabędź znajduje się przy Leśna 3, 19-206 Rajgród, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Łabędź?
Można skontaktować się z Łabędź pod numerem +48 796 350 005
Jak można dotrzeć do Łabędź?
Do Łabędź można dotrzeć, korzystając z poniższego linku