Każdy rodzaj sushi tutaj jest przepyszny. Nic tylko przychodzić i jeść. Klimat bardzo fajny i przyjemny. Obsługa też miła. Oceniam 5/5
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Brodziuk ★★★★★
-
Joanna Murawska ★★★★☆
Lokal nieduży i bardzo przytulny, obsługa pomocna i sympatyczna. Jedzenie - bardzo dobre. Nasi przyjaciele ( byliśmy w 6 osobowym składzie) pierwszy raz próbowali sushi i bardzo im smakowało . Dania ciepłe też były smaczne i sycące i ładnie podane. Dziękujemy ! Ps. Rolki na wynos też bardzo smaczne - właśnie poleciłam siostrze, jak ktoś chce spróbować sushi pierwszy raz to tylko u Was!
-
Qlevy “ShadowBreaker” ★★★★★
Będąc w Bielsku przyjezdnie, wskoczyłem spróbować sushi. Nie zawiodłem się - ryż miękki i kleisty, każdy rodzaj rolki smakuje na swój sposób. Zamówienie złożone przez ich stronę internetową - plus za szybkie poinformowanie że zamówienie będzie opóźnione. Ciekawy lokal. Osoba mnie obsługująca przyjazna, zachęcił do założenia aplikacji, wymieniliśmy kilka zdań przed wejściem do lokalu. Czy tu wrócę? Mieszkam ok. 100 km od Bielska więc potrzebna będzie okazja. Ale jak tylko będę miał możliwość, wiem gdzie się wybrać na dobre sushi :)
-
Natalia Kotata ★★★★★
Sushi świeżutkie, perfekcyjnie zbalansowane smaki, idealnie ugotowany ryż, a do tego piękna prezentacja – aż żal było zaczynać jeść! Każdy kawałek to małe dzieło sztuki. Obsługa – przemiła, uśmiechnięta i pomocna. Widać, że tu wszystko robi się z sercem i pasją. Na pewno wrócimy i będziemy polecać każdemu, kto kocha dobre jedzenie.
-
Ewelina 1997 ★★★★★
Fajne miejsce na mapie Bielska, kosztowałam już w domu rodzinnym na wynos podczas świat dziś byłam zobaczyć na miejscu, sushi jest dobre czuć ze wszystko jest świeże,wystrój całkiem przytulny :) krewetki w tempurze rewelka,miso z łososiem i chrupiącymi pierogami z kaczka bardzo dobre california tatar ulubiona rolka :) mały minus za brak sake w karcie menu,a obsługę oceniam pozytywnie polecam bardzo! Jest smacznie ❤️
-
Adam Woźniak ★★★★★
Bardzo solidne sushi. Smak i jakość składników bez zarzutu. Miła obsługa. Trafiłem tu zupełnie przypadkowo i nie żałuje. Polecam
-
Franciszek Kółkątny ★★★★★
Pierwszy kontakt z Sushi w Bielsku Podlaskim i nawet pozytywne zaskoczenie. Zestaw 11 Premium 40szt Zamówienie z dostawą ładnie zapakowane, to co miało być ciepłe wciąż było. Do zestawu 4 pary pałeczek, cztery sosy sojowe, chusteczki firmowe. Dania smaczne, rolki zimowe bardzo przypadły mi do gustu. Smaczne, chrupiące, idealnie wysmażone. Z minusów - w jednym opakowaniu dostajecie rolki, wasabi i imbir. Nie wszystkim to może odpowiadać, zdecydowanie preferuję zapakowane oddzielnie tak jak to ma miejsce w innych restauracjach. Niektóre rolki są za duże - zarówno mi jak i partnerce sprawiły delikatne problemy żeby je zjeść według sztuki. Zdarzały się również rolki, które lubiły się rozwarstwić (3szt na 40 - dobry wynik na średnio zaawansowanego sushimastera). Podsumowując -skądś cena za sushi musi wynikać oprócz lokalizacji. Decydując się na zamówienie w tak atrakcyjnej cenie trzeba zaakceptować drobne mankamenty, które wyszły. Nie jest to sushi idealne, jednakże stosunek jakość do ceny zdecydowanie jest w tej restauracji na akceptowalnym poziomie. Czy polecam tą restaurację? Owszem, polecam. Z pewnością nie raz jeszcze zamówię jakieś rolki :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Takeaway Bielsk Podlaski?
Sushi Takeaway Bielsk Podlaski znajduje się przy Gabriela Narutowicza 2, 17-100 Bielsk Podlaski, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Takeaway Bielsk Podlaski?
Można skontaktować się z Sushi Takeaway Bielsk Podlaski pod numerem +48 725 600 015
Jak można dotrzeć do Sushi Takeaway Bielsk Podlaski?
Do Sushi Takeaway Bielsk Podlaski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku