Przegląd katalogu
- 226 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 226 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 226 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 192,471 opinii i ocen.
“Bardzo pyszne sushi! Ciekawe połączenia smaków, z którymi jeszcze się nie spotkaliśmy. Gorąco polecamy :)”
“Fantastyczne miejsce z przemiłą załogą. Siedziałem półtorej godziny, po części dlatego, że porcja nad wyraz solidna, ale bardziej dlatego, że fajnie nam się rozmawiało. Bardzo sympatyczny właściciel, z którym miałem okazję wymienić się historiami życia. Sushi - klasa, ryż - idealny, wasabi - daje kopa, ryby - świeżutkie, dziewczyny - prześliczne, choć niestety nie w ofercie. Ogólnie miejsce naprawdę przyjemne. Widać było, że nikt tam nie pracuje z przymusu. Można się było poczuć, jak wśród znanych od dawna znajomych. Serdecznie polecam!”
“Mega pyszne, świeże, super obsługa. 10/10”
“Pizza przyjechała mega szybko❤️ mimo, że deklarowany czas był godzina z minutami, to dotarła w 20 minut. Pizza cieplutka, aż para leciała, nie przypalona, bardzo smaczna. Składników dużo, na całej pizzy. Plus także za to, że możliwość dowozu za 49 zł a nie jak u innych dużo większe kwoty. Pan dostawca też bardzo miły. Polecam!”
“Super miejsce, jedzenie, pani Wiktoria z obsługi w czarnych włosach z plakietką uczę się, super miła. Pozdrawiam”
“Miła obsługa dobre i smaczne panato polecam”
“Bardzo bardzo dobry stosunek ceny do jakości obsługa pierwsza klasa ja kupiłem Parmę w rozmiarze 60 2 osoby się najadły tylko połowa sos czosnkowy bardzo dobry i polecam z całego serca”
“Będąc w Bielsku przyjezdnie, wskoczyłem spróbować sushi. Nie zawiodłem się - ryż miękki i kleisty, każdy rodzaj rolki smakuje na swój sposób. Zamówienie złożone przez ich stronę internetową - plus za szybkie poinformowanie że zamówienie będzie opóźnione. Ciekawy lokal. Osoba mnie obsługująca przyjazna, zachęcił do założenia aplikacji, wymieniliśmy kilka zdań przed wejściem do lokalu. Czy tu wrócę? Mieszkam ok. 100 km od Bielska więc potrzebna będzie okazja. Ale jak tylko będę miał możliwość, wiem gdzie się wybrać na dobre sushi :)”
“Dzisiaj było naprawdę super! Obsługa bardzo miła i pomocna, a w lokalu panowała świetna, przyjazna atmosfera. Wszystko przebiegło perfekcyjnie zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy !”
“Fontanny znajdują się w Parku Planty blisko Pałacu Branickich i można je oglądać darmowo. Obecnie fontanna ma około 100 reflektorów w kolorach: żółty, zielony, czerwony, niebieski i biały. Na skutek działania tryskaczy i gry świateł powstaje ponad 20 różnych kompozycji. Fontannę uruchamia się zazwyczaj od 1 maja do końca października.”
“Maly klimatyczny lokal, obsługa miła, jedzenie przepyszne. Polecam”
“Przepyszne jedzenie i fajny klimat. Kelnerka - Pani Kamila bardzo uprzejma, chętna do pomocy, nie narzucajaca się. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję ❤️”
“Polecam Panato z sosem serowym,przepyszne, doskonale doprawiony sos, świeżutkie składniki. Obsługa przemiła, Pani Weronika dokładnie opisała składniki kazdej ofeerowanej pizzy. Polecam ♥️”
“Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi restauracji za wspaniałą obsługę i niezapomniane doznania kulinarne podczas naszego ślubu. Dania były przepyszne, pięknie podane i przygotowane z najwyższą starannością. Obsługa – uprzejma, profesjonalna i serdeczna – sprawiła, że czuliśmy się wyjątkowo w tym ważnym dla nas dniu. Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Szczególne podziękowania za tort dla Pary Młodej – był nie tylko przepiękny, ale i zachwycająco smaczny. Wszyscy są zadowoleni i na zawsze będziemy miło wspominać ten czas. Z przyjemnością będziemy wracać i polecać Was innym!❤️”
“Restauracja w polecanych top 10 w Białymstoku więc oczekiwania całkiem duże. Lokal dość kameralny, ale urządzony ze smakiem. Wrażenie robi przedszkolny bar, przy którym na pewno dobrze sprawdzić czas przy szklaneczce czegoś mocniejszego. Ale wracając do jedzenia - na uwagę zasługuja na wstępie sztućce - eleganckoe czarne może ciekawie komponują się z nastrojem lokalu. Ale główne fanfary naleza się Kalmarom w cieście. Zdecydowanie najlepsze jedzenie jakie jadłem w 2024 roku, definitywnie najlepsze kalmary jakie jadłem w życiu (choć fanem głowonogów raczej nie jestem). Chrupiąca panierka pięknie komponująca się z chrupiącym chlebem oraz sosem daje niesamowite doznania smakowe, które na pewno zapamiętam jeszcze długo. Następne dania już miały tak wysoko postawiona porzeczke , że były już po prostu zwyczajne. Devolay wg Kasi najbardziej soczysty jaki kiedykolwiek jadła był dla mnie porządnym, domowym obiadem. Porcje były przyzwoite, ale nie gigantyczne więc znalazło się miejsce dla sterniczka;). Masa pistacji, dobra konsystencja i odpowiednią słodkość robi wrażenie - choć moim ideałem jest sernik nowojorski i nic go do tej pory nie przebiło. Obsługa także na naprawdę wysokim poziomie - kelner doskonale zna menu, a co ważniejsze uważał na to co robią goście - okazywał pomoc zaledwie po skinięciu głowy. Lżejszy o 150 PLN wychodzę z pełnym zadowoleniem i jestem pewny że tutaj wrócę ;)”
“Pyszne sushi jedne z najlepszych w Białymstoku. Zawsze tu wracam gdy mam ochote na sushi . Polecam serdecznie !!”
“Dobry poke bowl, świeże składniki dobrej jakości, same plusy. Byłem już kiedyś i poziom niezmiennie wysoki. Polecam.”
“Byliśmy z mężem na kolacji w Maho Sushi i muszę powiedzieć że najlepsze jedzonko jakie jedliśmy:) a obsługa na medal Pani która nas obsługiwała przemiła i przesympatyczna:) następne nasze sushi to z pewnością będzie Maho Sushi polecam polecam i jeszcze raz polecam:)”
“Idealne miejsce na pobyt z dziećmi. Lokal ma własną przestrzeń zabaw z małpim gajem dzięki czemu rodzice mogą spokojnie zjeść pyszne pierogi. Polecam babkę ziemniaczaną, pierogi korycińskie i pierogi z jagodami. Miła i pomocna obsługa, bardzo szybki czas wydania dań.”
“Pyszne!! Polecam, bardzo smaczne pierogi i rosół. I czekadełko było :)”
“Całkiem miło spędzony czas w tym pubie. Pizza duży wybór i zamówiona okazała się bardzo smaczna. Miła obsługa, niewygórowane ceny, dobra lokalizacja. Polecam”
“Byłem przejazdem na wyjeździe służbowym.Fajny klimat. W środku ładnie i czysto, sporo miejsc ale ruch też duży. Mimo to kolejka przebiega dosyć sprawnie. Duży wybór dań i dodatków. Plus za możliwość zamówienia połowy porcji. Jedzenie smaczne mimo że z podgrzewaczy. Polecam , na pewno jeszcze przyjadę.”
“Super miejsce. Stek z mangalicy wyborny,jedyny w swoim rodzaju.Naleśniki z gulaszem też wyjątkowe. Do tego białe wino wytrawne - Tokaj, cudo. Niesamowite miejsce, obsługa wzorowa - nic tylko odwiedzać, bardzo polecam.”
“Rewelacyjne miejsce. Fantastyczna obsługa, jedzenie jeszcze lepsze. Zdrowe menu, wybór dań także wege, potrawy bogate w składniki, ryż się nie klei, solidne porcje i do tego sok z gumijagód. Pyszności. I łatwo tu dojechać.”
“Polecam dla Was z całego serca, z całej duszy mojej. Można zjeść godnie, rzetelnie, uczciwie, sprawiedliwe i tak dalej. Ceny ni po wariacku, porcje ni po bandycku. Wszystkiego można zjeść i zupkę i nie zupkę i kotlety mielone, kotlety z grzybami, kotlety bite - schabowe inaczej, ziemniaczki można kupić, babkę ziemniaczaną, różne napoje bezalkoholowe można kupić, co chcesz można w barze Zodiaku kupić (nie ma kawy z ekspresu - szkoda). Krzysztof się nie mylił - bar akuratny to jest. "Z całego serca polecam jego". Dopóki Wy psznie tuszycie, pamięć o naszych bohaterach związanych ze Szkolną nie zginie. Gotujta dalej choooleeraa jasna! [*] P.S. A dajta sPOkój z tym Hobokus POkus, lepiej zjeść w jednym z licznych barów PSSu, aniżeli w tym przybytku delikatnie… ogułem nie będę przeklinał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)”
“Zamawiałam sushi na chrzest wszyscy goście byli zachwyceni sushi . polecam z całego serca. Najlepsze sushi w mieście :)”
“Sushi bardzo dobre, duży wybór bo każda rolkę można sobie dobrać jak ma się akurat ochotę - genialny pomysł. Sandacz w tempurze poezja. Cena do ilości jest tez bardzo w porządku, na zdjęciu zestaw L”
“Kelnerka stworzyła swietna atmosferę, eleganckko a jednocześnie na luzie. Duży plus dla Pani Pauliny a jedzonko też smaczne”
“W Hotelu Leśnym zdecydowałam się zorganizować spotkanie urodzinowe, i nie żałuję. Polecam z uwagi na: bezproblemowy sposób organizacji, pyszne jedzenie, doskonałą obsługę, wygodny parking, możliwość przenocowania gości z daleka. Z Nimi Wam się uda cokolwiek tam zorganizujecie”
“Byłam na wydarzeniu „Noc sushi”, zdecydowanie polecam! Bardzo miła, przyjazna i przyjemna atmosfera ;)”