Przegląd katalogu
- 443 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 443 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 443 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,365 opinii i ocen.
“Bardzo długo czekałam na osobę, której zaufam w 100%. Jestem zachwycona nowym makijażem permanentnym wykonanym przez Paulinę. ♥️ Moje usta były trudne i wymagające, z asymetrią, a efekt końcowy jest po prostu perfekcyjny. Kolor został idealnie dobrany i usta są w końcu takie, o jakich marzyłam- bez ostrych konturów, pudrowe, świeże i bardzo naturalne. Paulina ma niesamowite wyczucie estetyki w tym co robi i ogromną precyzję w ręku! Sam salon Orchidea na najwyższym poziomie, atmosfera wewnątrz, również rewelacja.”
“Z całego serca polecam gabinet kosmetyczny Kwiat Lotosu prowadzony przez Anetę Kowalewicz! To miejsce, które łączy profesjonalizm, pasję i indywidualne podejście do klienta. Od pierwszego momentu, kiedy przekroczyłam próg gabinetu, poczułam się wyjątkowo. Pani Aneta posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a każdy zabieg jest starannie dobrany do potrzeb skóry. Gabinet jest bardzo elegancki, utrzymany w spokojnej, relaksującej atmosferze, która od razu pozwala się odprężyć. Dzięki fachowej opiece i niesamowitym umiejętnościom Pani Anety, moja skóra odzyskała blask i zdrowy wygląd. Efekty są widoczne natychmiastowo, a komfort, jaki towarzyszył zabiegom, jest nie do porównania z żadnym innym miejscem. Jeśli szukasz miejsca, gdzie nie tylko zadbają o Twoją urodę, ale także pozwolą Ci poczuć się zrelaksowaną i zadbaną, to gabinet Kwiat Lotosu jest idealnym wyborem. Z całego serca polecam!”
“I stało się... zaledwie po dwóch wizytach w salonie przestałam nakładać na twarz podkład! Jestem pod ogromnym wrażaniem wiedzy jaką posiada Agnieszka, ale też ważne mi było to by ktoś zajął się moimi kosmetykami do codziennej pielęgnacji, gdyż nie wiedziałam, czy dobrze to robię, czy mogę łączyć je ze sobą itd. Wszystkiego się dowiedziałam i otrzymałam pełną opiekę nad cerą :) polecam!”
“Polecam wszystkim kobietom ten salon .Atmosfera jest boska ,a przy tym nie muszę się martwi o moje włosy , o które dba Pani Kasia na najwyższym poziomie.”
“Lubię wracać do Lidii i jej salonu. Zabiegi z jakich korzystam zawsze są fachowo wykonywane w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Zawsze czuję się zaopiekowana. Z całego serca polecam !!!”
“Pani Karolina to osoba z bardzo dużą wiedzą, za każdym razem proponuje coś od siebie, omawiamy zabieg i efekt ktorego mam się spodziewać. Do tego bardzo otwarta i zawsze uśmiechnięta. Polecam z pełnym przekonaniem !”
“Miałam robioną w salonie fryzurę ślubną przez Paulinę i polecam w 100%. Ja i moja świadkowa wyszłyśmy bardzo zadowolone :)”
“Fantastyczna, miła,profesjonalna obsługa. Szeroki wybór asortymentu. Najlepsze produkty w najlepszych cenach. Polecam!!!”
“Pani Elżbieta to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu. W gabinecie panuje miła i przyjazna atmosfera, a każdy zabieg wykonywany jest z ogromną starannością i delikatnością. Pani podolog dokładnie tłumaczy każdy etap, doradza i dba o komfort pacjenta. Już po pierwszej wizycie widać świetne efekty i dużą poprawę. Polecam z całego serca – pełne zaangażowanie, fachowa wiedza i empatia!”
“Podjęcie szkolenia w salonie Anagen było najlepszą decyzją! Ania jest cudowną instruktorką a do tego sędziuje prace stylistek w mistrzostwach rzęs! Jestem pod wrażeniem ogromu jej wiedzy i umiejętności. Ania zna odpowiedź na każde nurtujące pytanie związane ze stylizacją rzęs i nie tylko! Serdecznie polecam szkolenia u tej cudownej Kobiety!”
“Uczestniczyłam w pięciodniowym kursie makijażu i jestem zachwycona! Atmosfera była niesamowicie przyjazna, a Natalka to osoba niezwykle kompetentna, cierpliwa i pomocna. Każdego dnia zdobywałam nową wiedzę i mogłam od razu przećwiczyć ją w praktyce. Szkolenie było świetnie zorganizowane, od podstaw pielęgnacji, przez makijaż dzienny, aż po wieczorowy, a szkolenie dopełnione było wiedza na temat prowadzenia social mediów. Nie da się wyrazić słowami mojej wdzięczności za przekazaną wiedzę, zaanagażowanie, atmosferę, wspaniałe modelki.. jak planujesz zacząć swoją przygodę z wizażem to tylko z Natalką!!!”
“W salonie kilka razy miałam okazje korzystać z usługi wykonania makijażu! Sztos! Dużo osób podchodziło i pytało kto robił makijaż :D a ja czułam się w nim niesamowicie :) długo tez się trzymał :) polecam”
“Magda to prawdziwa profesjonalistka – dokładna, delikatna i z ogromnym wyczuciem estetyki. Usta wyglądają pięknie i naturalnie. Polecam z całego serca!”
“W klinice dwukrotnie zrobiłam zabieg NCTF 135. Zabieg całkowicie spełnił moje oczekiwania. Twarz jest bardzo odżywiona i nawilżona. Drobne niedoskonałości zniknęły. Zabieg wykonywała bardzo przesympatyczna Pani Asia. Zabieg był omówiony szczegółowo, bez zbędnej maniery i co ważne nie czułam bólu. Po zabiegu na skórze nie było widać śladów, wkucia. Na wizycie moja cera a raczej każdy jej fragment był dokładnie przeanalizowany dzięki czemu w niedalekiej przeszłości będę mogła wykonać kolejny zabieg który naprawdę jest mi potrzebny. Dziękuje i do zobaczenia ☺️”
“Serdecznie polecam każdemu kto chce mieć piękny kolor i zdrowo wyglądające włosy .”
“Polecam! Super fryzjerka zawsze z uśmiechem podchodzi do klienta.Trzymaj tak dalej Karola”
“Polecam bardzo dobry fryzjer. Ps to ja Fabian”
Rzęsoteka & Nails Studio Edyta Rant-Karaszewska to salon kosmetyczny w Suwałki, który stawia na jakość usług i komfort odwiedzających. W ofercie znajdują się m.in. stylizacja rzęs, manicure. Klienci d...
“Z zabiegów u Igi korzystam od wielu lat ❤️ to dzięki Niej mam świadomość, że osoczem za gruby hajs nie podciąga się chomików, jak mi wmawiał lekarz ME. To od Niej BTX trzyma rok, i robi go po to aby nie było lwiej zmarszczki, a nie wmawia, że tak musi być i nie robi się już go „na blachę” ❤️ to Ona zna moją mimikę ❤️ to Ona za każdym razem odmawia mi powiększania ust, gdyż metabolizuję kwas hialuronowy z niewiadomej przyczyny i przypomina, że efekt będzie tylko na 2 tygodnie ❤️ dziewczyna z przeogromną wiedzą,‼️ mogłaby zastąpić niejednego lekarza bo jest profesjonalna i ludzka ❤️ a przede wszystkim nie jest kimś, komu tylko i wyłącznie ma się zgadzać kasa ‼️ kosmetolog, która przed oczami ma zawsze kogoś, komu trzeba pomóc w walce z kompleksami ❤️ zawsze wie, co robi i robi to najlepiej ze wszystkich, których przyszło mi poznać ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia. Każdy krok był ze mną konsultowany, nie było mowy o ciągnięciu włosów. Cięcie dopasowane do symetrii ciała. Obsługa bardzo sympatyczna, salon urządzony ze smakiem. To była moja pierwsza wizyta w tym salonie. Polecam!”
“Chodzę już do tego salonu 3 lata i Pani Aneta za każdym razem robi mi piękne włosy dokładnie takie jak chce, atmosfera w salonie również jest bardzo przyjazna, Panie fryzjerki bardzo sympatyczne. Polecam :)”
“Profesjonalna, bardzo kompetentna w swojej profesji załoga.”
“Spytałem Pani Kasi czy da radę zrobić fryzurę i brodę pod cosplay i wyszło fenomenalnie, powyżej moich oczekiwań. Na pewno tam wrócę”
“Super atmosfera w salonie, do tego Pani Marta to prawdziwy fachowiec,świetnie wykonana koloryzacja i pielęgnacja bez obciążenia włosów. Szczerze polecam!”
“Pani Sylwia to osoba z pełnym profesjonalizmem i zarazem mega dyskrecją. Usługi na najwyższym poziomie. Polecam.”
“Polecam z całego serca - Nowa Ja- to najlepsze studio kosmetologii w mieście,które od lat tworzy cudowna,ciepła,mądra, piękna, niezwykle ambitna Aga wraz ze swoim świetnym zespołem. Od lat robię rzęsy i brwi u Agi - mistrzostwo świata - nasze spotkania Zawsze " robią mi dzień ". Polecam również zabiegi ma twarz,które są idealnie dopasowane do potrzeb skóry. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Do tego miejsca wraca się z uśmiechem na twarzy:))))))”
“Mogę polecić to miejsce z czystym sumieniem. Profesjonalizm, kultura, ogromna wiedza i zaangażowanie. Uwielbiam wizyty w tym miejscu. Poddałam się już 6 zabiegom depilacji laserowej i jestem zachwycona efektem. Włoski nie odrastają, a ja cieszę się komfortem. Umówiłam się również na masaż kobido. Dużym plusem miejsca jest szeroki zakres usług oraz lokalizacja.”
“To była moja pierwsza wizyta w tym miejscu. Wszystkie panie bardzo miłe. Pani Aleksandra wszystko wyjaśniła i nakierowała co dalej. Wizyta przebiegła super. Polecam”
“Eleganckie, czyste miejsce z cudowną, spokojną atmosferą. Bardzo polecam masaże u pani Gosi- jest niesamowicie ciepłą oraz profesjonalną osobą, a masaż jest wykonany bardzo dobrze i dokładnie.”
“W towarzystwie Marzeny czas mija bardzo szybko, a do tego człowiek wychodzi odmieniony i uśmiechnięty”