Opinie

  1. Dziadek do Orzechów ★★★★☆

    Jest ok, tylko pracujące dziewczyny mogłyby informować, że za tankowanie na przykład 300 l paliwa zaoferują darmowego hot doga, bo przecież taki przysługuje każdemu który zatankuje powyżej 200 zł - a gdy tankujesz za kilka tysięcy złotych to JEDEN hot dog to jest niewiele, ale świetna promocja na kolejne tankowanie dla właśnie tego kierowcy...

  2. Paweł Mróz ★★☆☆☆

    2 gwiazdki tylko dlatego ze obsluga jest w maire miła... ale zaznaczam w miare.... reszta koszmar. Co tydzień zajezdzam na stacje bo jest pierwsza stacja w polsce, co tydzien jest to samo.... kolejki...kolejki.... 6 kas... otwarta 1 . Pracownicy zamotani, zakreceni, okropnie powolni. Na hot doga czekasz 30 mi . Przy natłoku ludzi poprostu sobie nie radzą kompletnie. Obsuga 1 klienta po czym gdzies ida i czekasz pod tą kasa czy wroci czy nie. Jedzenie słabe. Po hotdogach chorowalem przez 300 km do warszawy, po pizzy to samo. Reszty nie kuoikem bo zabrakło kolejny tydzien z rzędu. Porownujac Mol do Orlen to jak liczyc odlegość so ksiezyca.

  3. Black X ★★☆☆☆

    Duża kolejka pod kasy jedna Pani przygotowuje jedzenie a druga … rozkłada żelki Haribo na półce.. prysznic według obsługi nieczynny - awaria … w 2 kabinach ???

  1. Sebastian K. ★★★☆☆

    Naczytałem się negatywnych opinii, ale aż źle nie było, lecz nic zamawiałem do jedzenia. Ubikacje, fakt hasło "awaria" - 4 pisuary, 3xmaja awarie, kabiny wszystkie na pozamykane (nie sprawdzałem, czy awaria czy zajęte, chyba tylko jedna była zajęta). Umywalki tylko 2 bez awarii, podajnik na mydło "awaria", w damskiej toalecie to samo, względnie czysto, tylko kosze przy parkingu przepełnione... Szkoda bo to w zasadzie pierwsza stacja od granicy Litewskiej, 3/4 samochodów które stały, to Litwa, Estonia, nawet Portugalia i to jest nasza wizytówka... Ceny wysokie nawet jak na stację paliw (paliwa, jedzenia, kawy...) Mało miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Wg mnie zdecydowanie warto zjechać z trasy i tankować w Suwałkach lub Ełku, taniej i przyjemniej. A zdecydowanie powinna powstać stacja bliżej granicy (np. Orlen, bo to też dla nich bylaby reklama, bo mają swoje stacje na Litwie). Szkoda, że nie dbamy o takie wizytówki kraju...

  2. Dariusz ★★★★☆

    Stacja Mol .parking dla ciężarowych osobowych oraz autobusów. Miejsce zrzut nieczystości dla autokarów oraz kamperow. Teren czysty zadbany wiaty ze stolikami plac zabaw. Na stacji można zjeść oraz wziąć prysznic. Bardzo przyjemne miejsce.

  3. Aleksandra N. ★☆☆☆☆

    Opinia dotyczy obsługi restauracji Fresh Corner. Dramat! Omijajcie szerokim łukiem, nie ma gdzie usiąść, bo panie z obsługi dyskutują między sobą nad tym kto powinien odstawiać tacę po jedzeniu, stoły brudne i pełne naczyń. Na kotleta ( który obok mięsa nie leżał )czekaliśmy 40 minut, dostaliśmy przypalony i suchy produkt. Obsługa pracująca za karę i bardzo niemiła, obrażają się nawet że zwróciliśmy uwagę na błędy w zamówieniu. Wiemy, że to restauracja na stacji paliw, ale chyba jakieś podstawowe zasady czystości , jakości i obsługi powinny być zachowane ?!

  1. Anna ★☆☆☆☆

    Stacja tragedia . Na stacji nie było nikogo prócz nas, Panie w ogóle nie zainteresowane klientem ani tym że w toalecie jest totalny syf … zero papieru , każda toaleta brudna w resztkach kału ,zatkane toalety papierem i bardzo śmierdzi . Jedzenie marne . Roller do hot dogów nie myty, pozostały brud i spalenizna oblepiała parówki dosłownie w kawałkach . Bułka cała się kruszyła jakaś sucha . Nie wspomnę o braku higieny podczas robienia jedzenia . Omijać jeżeli chcecie w normalnych warunkach skorzystać z toalety i zjeść dobrze .

  2. MICHALINA MAKAREWICZ ★★★☆☆

    Obsługa jest miła ale sama stacja w nocy jest jakby uśpiona. Dziwne jest to że aby zatankować w nocy trzeba iść na stację aby włączyli dystrybutory gdyż sama obsługa nie widzi że ktoś podjeżdża. .

  3. Bożena Bandurska ★★★★★

    Postój w drodze powrotnej z Trok/Wilna. Pierwsza stacja z możliwością zjedzenia obiadu.Jedzenie bardzo smaczne. Choć wybór o 16 ej ograniczony. Ale zupa tajska bardzo dobra. Gołąbki również. Kotlet schabowy ( sznycel) robiony na świeżo. Golonka lekko ,,gumowata". Drugie dania nie były gorące. Odniosłam wrażenie,lekkiego uśpienia personelu,ale wszystko miło,uprzejmie i z uśmiechem na twarzy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw MOL?

Stacja Paliw MOL znajduje się przy 16-420 Koniecbór, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw MOL?

Można skontaktować się z Stacja Paliw MOL pod numerem +48 519 017 236

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw MOL?

Do Stacja Paliw MOL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements