Opinie

  1. Magda Stefanowicz ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo się zawiedliśmy na obsłudze w tym lokalu. Pani kelnerka (rude włosy) sprawiała wrażenie, jakby pracowała tam za karę – niesympatyczna, nieuprzejma i bez zaangażowania. Byliśmy w wielu lokalach Koku Sushi w Białymstoku i nigdzie nie spotkaliśmy się z taką obsługą. Dwa razy robiliśmy zamówienie za 149 zł z groszami i pani odmówiła wydania nalepki, która przysługuje od 150 zł – dopiero po dokupieniu herbaty za 25 zł mogliśmy ją dostać. Co gorsza, w pewnym momencie zauważyłam, jak pani przy ladzie coś podjadała z talerza, który chwilę później został nam podany. Nie wiem, czy to było nasze zamówienie, ale wyglądało to bardzo niehigienicznie i po prostu obrzydliwie. Rozumiem, że mogła być głodna, ale takie zachowanie w lokalu gastronomicznym jest niedopuszczalne. Szkoda, bo mieszkamy tuż obok i chętnie wracalibyśmy częściej, ale po takich doświadczeniach na pewno już tu nie zajrzymy.

  2. Krzy Sztof ★★★★★

    Zamówienie na wynos, szybki czas realizacji. Chwilę po złożeniu zamowienia przez pyszne zadzwoniła miła Pani i poinformowała kiedy mogę odebrać zamówienie oraz dopytywała ile osób będzie jadło. Dostałem pałeczki i dodatki przygotowane na 3 osoby tak jak chciałem. Sushi z kurczakiem i serem to było zaskoczenie - bardzo smaczne!

  3. Krzysztof ★★★★★

    Obsługa miła i sympatyczna. Zdecydowałem się na wegetariańskiego sushi burgera - porcja do syta, bardzo smaczna. Nic dodać nic ująć. Chętnie wrócę!

  1. Beata Dworakowska ★★★★★

    Maly klimatyczny lokal, obsługa miła, jedzenie przepyszne. Polecam

  2. Pawel Waszczeniuk ★★★★★

    W hot dogu mogło by by więcej krewetek ale ogólnie bardzo dobre. Czuć, że jedzenie przygotowane na świeżo, czas oczekiwania jest zwykle dłuższy niż podaje aplikacja ale warto poczekać. Polecam Koku, można znaleźć zestaw pod siebie. Bardzo fajnie zapakowane, kubeczki na sos sojowy. Polecam.

  3. Ksenia Sweetty ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Przemiła obsługa, pyszne jedzonko! Co jeszcze trzeba dla szczęścia? :)

  1. Marcin Mieczkowski ★★★★★

    Przemiła obsługa, jedzenie przepyszne, aż chce się wracać i na pewno wrócę nie raz, gdy tylko najdzie mnie ochota na dobre sushi

  2. pawel sztefek ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, bardzo miła obsługa, polecam wszystkim.

  3. Ewelina Jabłońska ★★★★★

    Bardzo polecam! Pyszne sushi, bardzo miłe i kompetentne osoby tam pracujące . Szybko podane dania. Bardzo smacznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja KOKU Sushi?

Restauracja KOKU Sushi znajduje się przy Antoniuk Fabryczny 11, 15-762 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja KOKU Sushi?

Można skontaktować się z Restauracja KOKU Sushi pod numerem +48 537 501 601

Jak można dotrzeć do Restauracja KOKU Sushi?

Do Restauracja KOKU Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements