Przegląd katalogu
- 647 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 647 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 647 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 463,131 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Wołów i innych.
“Czuć świeże składniki z lepszej półki. Nie ma co porównywać do sushi z biedronki czy Lidla bo to obraża lokal. Co do minuty otrzymałem zamówienie. Ceny przystępne. Dobrze, że takie coś powstało w Wołowie. Oby się utrzymało.”
“Pierwszy raz jadłem sushi w Maiko i muszę przyznać totalne zaskoczenie! Wszystko świeże, pięknie podane i naprawdę czuć jakość. Łosoś dosłownie rozpływa się w ustach, a obsługa przemiła i pomocna. Widać, że robią to z pasją ❤️”
“Sushi było bardzo pyszniutkie. Pani była boginią nie dość że bardzo miła to dała nam kilka kawałków na koszt firmy. Sushi było pięknie zapakowane na pewno przyjdę ponownie jak będę w Wrocławiu. Pozdrawiam cieplutko panią oraz polecam lokal❤️”
“Punkt w Galerii Quick. Kilka stolików. Przygotowane zestawy czekają na chętnych. Jak komuś się śpieszy to ok, ja wolę przygotowywane na świeżo. Tu polecam sushi z tuńczykiem i łososiem.”
“Polecam przepyszne sushi, obsługa na pełnym poziomie NAJLEPSZE SUSHI W ŚWIDNICY!!!!!!”
“Pyszny ramen! Jadłam go pierwszy raz i trafiłam tu z polecenia przyjaciółki :) polecam więc ten z mleczkiem kokosowym. Na pewno jeszcze wrócę na testy innych smaków i dań :) obsługa i klimacik TOP.”
“Serdecznie polecam początkującym w kwestii jedzenia sushi, ze względu na profesjonalną obsługę. Pani która nas obsługiwała doradziła nam co u nich wybrać przy naszych preferencjach, co pasuje do picia, włącznie z tym jak zaparzyć i nalać herbaty. Wszystko było bardzo dobre i w dobrej cenie jak na sushi w tak dobrej jakości.”
“Miejsce jest bardzo klimatyczne. Dość pełną sale obsługiwała jedna osoba. Jedzenie bardzo dobre. Pierożki gyoza najlepsze jakie jadłam we Wrocławiu. Bardzo smaczne sushi. Polecam, na pewno wrócę:-)”
“Zamówię na dowóz. Przepyszne rolki, pełne smaku, świeże. Jedne z lepszych na dowóz jakie jadłam, a jadam często. Na pewno jeszcze zamówię.”
“Zamówione jedzonko do domu- bardzo szybka dostawa, sushi świeże i dodatki również. Pierożki gyoza z krewetką- pyszne!”
“Najlepsze sushi jakie jadłem. Serdecznie podziękowania dla autora zestawu - Pana Pawła. Z pewnością jeszcze nie raz do was wpadniemy!”
“Świetne miejsce! Bardzo miłą obsługę i duży wybór zestawów. Wszystko świeże i dobrze przygotowane. Zdecydowanie polecam każdemu, na pewno wrócę!”
“Świetny smak rolki, idelana do rączki ^^ Psiak też zadowolony Ulubiona postać z Domu z Papieru teraz jako ulubiona rolka ! ;)”
“Jakość cena ok Obsługa miła Klimat jak to w motelu”
“Obsługa jest profesjonalna, dbająca o każdy detal, co sprawia, że wizyta w Wasabi Sushi jest niezapomnianym doświadczeniem kulinarnej podróży. Ich sushi jest niezwykle świeże, smakowite i pięknie podane.”
“Jedno z najlepszych sushi jakie jadłem widzę że opinie są różne ale ten box który zamawialiśmy 2 razy jest super. Było ostatnio trochę opóźnienia to państwo dorzucili rolkę gratis, bardzo miło i polecam”
“Z całego serca polecam ten lokal sushi! Sushi było nie tylko przepyszne, ale przede wszystkim niesamowicie świeże – od razu czuć, że składniki są najwyższej jakości. Każdy kęs to prawdziwa przyjemność. Obsługa miła i profesjonalna, a atmosfera bardzo przyjemna. Na pewno wrócę i z czystym sumieniem polecam wszystkim miłośnikom dobrego sushi!”
“Od pierwszego momentu wizyty w "Rolce" czułem się mile witany i zadowolony z wyboru tego miejsca. Atmosfera w restauracji jest bardzo przyjemna i nowoczesna, a obsługa jest niezwykle uprzejma i pomocna. Najważniejsze jednak jest, że jedzenie jest absolutnie wyśmienite! Każda rolka sushi, którą zamówiliśmy, była świeża, pełna smaku i perfekcyjnie wykonana. Sushi w "Rolce" to prawdziwa uczta dla podniebienia, a różnorodność dań sprawiła, że mieliśmy ogromną frajdę z degustowania różnych kombinacji. Warto wspomnieć, że menu w "Rolce" oferuje także dania mięsne i wegetariańskie, co czyni to miejsce idealnym dla każdego. Dodatkowo, prezentacja dań jest przepiękna i na pewno zrobi wrażenie na każdym gościu. Ostatecznie, polecam każdemu, kto lubi sushi, aby odwiedził "Rolkę". To wspaniałe miejsce, gdzie można skosztować pysznego jedzenia w przemiłej atmosferze, obsługa jest bardzo przyjazna i pomocna, a cała wizyta jest warta każdej wydanej złotówki.”
“Sushi bardzo porządne, świetny klimat i wspaniała obsługa. Pani potrafiła odpowiedzieć na każde pytanie w zakresie knajpki, a to cenna umiejętność. Gorąco polecam.”
“Sushi przepyszne za taką cenę, zamawiamy od dawna. Dziś był problem z dostawą, pan na linii wytłumaczył, że jest tylko jeden kierowca. W rezultacie na sushi czekaliśmy aż 3 godziny... ale jednak obsługa miła, a w ramach rekompensaty dostaliśmy zwrot części pieniędzy i ponad 20 dodatkowych hosomaków. Takie należy mieć podejście do klienta :)”
“Świetne sushi, braliśmy już kilka razy, różne zestawy. Polecam”
“Zamawiam online, więc 'klinat' - strzelam :) Menu: i surowe i gotowane/smażone, więc każdy coś dla siebie znajdzie. Sushi wyraziste w smaku, pomimo dostawy zimne (super), ładnie i bezpiecznie zapakowane. Dostawa na czas (pomimo remontów drogowych). Sushi na słodko: z ryżem, mango i nutellą w słodkim omlecie - wzięłam na próbę, ale biliśmy się o to, bo to super smaczne :) Dziękuję, Jesteśmy najedzeni i szczęśliwi :)”
“Bardzo zacne, osiedlowe sushi. Świeże, smaczne, o dobrej prezentacji. Pomimo małego rozmiaru lokalu, jakość jedzenia i obsługi jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!”
“Wysokiej jakości produkty. Smaczne. Sprawna dostawa . Miła , konkretna obsługa. Możliwości zamowinia online , czas dostawy zgodny z wcześniejsza zapowiedzią. Ceny Ok. Polecam”
“Najlepsze sushi jakie z żoną jedliśmy. Może wybór ryb nie powala, jednak zawsze wszystko jest bardzo świeże. Zakochałem się w futomaki z tatarem!”
“Świeże i pyszne. Bardzo dużo ryby jak na taką cenę :) czekałem 5 min na zamówienie”
“Przepyszne sushi. Rolki są tak konkretne, że wystarczy niewiele a się człowiek naje do pełna. (A to rzadkosc) Taka sama jakość co w Białym Kamieniu, ceny trochę niższe. Na pewno zajrzymy ponownie. Co do obsługi, to kelnerka odpowiedziała na pytania o ostrość. Może tylko mogła dopytać, czy nie chcieliśmy czasem może najpierw zup a potem sushi bo dostaliśmy na odwrót.”
“Przepyszne sushi. Rolki są tak konkretne, że wystarczy niewiele a się człowiek naje do pełna. (A to rzadkosc) Taka sama jakość co w Białym Kamieniu, ceny trochę niższe. Na pewno zajrzymy ponownie. Co do obsługi, to kelnerka odpowiedziała na pytania o ostrość. Może tylko mogła dopytać, czy nie chcieliśmy czasem może najpierw zup a potem sushi bo dostaliśmy na odwrót.”
“Pyszne jedzonko, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mega polecam !!!”