Przegląd katalogu
- 443 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 443 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 443 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,365 opinii i ocen.
“Najlepszy salon masażu z jakiego korzystaliśmy dotąd. Pani Ewa i jej zespół to poziom zasługujący na medal. Zawsze z uśmiechem, szacunkiem w trosce o ciało i samopoczucie. Pani Karolina - polecam również. Holistyczne profesjonalne podejście. Dziękujemy.”
“Miałam przyjemność skorzystać z usług kliniki medycyny estetycznej Oppoline w Białymstoku i jestem absolutnie zachwycona! Zdecydowałam się na depilację laserową oraz zabieg powiększania ust i oba te zabiegi przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Szczególne podziękowania kieruję do pani Agnieszki, która wykazała się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Już podczas konsultacji dokładnie wyjaśniła, jak będą przebiegać zabiegi, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Depilacja laserowa przebiegła sprawnie i komfortowo – już po kilku sesjach zauważyłam znaczną redukcję owłosienia, a skóra pozostała gładka i bez podrażnień. Z kolei zabieg powiększania ust wykonany przez panią Agnieszkę to prawdziwe arcydzieło! Moje usta wyglądają naturalnie, są pełniejsze, a efekt idealnie dopasowany do moich rysów twarzy. Na szczególną uwagę zasługuje także opieka po zabiegowa. Pani Agnieszka była dostępna na każdym etapie, dbała o mój komfort i udzielała cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji. Jeśli szukasz miejsca, gdzie poczujesz się zaopiekowana od pierwszej wizyty, a efekty będą spektakularne – serdecznie polecam klinikę Oppoline i wspaniałą panią Agnieszkę! Dzięki niej czuję się piękna i pewna siebie”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania tego salonu Mimo trudnej sytuacji, kiedy jedna z pracownic musiała nagle zrezygnować z pracy z ważnego powodu, właścicielka zadbała o to, abym nie musiała odwoływać swojej wizyty. Sama osobiście wykonała mi manicure hybrydowy, który wyszedł perfekcyjnie! Czułam, że jako klientka jestem naprawdę ważna. To miejsce, gdzie dba się nie tylko o piękny wygląd, ale i o relacje z klientami. Gorąco polecam i na pewno wrócę!”
“Od jakiegoś czasu do salonu przychodzę regularnie. Zawsze jest czysto i sterylnie. Przemiła atmosfera. Za każdym razem wychodzę zadowolona z pięknymi paznokciami. Kiedy nie mam pomysłu na manicure pani Ela służy kreatywnością. Polecam serdecznie.”
“Przekucie uszu córce przebiegło bez problemu. Pani Patrycja super podejście, pełen profesjonalizm. Dużo uśmiechu. Polecamy z całego serca ♥️”
“Makijaż brwi i ust wykonany perfekcyjnie. Naturalny, sublelny poprostu wymarzony. Dbałość o każdy szczegół oraz komfort zabiegowy. Mariusz jest mistrzem w swoim fachu. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście polecam”
“W tym salonie miałam najlepiej wykonane rzęsy! Pani Ola dobrała najlepszą metodę do kształtu mego oka. Do tego trzymały się mega długo! Wystrój i czystość na 6! Chętnie wrócę też ze względu na atmosferę tam panującą. Polecam z całego ❤”
“Paznokcie tytanowe w wykonaniu p. Uli są przepiękne. Będę wracać.”
“Klinika Piękna w Białymstoku to miejsce, do którego zawsze wracam z przyjemnością. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i świetne efekty zabiegów sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Pani Karolina jest bardzo kompetentna i dba o każdy detal . Wnętrza kliniki zachwycają czystością i elegancją. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług kosmetycznych ✨”
“polecam zabieg u Pani Ani, ma ogromną wiedzę o wykonywam zabiegu pomimo że jest studentką!!! wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze:) będę odwiedzać na pewno!”
“Bardzo polecam salon. Panie bardzo miłe i staranne w swojej pracy.”
“Regularnie wykonuję rzęsy w Stylowym Oczku i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Dodatkowo moje rzęsy są w dobrej kondycji, są dbane przez stylistyki. Zaufałam Pani Klaudii co do mojej cery , nikt dotąd nie podszedł do problemu z takim zaangażowaniem! Polecam zdecydowanie!!”
“Cudowne miejsce. W końcu jestem bardzo zadowolona z koloru jak i strzyżenia. Bardzo polecam”
“Miałam ogromne szczęście trafić na Magdalenę z salonu Joka – prawdziwą czarodziejkę w świecie manicure! Dzień przed moim weselem moje paznokcie były w bardzo złym stanie po nieudanej wizycie w innym miejscu. Magda nie tylko znalazła dla mnie czas w ostatniej chwili, ale też wykazała się niesamowitym profesjonalizmem, precyzją i spokojem, którego wtedy bardzo potrzebowałam. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – paznokcie wyglądały przepięknie, idealnie pasowały do sukni i utrzymały się bez najmniejszego uszczerbku przez wiele dni. Magda ma nie tylko ogromny talent, ale też serce do tego, co robi. Gorąco polecam każdemu – to nie tylko stylistka, to prawdziwa ratowniczka paznokci w kryzysowych sytuacjach!”
“Robiłam tym razem industriala , Pani jak zwykle miła uśmiechnięta i profesjonalna Polecam salon z całego serduszka ❤️”
“Gorąco polecam usługi Studia Fryzur Alicja! Jestem wierną klientką od wielu, wielu już lat. Ścinałam i zapuszczałam włosy z Dziewczynami, by znowu je ściąć itd. :). Atmosfera jest niezwykle przyjemna, dziewczyny są bardzo komunikatywne, profesjonalne i z dużym poczuciem humoru. Chętnie wracam i polecam koleżankom :)! Szczególnie przesyłam uściski Kasi i Alicji! Uwielbiam!”
“Polecam salon! Pierwszy raz od lat wyszłam zadowolona od fryzjera. Koloryzacja została wykonana taka, jaką chciałam+profesjonalne podejście do Klienta i miła atmosfera. Największe słowa uznania stażystce Marysi oraz p.Natalii, która służyła pomocą. Od teraz to jedyny salon z którego usług będę korzystać :)”
“Polecam serdecznie, Pani Sviatlana bardzo profesjonalna i przemiła, dziękuję pięknie za piękną fryzurę, polecam jak najbardziej! :))”
“Polecam manicure u Pani Ady. Na krótkich paznokciach bez problemu tworzy dowolne wzory. Skórki wycięte bez stresu.”
“Profesjonalne podejście do klienta. Polecam z całego serca.”
“Od lat korzystam z usług tego salonu – włosy, paznokcie i regulacja brwi zawsze są dopracowane w każdym detalu. Zawsze wychodzę stąd z uśmiechem na twarzy! Profesjonalizm i miła atmosfera sprawiają, że z przyjemnością wracam. Gorąco polecam!”
“Polecam . Profesjonalne studio z cudowna OBSLUGA na najwyższym poziomie.”
“Z całego serca polecam to miejsce, a zwłaszcza Panią Agnieszkę u której zdecydowałam się na pierwszy w życiu zabieg powiększania ust. Pani Agnieszka to profesjonalistka, która w swojej pracy kieruje się przede wszystkim komfortem klientek, stawiając na indywidualne podejście. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, usta w końcu są pełne, a przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie. Pomimo ogromnego strachu dzięki Pani Agnieszce zabieg wcale nie był tak straszny jak początkowo się wydawał. Zdecydowanie polecam! ❤️”
“Miałam przyjemność odwiedzić salon Noire, gdzie Pani Agata robiła mi brwi metodą hair stroke. I szczerze mówiąc jestem zachwycona. Salon jest piękny, od chwili wejścia czułam się zaopiekowana, panie są bardzo sympatyczne, a właścicielka to cudowna, przemiła dziewczyna. Zabieg został wykonany bardzo starannie, Pani Agata z ogromną precyzją malowała każdy włosek i efekt jest wow. Czas spędzony w salonie na tym zabiegu minął w świetnej atmosferze, bardzo chętnie wrócę tam na inne zabiegi. I zdecydowanie polecam każdemu. Jak ktoś chce mieć piękne delikatne brwi to Tylko Pani Agata i tylko Noire ❤️ 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, aby ten salon ocenić. Powinna być opcja minimum 100 ❤️ jeszcze raz dziękuję ❤️”
“Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu mezoterapii u Pani Martyny i z pełnym przekonaniem mogę polecić to miejsce. Pani Martyna to niezwykle sympatyczna osoba z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem. Wszystko dokładnie wyjaśniła przed, w trakcie oraz po zabiegu co sprawiło, że czułam się w pełni zaopiekowana. Efekty są już widoczne, a moja skóra wygląda coraz lepiej. Zdecydowanie wrócę na kolejne wizyty!”
“Zakochałam się w tym miejscu od pierwszej wizyty ♥️ Od wejścia przywitała mnie przemiła właścicielka, która służyła pomocą oraz doradziła co będzie dla mnie najlepsze. Piękne wnętrze zachwyca i zdecydowanie chce się do niego wracać. Do zobaczenia! ☺️”
“Super opalanie ! Świetna atmosfera, zawsze piękna opalenizna ! Wracam za każdym razem piękniejsza!”
“Najlepszy fryzjer w okolicy, Pani konkretna szybko i sprawnie strzyże. Ceny przystępne. Nie pomylcie z salonem obok gdzie pani "fryzjerka" nie ma czasu na pracę a jedynie wisi na telefonie i prowadzi prywatne rozmowy, po 20 minutach słuchania prywatnych gadek o d. Maryni wyszedłem i nigdy już tam nie wróciłem.”
“Trafiłam do salonu trzy lata temu. Moje włosy były w złej kondycji, a kolor pozostawiał wiele do życzenia....Regularne wizyty, dobór odpowiedniej pielęgnacji i oczywiście zaangażowanie i profesjonalizm Pani Gabrysi sprawiły, że moje włosy zyskały zdrowy wygląd, blask, lepiej się układają, a kolor wygląda naturalnie i świeżo. Jeżeli chcecie poczuć się wyjątkowo i wyjść z uśmiechem na twarzy koniecznie odwiedźcie ten salon. To miejsce naprawdę potrafi zdziałać cuda.”
“Najlepsza z najlepszych! Top 1 ! ✅”