Przegląd katalogu
- 437 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 437 wyników
Przeglądaj pedicure w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 437 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,270 opinii i ocen.
“Miło, czysto a co najwazniejsze profesjonalnie. Polecam :)”
“Wczoraj jedna z Pań zupełnie bezinteresownie, poświęcając swój czas pomogła mi znaleźć kogoś, kto przekłuwa nos. Chciałam tylko powiedzieć, że jesteś wielka ❤️❤️”
“Polecam serdecznie gabinet P. Pauliny . Byłam na zamykaniu naczynek laserem , spektakularne efekty były już po pierwszym zabiegu . Jak laser tylko u P. Pauliny”
“Justyna jest profesjonalistką to widać słychać i czuć. Zawsze służy pomocą i nie ocenia :) Jest przemiła, wszystko wyjaśnia i tłumaczy i przede wszystkim jest czysto i sterylnie. Bardzo polecam, zdecydowanie najlepszy piercer w okolicy.”
“Bardzo serdecznie polecam Cudobajkę, do której chodzę od lat. Monika jest najlepszą stylistką paznokci i makijażystką pod słońcem, a do tego jest wspaniałą i pozytywną osobą. Dzięki niej miałam wymarzony ślubny makijaż! Jeszcze raz polecam, zwłaszcza przyszłym Pannom Młodym. ”
“Szczerze polecam ten gabinet. Od kilku lat regularnie chodzę na zabiegi i zawsze wychodzę zadowolona. Dzięki Pani Marcie moje stopy są zadbane i mają siłę do pokonywania kolejnych kilometrów. Profesjonalny i miły personel, dbający o czystość i sterylność. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Monika to profesjonalistka w każdym calu. Posiada dużą wiedzę i nie zatrzymuje się na tym , wręcz przeciwnie rozwija się dalej. Jest przemiłą, ciepłą osobą. Pobyt w salonie to relaks, a efekty po wykonanych zabiegach są nie do opisania słowami , to trzeba poczuć i tam być. U Moniki zrobiłam permanentne brwi, kreski, usta . Zabieg bandażowy jest debest jak wiele innych procedur kosmetycznych a efekty po laserze wolumetrycznym Red Touch są mega. Jakość usług jest na najwyższym poziomie, sterylność pomieszczeń, sprzętu. Personel jest przemiły . Jestem klientka od wielu lat jak i moi znajomi. Polecam z całego serducha❤️”
“Miałem robiona mikropigmentacje skóry głowy . Jestem mega zadowolony z efektów . Kompleks zniknął a uśmiech i pewność siebie wzrosła !”
“Gorąco polecam, z usług korzystam od lat i jestem baaaardzo zadowolona.”
“Pełen profesjonalizm, dokładność, indywidualne podejście do klienta, dodatkowo przyjemna atmosfera, a paznokcie mistrzostwo świata, można przyglądać się przez cały dzień z uśmiechem na twarzy ☺️”
“Miło, sprawnie i profesjonalnie.”
“Super stylistki, które znają się na rzeczy. Piękne paznokcie, duży wybór kolorów. Duży komfort klienta, przy obsłudze. Polecam serdecznie”
“Z całego serca polecam ten salon, a szczególnie Gabrysię! Chodzę do niej regularnie na manicure i za każdym razem jestem zachwycona efektem. Pracuje bardzo dokładnie, estetycznie i widać, że ma świetne oko do detali. Jeśli szukacie kogoś, kto zrobi piękne paznokcie i zadba o każdy szczegół, to Gabrysia jest najlepszym wyborem!”
“Polecam bardzo!! Pełen profesjonalizm i idealne podejście do klienta ❤️”
“Nowe, świetne miejsce na mapie Białegostoku ☺️”
“Pani Ewa, właścicielka, robi świetne paznokcie, szybko i dokładnie, polecam serdecznie! Z innych usług jeszcze nie korzystałam ale zamierzam:) Salon jest nowy, nowoczesny, nowe solarium, stylizacja rzęs, makijaż i w planach fryzjer. Prawdziwe Atelier!”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Makijaż permanentny ust wykonany przez Roshe Annę to absolutne arcydzieło! Od pierwszej chwili zachwycił mnie profesjonalizm, spokój oraz ogromna wiedza, którą Anna dzieli się na każdym etapie zabiegu. Precyzyjnie dobrała kolor idealnie pasujący do mojej karnacji, a kształt ust został wymodelowany z taką dokładnością, że wyglądają naturalnie i pięknie nawet bez makijażu. Zabieg był komfortowy, atmosfera niezwykle przyjemna, a sama Anna sprawiła, że czułam się w pełni zaopiekowana. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – usta są pełniejsze, symetryczne i mają piękny, świeży odcień, który podkreśla ich naturalne piękno. Gorąco polecam każdemu, kto marzy o perfekcyjnym makijażu permanentnym ust. Roshe Anna to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu!”
“Korzystam z usług już kilka lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Wszystko zrobione profesjonalnie, a przede wszystkim dobrane indywidualnie. Totalnie ufam dziewczynom, śmiało mogę powiedzieć, że znają moją skórę lepiej niż ja i zawsze doradzą mi najlepiej. Oprócz zabiegów na twarz, regularnie przychodzę na manicure. Paznokcie świetnie się trzymają, a Ola spełnia moje wszystkie pinterestowe oczekiwania :)”
“Miałem robiona mikropigmentacje skóry głowy . Jestem mega zadowolony z efektów . Kompleks zniknął a uśmiech i pewność siebie wzrosła !”
“Niezależnie od tego z jakim problemem przyjdziesz do gabinetu, Pani Agnieszka kompleksowo zajmie się Nim, przez dobranie indywidualnego planu pielęgnacji domowej oraz spersonalizowanych zabiegów w gabinecie. Na każdej wizycie czułam się mega komfortowo, a efekty mówiły same za siebie. Serdecznie polecam!”
“Super profesjonalizm. Patrycja zawsze umie wyczarować coś pięknego na moich paznokciach. Polecam bardzo bardzo serdecznie. Lepszej specjalistki nie ma w regionie.”
“Polecam bardzo Panią Natalię! Na podstawie upięcia, które miałam w poprzednim roku na weselu, udało jej się zaproponować coś podobnego, ale jednocześnie coś innego. Pani Natalia wysłucha naszą prośbę, potrafi zwizualizować o co nam chodzi, i również zaproponuje coś od siebie aby dodać elementy o których się nie pomyślało, lub po prostu na podstawie swojego doświadczenia zaproponuje taką fryzurę, która na koniec na pewno będzie się wszystkim podobać. Widać i czuć, że Pani Natalia ma dużo doświadczenia w swoich fachu i na pewno wrócę do niej! Fryzura była na 6-tke, włosy trzymały się do następnego ranka, było mi bardzo z nimi wygodnie (a tańczyło się że ho ho) i dostałam również mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat mojej fryzury. Jeżeli ktoś jeszcze nie może się zdecydować, proszę iść śmiało! Jeszcze raz pięknie dziękuję Pani Natalio za czas, chęć i profesjonalizm włożony w moją fryzurę!”
“Jestem świeżo po korekcie brwi permanentnych, od 6 lat nie ma konkurencji dla Pani Kamili ! Brwi mają piękny kształt a kolor jest idealnie dobrany. Bardzo przyjazna atmosfera w salonie, zapewne jeszcze nie raz tutaj wrócę! Polecam! :)”
“Na masaż kobido trafiłam do Pani Karoliny i od pierwszych chwil wiedziałam, że jestem w najlepszych możliwych rękach. Niezwykła atmosfera, spokój i pełen profesjonalizm sprawiły, że mogłam całkowicie się odprężyć. Pani Karolina z ogromną uważnością podeszła do moich napięć, wszystko dokładnie wyjaśniła i dostosowała masaż do moich potrzeb. Po zabiegu czułam lekkość, wyciszenie i realną ulgę :)”
“Jeśli zastanawiasz się nad makijażem permanentnym brwi – polecam z całego serca! Efekt jest piękny, a brwi wyglądają bardzo naturalnie. W trakcie wizyty czułam spokój, pewność i pełne zaufanie do osoby, która wie, co robi. Jestem zachwycona! Korzystam również z innych zabiegów w salonie i zawsze jestem bardzo zadowolona!”
“Polecam z całego serca ! Jak dla mnie nr 1 w Polsce. Tu możesz doświadczyć rytuału, w którym zadbają o Ciebie jak nikt inny. Ogromna pasja i ciepło przekłada się na finalny efekt. Nie tylko po wyjściu z salonu lecz na codzień włosy układają się rewelacyjne. Chłopaki wysłuchają wszelkich wskazówek, doradza i dają z siebie 100%. Przyjeżdżam tu z drugiego końca Polski bo nie wyobrażam sobie chodzić gdzieś indziej. Pozdrawiam cały zespół i życzę sukcesów, a wszystkich którzy to czytają zachęcam, żeby sami sprawdzili !”
“Jestem zachwycona miejscem, a przede wszystkim obsługą. Począwszy od przemiłej Pani, która mnie przywitała, po cudną Panią Halinę, która mnie masowała. Byłam na masażu kobido i choć nie jest to zabieg z gatunku relaksacyjny, to Pani Halina spowodował, że była to bardzo przyjemna wizyta. Profesjonalizm w każdym kształcie. Z całą pewnością nie była to moja ostatnia wizyta w tym salonie. Tym bardziej, że mnogość zabiegów i różnorodność oferty powoduję chęć wypróbowania czegoś innego. Polecam serdecznie to miejsce :))”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie! Obsługa jest niezwykle profesjonalna, a jednocześnie ciepła i pomocna. Pedicure został wykonany perfekcyjnie, a manicure wygląda jak z katalogu – idealny kształt, piękny kolor i świetna trwałość. Salon jest przytulny, czysty i dobrze zorganizowany. To zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Polecam z całego serca!”
“Polecam z całego serca, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz widać, że cały zespół wspaniale dba o klientów. Pani Klaudia znakomicie potrafi dobrać terapię do typu skóry, korzystam z jej usług od dawna i widzę efekty, nie zmienię tego miejsca, polecam wszystkim ♥️!”
“Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej u Julii i jestem zachwycona. Od samego początku czułam się w jej rękach bezpiecznie i komfortowo. Julia jest nie tylko profesjonalistką o ogromnej wiedzy, ale także osobą pełną empatii, co sprawiło, że cała wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Zabieg był dokładnie omówiony, a Julia cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Samo nakłuwanie może nie należało do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, ale dla tych efektów warto - już kolejnego dnia skóra była wyczuwalnie bardziej jędrna i przyjemnie napięta (a jeszcze dwa zabiegi przede mną!). Co do wnętrza gabinetu: jest bardzo przytulnie, kameralnie i czysto, a lokalizacja też na plus. Z całą pewnością polecam Julię każdemu, kto pragnie zadbać o swoją skórę w profesjonalny sposób. Ode mnie 10/10 ”