Pierwszy raz jadłem sushi w Maiko i muszę przyznać totalne zaskoczenie! Wszystko świeże, pięknie podane i naprawdę czuć jakość. Łosoś dosłownie rozpływa się w ustach, a obsługa przemiła i pomocna. Widać, że robią to z pasją ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Ft ★★★★★
-
Monkikak Xyz ★★☆☆☆
Lokal średnio spełnił nasze oczekiwania. Zamówiliśmy napoje, przystawki oraz zupy. W lokalu jest chyba samoobsluga- kelner nie podejdzie, trzeba podejść samemu i zamówić. Oczekiwaliśmy na podanie czegokolwiek ok 40 min, przez ten czas nie zostały podane nawet napoje. Zamówienie przyszło całe razem, tzn napoje przystawki i zupy. Pierożki gyoza dobre, natomiast zupa tak ostra że poza przecierem pomidorowym czuć jedynie palenie języka. EDIT: tak zdaje sobie sprawę, że to nie bar szybkiej obsługi, ale poza naszym stolikiem był zajęty chyba jeszcze jeden, my patrzymy na kelnera, kelner na nas, jakoś nie podszedł Co do zupy- nie pisałam o pomidorach. Ta zupa to przecier pomidorowy jak prosto ze słoiczka
-
Paulina ★★★★★
Restauracja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie – od wejścia poczułam się mile widziana. Pani, która nas obsługiwała jest przesympatyczna. Lokal jest gustownie urządzony, panuje w nim przyjemna atmosfera, a stoły są czyste i zadbane. Nowa bułeczka Gua Bao z krabem zrobiła na mnie ogromne wrażenie - świeże chrupiące mięso kraba, warzywa w soczystym lekko pikantnym sosie - to zdecydowanie połączenie idealne. Porcja jest ogromna. Na pewno wrócę!
-
Lewkowski Agency ★★★☆☆
Byłem na dniu testowym kraba za 1 zł - 01.10.2025 Testowałem już innego kraba wcześniej Krab w poprzedniej bułce był większy a dodany zestaw surówek mniejszy - poprzednia kompozycja smakowała mi bardziej Tutaj kraba zabrakło w połowie bułki - a dodane do zestawu surówki zupelnie mi nie pasują -> dodatkowo w środku bułki jest jakieś ciapnięcie ostrym sosem, które sprawia, że bułka jest zupełnie nierównomierna i dla mnie od tego miejsca -> zbyt ostra aż do stopnia -> niezjadliwa Połowę dania nie zjadłem pomimo bycia bez śniadania o godzinie 12:41 -> mózg dokonał prostego wyboru -> wolę tosta w domu
-
Wratislavia Wratislavia ★★☆☆☆
Oceniam sushi w dostawie. Zacznijmy od dostawy. Najpierw deklarowane okło 2:15h ale ostatecznie ze spóźnieniem wyszło 3h. Co do sushi to pierwszy raz zastanawiałem się jak to ocenić. W jenym był zawinięty zwykły szczypiorek smakujący surową cebulą. W kolejnym majonez i prażona cebulka taką sama jak znacie z hot-doga. Majonez też w smaku zwyczajny, strzelam że to Winiary... zaskakujące doświadczenie sushi z sałatkowym majonezem. Pierwszy raz jem też sushi z ośćmi... to już poważniejsze przewinienie. Łosoś przeciągnięty jak do ziemniaczków z suruwką... no nic się tu nie klei w tym sushi. Ani dodatki, ani kompozycje smakowe. Serwetka z porcją imbiru i niewystarczająca ilość sosu sojowego 3x 15ml na zestaw rodzinny z dodatkowym boxem maki 16szt.. Na zdjęciu pokazuję porównanie do tego co wczoraj u konkurencji x4 30ml. I nie chodzi o to, że więcej to lepiej ale nie fajnie jak w 2/3 jedzenia nie ma już w czym zamoczyć sushi, po prostu dajecie za mało do tego co zamówi klient. Czyli dla wielbicieli sushi odradzam, chyba lepszym wyborem będą inne potrawy bo tam widzę dobre opinie. Sam jeszcze spróbuję coś innego.
-
Dima ★★★☆☆
Nie polecam Zestaw Maiko XXL. Większość kawalkow z ryba konserwowa. Za 300 zł chcialo by sie cos lepszego. Ogolnie sa smaczne sushi ale nigdy nie zrozumiesz z nazwy co wchodzi w sklad rolki. Urodziny zepsute, nikt nie chcial jesc rybe konserwowa. A doradzali bardzo ten set.
-
Eugeniusz Puszkarewski ★★★☆☆
Przeciętnie.. Żonie sie spodobały futumaki ja zamawiałem nigiri z łososiem i tuńczykiem i to była porażka... Tuńczyk chyba był zamrożony potem rozmrożony przez co stracił swoj kolor oraz smak (bezsmakowy). Łosoś bez smaku i bardzo duzo ryżu ilosc którego przebija smak ryby... Popatrzcie jaki kolor tuńczyka i sprawdźcie sobie w googlu
-
Dawid ★★★★★
Lokal jest bardzo ładny ale mały, więc w godzinach szczytu można nie znaleźć wolnego stolika. W sobotę późnym wieczorem w lokalu było dużo wolnych miejsc. Sushi było bardzo dobre, a obsługa bardzo miła. Polecam.
-
Martyna Guldzińska ★★★☆☆
Sushi świeże i smaczne. Rolki odrobine się rozpadały. Duży wybór ciekawych pozycji. Niestety jeśli chodzi o małe sety to ich jest niewiele do wyboru. Oyakomaki z Krabem dosyć suche i bez wyrazu. Gunkan z sałatką z ośmiornicą doby. Sashimi z tuńczyka, Butter Futo oraz sushi zawarte w Set Ten (12szt) również w porządku. Sos kabayaki dziwnie gorzki , zamawiam go często w różnych miejscach ale jeszcze nigdy nie natrafiłam na taki dziwny smak, cały poszedł do kosza. Sushi ogólnie smaczne ale bez szału. Nie zaskoczyło mnie w żaden sposób , brak ciekawych połączeń smakowych. Jeśli ktoś lubi takie zwyczaje , typowe sushi to na pewno będzie zadowolony w 100% , dla mnie niestety czegoś brakowało. Bardzo długi czas oczekiwania oraz problemy z dodzwonieniem się do restauracji, moje połączenia były odrzucane.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Maiko Sushi?
Maiko Sushi znajduje się przy Zakładowa 20, Psie Pole, 50-231 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Maiko Sushi?
Można skontaktować się z Maiko Sushi pod numerem +48 722 770 770
Jak można dotrzeć do Maiko Sushi?
Do Maiko Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku