Opinie

  1. Dzony Łoker ★★☆☆☆

    Zacznę od tego, że uwielbiam wasz lokal. Uważam, że to jedna z najlepszych opcji aby coś zjeść. Szybko, smacznie i tanio - ogólnie polecam. Przejdźmy do mniej przyjemnych kwestii, które skłonimy mnie do napisania tej opinii. W waszym lokalu pracuje bardzo nieprzyjemna blondynka. Kolejny raz zachowuje się tak jakby była tam za karę. Dziś przeszła chyba samą siebie. Przed odebraniem zamówienia wzieła kawałek z pułki i na moich oczach wywaliła go do kosza.. brak wyczucia chwili? Ok niech będzie. Powiedziałem jej czego potrzebuję, a ona że nie słyszy. Gdy powtórzyłem to mówi, że zrozumiała za pierwszym razem !?!? What?? Robi ze mnie głupka w waszym lokalu. To już kolejny raz gdy niezrecznie się przy niej czuję. Zawsze jak na nią trafiam czuję zażenowanie, tacy ludzie nie powinni pracować nad taką marką. Brak słów!

  2. Adam ★☆☆☆☆

    Pizza ogólnie dobra, ale przyjechała godzinę po obiecanym czasie dostawy i zamówienie było nie kompletne (brak dodatkowego sosu i składnika na pizzy). Po telefonie do pizzerni dostaje informacje, że mogą dać kod 10% zniżki, albo zrobić zamówienie na nowo i zabrać pizze z brakującym składnikiem. Poprosiłem o nowa i czekałem kolejna godzinę. Pizza przyjechała patrzę a tam ponownie brakuje składnika, tym razem innego.. Kolejny telefon do pizzeri i ta sama śpiewka. Albo kod rabatowy albo nowa pizza ze zwrotem tej co przyjechała. Człowiek głodny po paru godzinach czekania na jedzenie i już 3 raz nie czekałem na nową tylko poprosiłem o ten kod rabatowy który okazał się tym standardowym kodem z ulotki...

  3. tymon ancymon ★★★★☆

    Pizze można nazwać dobrą, jednak nie za tę cenę. Dość drogo jak na taki rozmiar. Dodatkowo, pizza szła do nas ponad 2 godziny. Niestety zapewnione nas, że dojdzie w godzinę, później max. 1,5h, a ostatecznie wyszło ponad 2h... Juz wolelibyśmy dostać na początku realny czas oczekiwania, a nie siedzieć i czekać godzinę dodatkowo na pizze wkurzeni i głodni.

  1. Krystyna Buc ★★★★★

    Polecam Panato z sosem serowym,przepyszne, doskonale doprawiony sos, świeżutkie składniki. Obsługa przemiła, Pani Weronika dokładnie opisała składniki kazdej ofeerowanej pizzy. Polecam ♥️

  2. Weronika ★★★★☆

    Bardzo smaczna, duży kawałek w rozsądnej cenie 8 zł, idzie się najeść

  3. Krzychu ★★★★★

    Pizza została dostarczona w ciągu 40 minut od zamówienia i była bardzo ciepła. Dostawca bardzo miły i pomocny. Sam smak był dobry, dodatki były świeże (brokuł ładny i przyjemnie chrupki, zamówiona była pizza wege plus), a sosu w pudełeczku było sporo i również był smaczny (i nie nagrzał się od pizzy, był chłodny). Polecam serdecznie

  1. x heavydirtysoul ★★★★★

    Zamówiliśmy pizzę Pszną 60 cm, doszła w czwartek w około 45 minut, dostawca (chyba właściciel?) bardzo sympatyczny. Ciekawy był sos serowy chilli, brzegi pizzy mięciutkie. Napewno jeszcze nie raz zamówimy z Gorącego Trójkąta, przepyszna pizza! ☺️

  2. Kacper Maliszewski ★★★★★

    Pizza bardzo smaczna, świeże składniki oraz ciasto wypieczone, cena przystępna ok 48 zł za dużą Zamówienie : dowóz około 1h w weekend

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gorący Trójkąt?

Gorący Trójkąt znajduje się przy Lipowa 12, Centrum, 15-427 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gorący Trójkąt?

Można skontaktować się z Gorący Trójkąt pod numerem +48 575 394 566

Jak można dotrzeć do Gorący Trójkąt?

Do Gorący Trójkąt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements