Bardzo dobra pizza, świeże składniki i chrupiące ciasto. Obsługa miła. Na pewno jeszcze tu wrócę!
Zdjęcia
Opinie
-
katia ★★★★★
-
Nika Books ★★★★★
Super miejsce, jedzenie, pani Wiktoria z obsługi w czarnych włosach z plakietką uczę się, super miła. Pozdrawiam
-
roki2856 roki2856 ★☆☆☆☆
Tego już za wiele nie dość że ultra cienka jak karton to jeszcze z dupy...już cena. 12.50zl za kawałek?!?!?! A co ten kawałek jeszcze loda robi?
-
shiromirro shiromirro ★★★★★
Fajne miejsce gdzie można chwilę przycupnąć, i za 11 złoty zjeść coś ciepłego. Lepiej niż na lipowej. Jedyny minus to duży ruch i brak możliwości zarezerwowania kawałka pizzy. Ale myślę że da się przerzyc chyba ze jest się bardzo wybrednyn wtedy ocenę można trochę obniżyć ale ogólnie polecam.
-
xxx xxx ★★☆☆☆
Lokal wpadł chyba w tryb ostrej oszczędności (ewentualnie kucharz miał kaprys i zrobił wersję eco), bo zamówiona za ponad 60zł pizza okazała się bliźniaczo podobna do ich nowych pudełek - cienka, sucha i w smaku przypominająca przyprawiony karton. Jeszcze w zeszłym roku ceniłem 'Trójkąt' za ilość sera na Marghericie oraz, po prostu, za sam smak. Teraz? To co otrzymałem, to jakiś żart.. Ciasto cienkie, wiotkie, sera tyle, aby tylko zakryć spód, sosu praktycznie zero; gdyby nie przyprawy i sos czosnkowy, prawdopodobnie poszłaby do śmieci. Tak jałowej pizzy dawno nie jadłem. Rozczarowanie i duży krok wstecz względem wcześniejszego poziomu.
-
Be Beauty ★☆☆☆☆
15:45 -pan mówi pizza będzie za ok 8 minut, okej czekam 16:15 nadal nie ma pizzy a ja zdążyłam gdzieś indziej zjeść... Nie polecam ze względu na obsługę która wygląda jskby była za karę
-
Dawid Gajewski ★☆☆☆☆
Jedzenie ok, na szybkie zaspokojenie małego głodu się nada. Ale obsługa tragiczna, nie radzi sobie z zamówieniami. Do tego chamstwo straszliwe
-
Paweł Kościuch ★★★★★
To naprawdę super sprawa, że można kupić kawałek pizzy, który jest sporych rozmiarów, nie kosztuje wiele i jest bardzo smaczny. Polecam.
-
Tomasz Deja ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa (punkt galeria alfa). Nie nadąża z bieżącą realizacją zamówień, zawsze trzeba czekać na pizzę kilkanaście minut, a następnie ekspedientka wydaje pizzę "jak leci" zapominając o kliencie który już opłacił zamowienie i czeka na posiłek. W efekcie 3 członków rodziny otrzymuje pizzę a 4 musi dalej czekać i obserwować jak reszta zjada swoje kawałki gdyż Pani zapomniała o zamówieniu. Sytuacja powtórzyła się 2 razy w odstępie około miesiąca. Inne punkty gorącego trójkąta robią lepszą pizzę, ta jest zjadliwa, przeciętna. Nie polecam ze względu na rodzaj obsługi odbierający jakąkolwiek przyjemność z posilku, o który wychodzi na to że trzeba walczyć przy ladzie - kto pierwszy ten lepszy.
-
Didymos ★★☆☆☆
Obsługa OK, ale pizza straszna bez smaku a na niej jakiś dziwny straszny ser jak guma której przełknąć nie można. Jestem rozczarowany jak można zepsuć tak proste danie. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gorący Trójkąt?
Gorący Trójkąt znajduje się przy Świętojańska 15, Mickiewicza, 15-277 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gorący Trójkąt?
Można skontaktować się z Gorący Trójkąt pod numerem +48 730 017 072
Jak można dotrzeć do Gorący Trójkąt?
Do Gorący Trójkąt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku