Opinie

  1. Michał Witukiewicz (Michał) ★★★★★

    Świetna obsługa dzisiaj rano 16.08, pyszne jedzenie

  2. Людмила Дмитриева ★★★★★

    Świetne miejsce! Bardzo miłą obsługę i duży wybór zestawów. Wszystko świeże i dobrze przygotowane. Zdecydowanie polecam każdemu, na pewno wrócę!

  3. Aleksandra Boruszak ★★★★☆

    Negatywne opinie dotyczące tego miejsca są napisane przez osoby, które nigdy nie pracowały w obsłudze klienta, czy tym bardziej w gastronomii. Poza obsługą klienta i przygotowaniem produktu jest jeszcze mnóstwo innych obowiązków do wykonania, które dla przełożonych tych pracowników na wyspie są często o wiele ważniejsze. W połączeniu ze stresem i innymi rzeczami na głowie, człowiek może zapomnieć wydać paragon i nawet te pałeczki (ale wystarczy poprosić, a nie zachowywać się w komentarzach jak skarbówka). Ale wracając do samego miejsca: sushi, mimo, że przygotowane ze składników średniej jakości (co czuć - właściciele, proszę nad tym popracować) jest świeże i bardzo smaczne. Dziewczyny bardzo dzielnie tu pracują i czuć, że się starają zrobić coś z tego co mają. Obsługa bardzo miła i szybka. Proszę dać dziewczynom premię, bo za same składniki to sushi by się nie wybroniło.

  1. Karina Toporash ★☆☆☆☆

    Chciałam dzisiaj zamówić rolki, podeszłam do stanowiska, Pani uprzedziła, że musi dokończyć kateringi, więc zacznie za 30min. Ok, spoko, poczekałam 30 minut, podeszłam raz jeszcze, dostałam informacje, że jeszcze za 15 minut. Po 15 minutach podeszłam po raz kolejny, Pani nie zwracała na mnie żadnej uwagi, pakowała dalej kateringi, jak się po 5 minutach spytałam, czy zaczynała już robić moją rolkę, powiedziała że jeszcze nie, więc zrezygnowałam. Pani mogła od początku powiedzieć, że czekać trzeba ponad godzinę, to bym nie marnowała swego czasu. Bardzo nieprzyjemna sytuacja. Skończyłam w mcdonald’s.

  2. Natalia Nowak ★☆☆☆☆

    Sushi podaje się klientom na świeżo. Nie tutaj. Zleżane, z dnia poprzedniego przynajmniej, okropne i żadnej informacji ani zniżki, jak to się w normalnej restauracji robi, jeśli sushi długo leży. Gorąco nie polecam.

  3. Komakai ★★★★★

    Najlepsze sushi w tej części Wrocławia, miła i profesjonalna obsługa

  1. Barbara Maciukiewicz ★★★★★

    Przepyszne oraz pięknie wyglądające sushi ;) polecam w 100%

  2. M K ★☆☆☆☆

    To już nie to sushi co kiedyś. Małe, rozlatujące się rolki z przesuszonym, twardym ryżem. Wypelnienie rolki lata (widać dziury na zewnątrz). imbiru co kot napłakał. Wasabi też zeschnięte. Generalnie totalnie niesmaczne. Rolki o wiele mniejsze niż kiedyś. To jest żart. Nie wrócę tu

  3. mat elmo ★★★★☆

    Dużo wasabi,sos sojowy przeciętny, imbiru białego dla jedej osoby akurat, czerwonwgo brak w standardzie.Mango sos dobry, ostry lepiej pominąć bo bardzo słabej jakości. Smak samego sushi przeciętny, do dobrego może odrobinę brakuje ale z drugiej strony tragiczne też nie jest. Gwiazdka więcej za cenę i dowóz o czasie zgodnym z deklarowanym.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Dla Mnie Borek?

Sushi Dla Mnie Borek znajduje się przy aleja Generała Józefa Hallera 52, Fabryczna, 53-324 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Dla Mnie Borek?

Można skontaktować się z Sushi Dla Mnie Borek pod numerem +48 518 141 130

Jak można dotrzeć do Sushi Dla Mnie Borek?

Do Sushi Dla Mnie Borek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements