Przegląd katalogu
- 443 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 443 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 443 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,365 opinii i ocen.
“Gdyby Google dawało możliwość to wystawiłabym 10/10! Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie to słowa którymi można opisać Panią Beatę i prowadzony przez nią gabinet. Oprócz profesjonalnych zabiegów wykonywanych ma bardzo dobrych i znanych urządzeniach Pani Beata zawsze służy fachową pomocą w celu doboru pielęgnacji przed i po zabiegu. Do tego fantastyczna atmosfera! Miejsce na mapie Białegostoku gdzie nie tylko można sie upiększyć ale i zrelaksować!”
“Polecam z całego serca ! Jak dla mnie nr 1 w Polsce. Tu możesz doświadczyć rytuału, w którym zadbają o Ciebie jak nikt inny. Ogromna pasja i ciepło przekłada się na finalny efekt. Nie tylko po wyjściu z salonu lecz na codzień włosy układają się rewelacyjne. Chłopaki wysłuchają wszelkich wskazówek, doradza i dają z siebie 100%. Przyjeżdżam tu z drugiego końca Polski bo nie wyobrażam sobie chodzić gdzieś indziej. Pozdrawiam cały zespół i życzę sukcesów, a wszystkich którzy to czytają zachęcam, żeby sami sprawdzili !”
“Jestem zachwycona miejscem, a przede wszystkim obsługą. Począwszy od przemiłej Pani, która mnie przywitała, po cudną Panią Halinę, która mnie masowała. Byłam na masażu kobido i choć nie jest to zabieg z gatunku relaksacyjny, to Pani Halina spowodował, że była to bardzo przyjemna wizyta. Profesjonalizm w każdym kształcie. Z całą pewnością nie była to moja ostatnia wizyta w tym salonie. Tym bardziej, że mnogość zabiegów i różnorodność oferty powoduję chęć wypróbowania czegoś innego. Polecam serdecznie to miejsce :))”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie! Obsługa jest niezwykle profesjonalna, a jednocześnie ciepła i pomocna. Pedicure został wykonany perfekcyjnie, a manicure wygląda jak z katalogu – idealny kształt, piękny kolor i świetna trwałość. Salon jest przytulny, czysty i dobrze zorganizowany. To zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Polecam z całego serca!”
“Polecam z całego serca, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz widać, że cały zespół wspaniale dba o klientów. Pani Klaudia znakomicie potrafi dobrać terapię do typu skóry, korzystam z jej usług od dawna i widzę efekty, nie zmienię tego miejsca, polecam wszystkim ♥️!”
“Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej u Julii i jestem zachwycona. Od samego początku czułam się w jej rękach bezpiecznie i komfortowo. Julia jest nie tylko profesjonalistką o ogromnej wiedzy, ale także osobą pełną empatii, co sprawiło, że cała wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Zabieg był dokładnie omówiony, a Julia cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Samo nakłuwanie może nie należało do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, ale dla tych efektów warto - już kolejnego dnia skóra była wyczuwalnie bardziej jędrna i przyjemnie napięta (a jeszcze dwa zabiegi przede mną!). Co do wnętrza gabinetu: jest bardzo przytulnie, kameralnie i czysto, a lokalizacja też na plus. Z całą pewnością polecam Julię każdemu, kto pragnie zadbać o swoją skórę w profesjonalny sposób. Ode mnie 10/10 ”
“Jestem zachwycona efektami zabiegów u Pauli! Moja cera po oczyszczaniu i kwasach jest gładka, promienna i w końcu wygląda zdrowo. Długo walczyłam z trądzikiem i nic nie pomagało, aż w końcu trafiłam do Pauli i to była najlepsza decyzja Paula wszystko dokładnie tłumaczy, dobiera odpowiednie preparaty i dba o każdy szczegół. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i przede wszystkim widoczne efekty. Zdecydowanie polecam❤️”
“Kateryna to profesjonalistka w każdym calu. Korzystam z jej usług od paru lat, zawsze chętnie wracam. Kateryna tworzy swoje autorskie makijaże, które nie tylko są wyjątkowe, ale także trwałe! W jej salonie panują warunki sprzyjające miłej i swobodnej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem ”
“Miejsce do polecenia z czystym sumieniem.Salon oferuje sterylne narzędzia i jednorazowe akcesoria.Stylizacje są bardzo trwałe i starannie wykonane pędzelkiem pod same skórki i to w przemiłej atmosferze przy herbacie.”
“Bardzo miłe, estetyczne miejsce. Z doskonałymi sprzętami i równie doskonałą obsługą. Korzystam często i polecam.”
“Polecam każdemu ! Jestem stałą klientką, Dziewczyny znają się na tym co robią, są przemiłe i przecudowne! Czas spędzony w salonie to naprawdę relax!”
“Z całego serca polecam usługi salonu Erizo, pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta oraz duży wybór usług. Pani Natalia dba o każdy szczegół, tak aby klienci wychodzili od niej zawsze uśmiechnięci i zadowoleni. W środku panuje miła i przyjazna atmosfera i zawsze chce się tam wracać :) POLECAM!”
“Pani Diana z Provi Studio jest perfekcyjna w wykonaniu brwi.Polecam.”
“Serdecznie polecam ten gabinet. Moja żona zrobiła tu zabieg powiększania ust i jesteśmy oboje zachwyceni efektem – wygląda to bardzo naturalnie i z wyczuciem. Pani Angelika ma ogromną wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy i widać, że naprawdę dba o bezpieczeństwo oraz komfort klienta. Jako mąż cieszę się, że żona mogła spełnić swoje marzenie i nabrać jeszcze więcej pewności siebie. Widać, że trafiła w dobre ręce – efekt jest piękny, a atmosfera w gabinecie naprawdę wyjątkowa. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to był świetny wybór. Z chęcią wrócimy tu ponownie i polecam każdemu, kto szuka miejsca, w którym można czuć się bezpiecznie i w pełni zaufać profesjonalistce!”
“Wspaniała atmosfera oraz usługi na najwyższym poziomie ❤️”
“Z całego serca polecam fryzjerkę :) Idealnie dobrany kolor (ciepły blond) , włosy mają przepiękne refleksy. Pełen profesjonalizm i włosy takie jakie chciałam.”
“Profesjonalny salon kosmetyczny. Pani Mariola bardzo dokładnie i staranie wykonuje swoje usługi. Jestem bardzo zadowolona z manicure hybrydowego który trzyma się na prawdę bardzo bardzo długo i jest piękny ;). Polecam każdemu.”
“Jestem bardzo zadowolona ze zrobionych paznokci. W miłej atmosferze i co ważne czystości mogę polecić Studio Tyranowi Pani. Dziękuję Paniom.”
“Bardzo polecam zabiegi w Kosmetologia Justyna Drozd! Doświadczenie i pasja w jednym. Każda wizyta to przyjemność i relaks. Atmosfera jest wspaniała, w tle zawsze gra przyjemna muzyka, jest czysto, schludnie, a dziewczyny są bardzo sympatyczne. Jako klient czuję się po prostu zaopiekowana. Jednak to wszystko nie miałoby znaczenia, gdyby nie jakość usług. Tutaj jest wszystko tak, jak powinno być. Miałam przyjemność korzystania z usług zarówno Justyny jak i Wiktorii. Obie dziewczyny robią perfekcyjne paznokcie i brwi! Nigdy wcześniej nie miałam tak pięknie opracowanych skórek i tak precyzyjnego i trwałego manicure. Mam trudne niewspółpracujące paznokcie, zazwyczaj po tygodniu miałam pierwsze odpryski. Justyna zajęła się tym problemem i dzięki jej doświadczeniu udało się okiełzać moją płytkę. Ogromnie doceniam tak indywidualne podejście ❤️ A niezdecydowanych zachęcam, by chwycić za telefon i umówić się na pierwszą wizytę :)”
“Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, bardzo sympatyczne Panie. Jeśli ktoś pragnie zrobić sobie odrobinę przyjemności koniecznie musi odwiedzić salon Izis. Joanna Kisielewska.”
“Bardzo polecam pełny profesjonalizm i jakość zabiegów . Obsługa miła i zna się na robocie . Polecam najlepszy salon w mieście”
“Salon z prawdziwego zdarzenia. Nie dość że wyjedziesz z pięknie zrobionymi paznokciami, brwiami i tym co tylko zechcesz to i wzbogacisz się również o wiedzę jak rozwiązać swój problem o różnym podłożu:) Pani Zuzanna to skarbnica wiedzy na tematy kosmetyczne i nie tylko. Polecam serdecznie.”
“Polecam, korzystałam z trzech różnych zabiegów. Henna pudrowa, lifting rzęs i oczyszczanie twarzy z nawilżaniem. Po oczyszczaniu twarzy moja skóra była bardzo odświeżona, a kosmetyki które zastosowała Pani Zuzanna były dobrej jakości, bo widziałam spore efekty. Atmosfera fajna, bez niepotrzebnego wpędzania w kompleksy innymi słowy sam relax, jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę!”
“Bardzo profesjonalny salon kosmetyczny. Pani Ania świadczy usługi na niezwykle wysokim poziomie. W szczególności serdecznie polecam zabiegi na oczyszczanie twarzy i kwasy. Od lat zmagam się z wymagającą cerą, a zabiegi są przede wszystkim bezpieczne, nie mówiąc już niezwykle zadowalających efektach. :-)”
Kuklewicz - Pińczak Hair Artist to salon fryzjerski w Suwałki, który stawia na jakość usług i komfort odwiedzających. W ofercie znajdują się m.in. strzyżenie i stylizacja, koloryzacja i strzyżenie, manicure.
“Przepiękne wnętrze, przemiła atmosfera i pyszna kawa, którą można się delektować przed zabiegiem. Profesjonalna obsługa i pełen relaks – idealne miejsce, żeby zadbać o siebie.”
“Chodzę do Pani Kingi na stopy od początku działania gabinetu, miałam okazję bywać u innych podolożek, ale i tak zawsze wracałam do Pani Kingi. Szczerze polecam!”
“Polecam zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Miło spędzony czas i relaks. Profesjonalne podejście do klienta, indywidualnie dobrane strzyżenie.”
“Rewelacja! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Zabieg u Pani Izy przebiegł szybko i bezboleśnie. Polecam salon kosmetyczny w 100 procentach. Jak będę w B-stoku odwiedzę na pewno.”
“Regularnie chodzę do pani Nastki na męski manicure i pedicure klasyczny i zawsze wychodzę w pełni zadowolony. Profesjonalne podejście, dokładność i świetna atmosfera sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Pani Nastka dba o każdy detal, pracuje delikatnie, a jednocześnie bardzo starannie. Efekt jest zawsze perfekcyjny. Zdecydowanie polecam!”