Najlepsze Panie ever. Wychodzi się zawsze zadowolonym, czy z pięknymi brwiami , czy z pięknymi paznokciami polecam serdecznie!!!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Wnw ★★★★★
-
Iwona ★★★★★
Hybrydy wykonane ze starannością. Jestem stałą klientką, która korzysta też z innych zabiegów oferowanych przez salon.
-
dzastaa87 ★★★★★
Polecam każdemu ! Jestem stałą klientką, Dziewczyny znają się na tym co robią, są przemiłe i przecudowne! Czas spędzony w salonie to naprawdę relax!
-
Urszula Mejsak ★★★★★
Bardzo polecam Studio Urody Passiflora, jestem regularną klientką i zawsze otrzymuję usługi na najwyższym poziomie. Atmosfera jest zawsze cudowna a podejście w pełni profesjonalne. Wykonuje manicure co 3 tygodnie, pedi co 6-8 od kilku lat, i dodatkowo miałam też kilka zabiegów na twarz i makijaż. Zawsze jestem bardzo zadowolona i wychodzę uśmiechnięta.
-
Elizabeth Sobolewska ★★★★★
Wspaniały, profesjonalny serwis. Nie tylko nienagannie zrobione paznokcie przez Sylwię i brwi przez Bożenke, ale i samopoczucie cudo po kilkugodzinnej wizycie w gabinecie. Najlepszy psycholog tak by nie pomógł. Sylwia tak cudownie zrobiła mi nogi, ze mam wrażenie, jakbym chodziła w super-wygodnych papuciach, ani jednego nagniotu. Stopki jak u niemowlaka. Super!!! Dziękuje Wam serdecznie!
-
Dariusz Kuryś ★★★★★
Najlepsze studio urody w Białymstoku. Widoczna dbałość o higienę. Miejsce bardzo zadbane, o wysokim standardzie. Bardzo miła obsługa, wszystkie Panie są życzliwe i uśmiechnięte. Panie posiadają ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie.
-
mysza m ★★★★★
Odwiedzam ten salon często i gorąco go polecam wszystkim. Dziewczyny są profesjonalne i mają niesamowitą wiedzę o tym co robią oraz umiejętności. Wszystko jest sterylne i pełne profesjonalizmu. Jak ktoś chce polepszyć swoje samopoczucie to jest to miejsce które trzeba odwiedzić bo panuje w nim niesamowita atmosfera a zabiegi będzie miał dopasowane do siebie i wyjdzie w pełni zadowolony.
-
Ula Nazar ★★★★★
Polecam serdecznie ten salon. Paznokcie zrobione na najwyższym poziomie. Jakość zdobień - super. Robiłam także zabieg na twarz. Był dopasowany do stanu mojej cery. Widać, że znają się na tym co robią, bo efekt był lepszy niż się spodziewałam. Umówiłam się na kolejne;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Urody Passiflora?
Studio Urody Passiflora znajduje się przy Białówny 4, Centrum, 15-437 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Urody Passiflora?
Można skontaktować się z Studio Urody Passiflora pod numerem +48 856 000 205
Jak można dotrzeć do Studio Urody Passiflora?
Do Studio Urody Passiflora można dotrzeć, korzystając z poniższego linku