Przegląd katalogu
- 2,056 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 2056 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,056 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 713,663 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera zoologiczny z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Świdnica, Oława, Trzebnica i innych.
“Trenujemy z Pawłem nosework od 3 lat! Jest specjalistą w tej dziedzinie ☺️ w pracy koncertuje się nie tylko na technice, ale również na emocjach psa, samopoczuciu opiekuna i podchodzi do tematu holistycznie. Skupia się na detalach nie tylko tych podczas treningu, ale również tych z życia codziennego dobierając do tego metody pracy. Dziękujemy za wszystko ❤️”
“Bardzo piękne miejsce z doskonałą atmosferą, które zdecydowanie warto odwiedzić. Zaleca się wcześniej się umówić - cena też bardzo przystępna, 25 zł za osobę. Dostaje się miseczkę z przekąską dla alpak i krótki instruktaż. Alpaki są bardzo piękne, urocze i zabawne. Proces karmienia alpak z pewnością dostarczy Wam wiele radości i pozytywnych emocji. Właścicielka jest niezwykle miłą, sympatyczną, dobrą i komunikatywną osobą. Widać, że podchodzi do swojego ulubionego zajęcia z miłością i, co najważniejsze, z odpowiedzialnością. Opowiedziała nam wiele o alpakach. Bardzo poruszyła mnie historia o jej pierwszej alpace, o której napisała małą książeczkę na pamiątkę. W tym miejscu można zorganizować urodziny i inne rodzinne wydarzenia, wraz z oprowadzeniem po zagrodzie z alpakami. Jest tam duży stół pod zadaszeniem, a kiedy tam byliśmy, był on ozdobiony na urodziny. Na terenie znajduje się sklepik, w którym można kupić pamiątki i wyroby z wełny alpaki. Wyjechaliśmy stamtąd z pozytywnymi wrażeniami i pragnieniem ponownego powrotu. Życzę właścicielom dalszego rozwoju i powodzenia, a alpakom zdrowia.”
“Pani Agata jako jedyna była nam wstanie pomóc z pieskiem który został potrącony przez samochód w niedzielę. Pomogła nam bardzo oskarżając ranę i podała lek przeciwbólowy, zszyła malutkie rany. Dziękujemy Pani Agato bardzo. Gdyby nie Pani to piesek by się męczył aż do wieczora czekając na naszego weterynarza. ❤️❤️”
“Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do swoich pacjentów, fachową wiedzę i bardzo dobrze wyposażony gabinet (mikroskopy, USG itp). Bardzo lubię leczyć tu swoje zwierzęta, Pani Doktor zawsze wszystko wyjaśnia co, skąd i dlaczego. Ma dużą cierpliwość do zwierząt i ich właścicieli.”
“Wspaniała Pani Doktor: miła, rzeczowa, konkretna, empatyczna, spokojna i opanowana, bardzo delikatna - zarówno piesek , jak i kotek wspaniale obsłużeni pomimo lekkiego stresu zwierzaków. Widać, że bardzo zależy jej na każdym zwierzaczku i niczego nie bagatelizuje, wszystko pięknie wytłumaczone. Dziękuję i polecam z całego serca, na pewno będziemy wracać już tylko do Pani Karoliny :)”
“5 Gwiazdek to mało. Bardzo empatyczni lekarze. Fachowe podejście do zwierząt. Dzięki Nim mój psiak żyje za co im bardziej dziękuję.”
“Trafiłam do przychodni w piątek w godzinach wieczornych z kotkiem z zaparciami, została udzielona fachowa pomoc. Polecam”
“W gabinecie przyjmuje bardzo miła i profesjonalna Pani doktor, która z dużą troską podchodzi do swoich czworonogich (i nie tylko) pacjentów. Gabinet czysty i zadbany. Obsługa na wysokim poziomie- polecam!”
“Pani lekarz Stykowska miesiąc temu uratowała mojego kotka szybką operacją jelit. Potem przez kolejne dni przyjeżdżała do gabinetu by podać kotkowi kroplówkę nawet w weekend. Podejście Pani lekarz do pacjenta moim zdaniem lepsze niż wielu lekarzy od ludzi. Widać, że to powołanie. Polecam każdemu, Wasz zwierzak będzie tu w dobrych rękach.”
“Nasze pieski spędziły cudowny czas w hotelu u Pani Sylwii podczas naszego urlopu. Pełen profesjonalizm, ciepła opieka i indywidualne podejście – widać, że Pani Sylwia naprawdę kocha zwierzęta. Pieski wróciły zadowolone i zrelaksowane. Z pełnym zaufaniem polecamy!”
“Bardzo sympatyczna Pani weterynarz z bardzo dobrym podejście do zwierzątek. Jestem zadowolony z wizyty w tym gabinecie, na pewno jeszcze tu wrócę nie raz.☺️”
“Bardzo empatyczna pani weterynarz. Wspaniałe podejście do zwierząt i właścicieli. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.”
“Super sklep dobre zaopatrzenie dobra cena mila obsługa zapraszam.”
“Super wybór dobrego jakościowo jedzonka dla królików, ceny bardzo korzystne.Jedyne co to nie na wszystkich produktach jest podana cena, a przyspieszyłoby to zakupy.Bardzo polecam i na pewno będę wracać.:))”
“Pani ma super podejście do zwierząt, profesjonalna robota. Zawsze jesteśmy zadowolone. Serdecznie polecam!”
“Niby mały sklep ale ogromny wybór wszystkiego dla zwierząt. Ceny są naprawdę przyzwoite, a Pani która mi doradziła w wyborze zabawki i smakow dla pieska była bardzo miła i sympatyczna. Bylam w tym sklepie pierwszy raz, a już wiem, że na pewno nie był to ostatni. Będę wracać często ❤️”
“Pani Agnieszka to przesympatyczny weterynarz. Pomaga jak może. Zawsze oddzwania. Opiekuje się naszym psem i kotem.”
“Jestem bardzo zadowolona z usługi, Monki wygląda przepięknie, wszystko jest tak, jak prosiłam, no i ten zapach… a w muszce wygląda bardzo psistojnie. Zdecydowanie polecam!”
“Idealne miejsce, to był bardzo spontaniczny wyjazd. Wystarczył jeden telefon i mieliśmy apartament tego samego dnia, bardzo miła obsługa. Czuliśmy się wyjątkowo. Wszędzie bardzo czysto. Pełne wyposażenie, nie to co w innych hotelach, dwa talerze i trzy szklanki. Mieli nawet kablówkę i suszarkę do włosów. Czułam się jak w domu.”
“Pan Doktor najlepszy od lat! Empatyczny, z ogromną wiedzą i sercem! Poprostu- Niezastąpiony.”
“Bardzo dobry fryzjer dla małych psów. Obecnie w przenosinach na Legnicką 72”
“Z ogromną przyjemnością wystawiam tę opinię, ponieważ wizyta w Krainie Piesków była dla mojego pieska cudowna. Było to pierwsze spotkanie mojego pieska z tym salonem (kąpiel, wyczesanie oraz czyszczenie uszek) i już od wejścia było widać, że trafił w najlepsze ręce. Obie Panie mają wyjątkowe, czułe podejście do zwierząt. Piesek został potraktowany z ogromną delikatnością i życzliwością, co od razu przełożyło się na jego nastrój. Po zabiegach był nie tylko czyściutki i pięknie wyczesany, ale też wyraźnie szczęśliwy i zrelaksowany. Największym komplementem jaki zostawił to fakt, że nie chciał wręcz wyjść z salonu, mówi to samo za siebie :) Widać, że Panie doskonale wiedzą, jak pracować z psami, a ich profesjonalizm i serce wkładane w pracę naprawdę robią wrażenie. Piesek po powrocie do domu był pogodny i nie widać było żadnego dyskomfortu. Mamy już zarezerwowane kolejne wizyty i szczerze polecam Krainę Piesków każdemu właścicielowi, który chce dla swojego pieska najlepszej opieki.”
“Moja Inka wreszcie dobrze ostrzyżona.Nozyczkami a nie maszynką do samej skóry.”
“Po Pierwsze najlepsze materace na jakich spaliśmy! ( podróżujemy nawet 2 razy w miesiącu śpimy w różnych miejscach ) Najlepszy ! Kolejny punkt to niesamowita czystość , łazienka az błyszczy! nie spotkaliśmy takiej czystości w żadnym hotelu , nawet w 5 gwiazdkowych, gdzie czystość czasem była pod znakiem zapytania. Tutaj wszystko idealnie !!!!”
“Najlepsze panie weterynarz na świecie!”
“Profesjonalizm i zaangażowanie w każdym calu. Weterynarz z powołania.”
“Pan Doktor ma ogromną wiedzę, jest bardzo kompetentny i wzbudza ogromne zaufanie. Żałuję, że nie leczy też ludzi, bo mój kot ma lepszego lekarza niż ja:))”
“Polecam, bardzo dobrze trafiliśmy. Ja zadowolony i Nera też. Dziękuję za profesjonalizm. Pozdrowienia dla lekarzy i praktykantów.”
“Jak najbardziej polecam, od lat leczę moje zwierzaki w tym miejscu.”
“Bardzo polecam, super podejście do piesków, niewygórowane ceny i dobrze wykonana robota ♥️”