Przegląd katalogu
- 2,056 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 2056 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,056 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 713,663 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera zoologiczny z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Świdnica, Oława, Trzebnica i innych.
“Gorąco polecam ten sklep! Bardzo duży asortyment, przystępne ceny i bardzo pomocny właściciel, który ma też dobre podejście do odwiedzających go zwierząt.”
“Bardzo miła obsługa, ceny nie są z kosmosu, spoko asortyment, polecam”
“Bardzo fajna apteka. Bardzo miły personel, pomocny. Zawsze pomoże przy zakupach leków. Bober zaopatrzenie. Jeśli czegoś brakuje to krótki okres oczekiwanie. Niewysokie ceny.”
“Najlepsza apteka we Wrocławiu. Panie farmaceutki znają się na medycynie i potrafią doradzić znacznie lepiej dany produkt odpowiedni do konkretnej osoby.”
“Świetny sklep zoologiczny – zdecydowanie polecam! Bardzo duży wybór karm, akcesoriów i zabawek dla zwierząt, wszystko w rozsądnych cenach i świetnej jakości. Obsługa na najwyższym poziomie, a szczególne podziękowania należą się Pani Wiktorii – przemiła, kompetentna i bardzo pomocna osoba. Z ogromną cierpliwością odpowiedziała na wszystkie moje pytania i doradziła, co będzie najlepsze dla mojego pupila. Widać, że zna się na rzeczy i naprawdę lubi swoją pracę. Dzięki niej zakupy były czystą przyjemnością. Na pewno wrócę!”
“Mają nietypowe produkty, których nie ma nigdzie indziej. Są w przystępnej cenie, a jednocześnie o bardzo wysokiej jakości. Kupiłem u nich karmę Marcus Muhle dla mojej Amstafki Tory. Na pewno tam wrócę. Polecam ! Pozdrawiam Tomasz Kopeć”
“Super sklep, produkty jakościowe, a Panie profesjonalne i miłe. Indywidualnie podchodzą do każdego zwierzaka, dokładnie mnie wypytały o to co mój Boguś je, zanim poleciły mi smaczki. Duży wybór!”
“Ogromne podziękowania dla pani Kasi. Cudowna osoba, która zajęła się eutanazją naszej kotki w domu. Pożegnanie było spokojne i pełne szacunku. Widać, że pani doktor kocha zwierzęta. Z następnym futrzanym serduszkiem tylko tam ❤️ Ogromnie polecam.”
“Najlepszy sklep dla początkujących i zaawansowanych akwarystów! Pani Kasia to morze wiedzy, którym dzieli się bardzo obszernie. Nigdy nie wciśnie Ci kitu. Z serca polecam!”
“Miód przepyszny, kremowy z dodatkiem akacji. Kupiłam pierwszy i napewno nie ostatni raz. Polecam serdecznie każdemu miłośnikowi słodkości.”
“Świetne miejsce. Pani Agatka bardzo profesjonalnie podchodzi do naszego Rika. Za każdym razem nasz pupil wychodzi stamtąd śliczny. A po każdej wizycie zrobiona zostaję sesja zdjęciowa ☺Bardzo serdecznie polecam.”
“Bardzo miłe Panie, z dużą wiedzą i wspaniałym podejściem do czworonogów. Serdecznie polecam wizytę w salonie, ale muszę ostrzec, że najbliższy termin Panie mają dopiero w Nowym Roku, a mamy pazdziernik ;)”
“Jestem bardzo zadowolony po wizytach u dr Pawelec, u żadnego weterynarza nie spotkałem się z taką wnikliwością i cierpliwością. Dokładne przebadanie starszej kotki, wszystko wytłumaczone, dojrzałe i empatyczne podejście. Sama lecznica nowoczesna i pełny zestaw najważniejszych usług na miejscu. Ja i Zocha pieknie dziękujemy!”
“Podziękowanie dla wyjątkowego lekarza weterynarii dr Wojciecha Stańczyka. Kiedy nasza ukochana kotka, mająca ponad 18 lat, nagle przestała jeść i zaczęła szukać sobie miejsca na odejście, serce pękało nam z bezsilności. Katar przerodził się w ropne zapalenie, a jej stan pogarszał się z dnia na dzień. Nie chcieliśmy się poddać, bo dla nas to nie tylko zwierzak, to członek rodziny. Szukaliśmy pomocy, która przyjdzie do nas, do domu, z empatią i zrozumieniem. I tak trafiliśmy na dr. Wojciecha Stańczyka. Już od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że to ktoś wyjątkowy. Pan doktor przyjechał punktualnie, z pełnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim z ciepłem i szacunkiem i to zarówno wobec naszej kotki, jak i wobec nas jako jej opiekunów. Przeprowadził dokładny wywiad, zbadał ją z ogromną delikatnością, a po podaniu leków pozostał z nami w stałym kontakcie, interesując się jej samopoczuciem i reagując na każdą zmianę. To lekarz, który nie tylko leczy, ale opiekuje się. Nie naciąga na niepotrzebne leczenie, a wręcz przeciwnie, działa rozsądnie, z troską i uczciwością. Co więcej, podczas wizyty doradził nam również w sprawie naszego 10-letniego pieska, wskazując specjalistę, do którego mamy się udać po powrocie z urlopu. Tym gestem ujął nas jeszcze bardziej. Dziś nasza kotka, Karmelka, czuje się nadzwyczajnie, a Łapka już niedługo trafi pod opiekę wskazanego specjalisty. Panie Doktorze, z całego serca dziękujemy. Jest Pan przykładem lekarza z powołania, który łączy wiedzę z empatią i prawdziwą troską. Z radością powierzamy Panu zdrowie naszych zwierzaków i z pełnym przekonaniem polecamy Pana każdemu, kto szuka nie tylko weterynarza, ale prawdziwego opiekuna.”
“Dziękuję bardzo. Super lekarz. Wszystko zostało wyjaśnione, wytłumaczone i zalecone leczenie. Mój kot jest bardzo szczęśliwy. Ja też.”
“To był pierwszy raz w hotelu mojej 1,5 rocznej suni i nie mogłam sobie wyobrazić lepszej opieki. Pan Jan każdego wieczora wysyłał krótki update od podopiecznej z masą zdjęć i filmikami. Dzięki temu wiedziałam, że piesek ma się dobrze. Przyznam, że miałam wiele obaw przed pozostawieniem psa w hotelu, ale po wstępnej wizycie u Pana Jana wiedziałam, że to idealne miejsce dla mojego pieska. Widać, że Pan Jan spędza z pieskami dużo czasu, poznaje je, dba o ich potrzeby. Ma niezliczone pokłady cierpliwości. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że znaleźliśmy miejsce gdzie możemy bezpiecznie zostawić pieska pod opiekę, będziemy wracać!”
“Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę, wyrozumiałość i zrozumienie potrzeb mojej zestresowanej kotki. Dzięki stałemu kontaktowi, relacji zdjęciowej i ja byłam mniej zestresowana pierwszą wizytą Mani w hotelu. Pani właścicielka ma wiele ciepła dla swoich podopiecznych. Serdecznie pozdrawiamy .”
“To była moja pierwsza wizyta w tym salonie z pieskiem i jestem zadowolona. Mój west Hugo trafił w świetne ręce. Groomerka Sara wykonała fantastyczną pracę trymowania — piesek wygląda przepięknie, a do tego był bardzo spokojny po zabiegu. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i doskonałe podejście do zwierząt. Na pewno będziemy wracać! Polecam z całego serca.”
“Z całego serca polecam ten salon. Regularnie przychodzę z kotem do Pani Marty, która jest profesjonalistką. Byliśmy w kilku innych salonach, ale w żadnym nie otrzymaliśmy takiego podejścia do kota i wiedzy, która została nam przekazana jak dbać o niego w domu. Przemiła atmosfera i usługa na najwyższym poziomie. Polecam!!”
“Bardzo długo szukałam odpowiedniego salonu który pomoże mi doprowadzić mojego schroniskowego psiaka do porządku nie za miliony monet i z pełną profesjonalnoscią. Trafiłam tu przypadkiem, przez FB I nie żałuję. Pani jest cudowna ♡ dokonala cudu i doprowadzila mojego psiego syna do perfekcji chociaz nie wierzyłam że po tak dużym zaniedbaniu będzie to możliwe. Z całego serducha polecam♡”
“Bardzo polecam miejsce! Byliśmy z psem, który nigdy nie był u groomera, ponieważ był znajdą. Nie potrafiliśmy przewidzieć jego reakcji, dla nas też ta niepewność była stresująca. Wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Usługa została przeprowadzona tak, żeby wywołać jak najmniej dyskomfortu u psa, jednocześnie jak najlepiej go wypielęgnować. Psiak poradził sobie świetnie, jest czysty, wytrymowany i ewidentnie nie będąc już takim śmierdziuszkiem czuje się lepiej :)”
“Na ciocie Hanię trafiłam kółka lat temu po wizytach u różnych gromerow i to był strzał w 10! Ma świetne podejście do zwierzaków, piesek zawsze wychodzi czyściutki, pachnący i ostrzyżony tak jak było usyalone.mimo tego że mma obecnie kawał drogi i tak dojerzdzam bo taka opieka nad pieskiem jest warta tych kilku km więcej”
“Jestem w pełni zadowolona z usług salonu, pracownicy są zawsze mili i chętnie odpowiadają na pytania. Junior po wyjściu wygląda fantastycznie, zawsze jest zrobiony w taki sposób, aby Jego włos nie plątał się. Zdecydowanie polecam!”
“Byłam dziś pierwszy raz z moim kotem, który boi się nowych miejsc. Bez problemu udało się wyczesać wszystko, wyrównać futerko które już było mocno skołtunione. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam. właściciele z odpowiednim podejściem i dużą wiedzą, będziemy odwiedzać regularnie”
“Pani Marta zawsze przyjmie nas miło, profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Pomogła Yogiemu już kilka razy wyjść z tarapatów. Ostatni trudny zabieg szybko zorganizowała, przeprowadziła nas przez czas rekonwalescencji i po kilku dniach Yogi znów rozrabia. Polecamy !!”
“Panie robią wszystko żeby dobrze zadbać o naszych Braci Mniejszych. Ja chodzę tam z moimi kotami. Koty nie bardzo lubią wizyty ale jak trzeba to trzeba. Zdrowie najważniejsze.”
“Pani doktor od początku dała się poznać jako bardzo sympatyczna osoba z niesamowitym i bardzo empatycznym podejściem do zwierząt. Bardzo chętnie dzieli się wiedzą i uprzedza o ewentualnych problemach z jakimi może zmierzyć się zwierzak. Serdecznie polecam z całego serca. Super, że ktoś się tak poświęca problemom zwierząt.”
“Super opieka na moim pupilem, też chciałabym być tak traktowana u swojego lekarza!”
“Nasz ukochany pies przeszedł w tej klinice operację zaćmy i jesteśmy ogromnie wdzięczni całemu zespołowi. Od pierwszej wizyty czuliśmy, że trafiliśmy w odpowiednie ręce — wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione, a lekarze okazali mnóstwo cierpliwości i serca. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a efekty są niesamowite. Nasz pupil znowu widzi i odzyskał radość życia — biega, bawi się i znowu samodzielnie odnajduje ulubione zabawki. Personel nie tylko zadbał o zdrowie naszego pieska, ale też o nasz spokój: otrzymaliśmy jasne wskazówki dotyczące opieki pooperacyjnej oraz odpowiedzi na wszystkie pytania. Czuć, że dla tej kliniki zwierzęta są prawdziwymi członkami rodziny. Profesjonalizm, empatia i doskonała opieka – z całego serca polecam”
“Mam przyjemność leczyć swoje 3 zwierzaki w przychodni u dr Zimoląga od kilku lat. Zawsze spotykam się z troską i zrozumieniem, a przed wszystkim z fachową pomocą. Polecam serdecznie”