Świeżo po powrocie z Azji, skuszeni reklamą tego miejsca w mapach Google, wpadliśmy zobaczyć jak robią bubble tee w Polsce. Niestety okazało się to porażką. Zaczynając od końca, po skonsumowaniu i tak tylko części napoju, długo oboje czuliśmy nieprzyjemną ciężkość na żołądku. To, co na wstępie było rozczarowujące, to że w kubeczkach nie było lodu - otrzymaliśmy ciepły napój. Najsłabsze jest jednak obsługa, która nie zadbała ani o swój własny produkt, ani o klienta. Wystarczyłoby poinformować nas przed zakupem o zepsutej maszynie do robienia lodu, jak się potem okazało. A Żabka jest tuż obok, gdzie (zdaje się) można go kupić. Lepiej dla tego miejsca byłoby przeznaczyć fundusze zamiast na reklamę to na modernizację. Sprawia też wrażenie brudnego, niezadbanego. Nie dane nam było dobrze skupić się na smakach wybranych mlecznych herbat, te same w sobie wydawały się w porządku. Jedną dodatkową gwiazdkę dajemy za dużą swobodę komponowania swojego napoju - smaku, wkładu, rodzaju mleka. Zdjęcie zrobione jeszcze z nadzieją przeniesienia się w czasie i przestrzeni na Daleki Wschód.. co niestety się nie wydarzyło. Choć nie czytałam innych opinii, nie dziwię się teraz niskiej ocenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Olga Sulińska ★★☆☆☆
-
Andrzej Chmielewski ★★★★★
Od pierwszego momentu wizyty w "Rolce" czułem się mile witany i zadowolony z wyboru tego miejsca. Atmosfera w restauracji jest bardzo przyjemna i nowoczesna, a obsługa jest niezwykle uprzejma i pomocna. Najważniejsze jednak jest, że jedzenie jest absolutnie wyśmienite! Każda rolka sushi, którą zamówiliśmy, była świeża, pełna smaku i perfekcyjnie wykonana. Sushi w "Rolce" to prawdziwa uczta dla podniebienia, a różnorodność dań sprawiła, że mieliśmy ogromną frajdę z degustowania różnych kombinacji. Warto wspomnieć, że menu w "Rolce" oferuje także dania mięsne i wegetariańskie, co czyni to miejsce idealnym dla każdego. Dodatkowo, prezentacja dań jest przepiękna i na pewno zrobi wrażenie na każdym gościu. Ostatecznie, polecam każdemu, kto lubi sushi, aby odwiedził "Rolkę". To wspaniałe miejsce, gdzie można skosztować pysznego jedzenia w przemiłej atmosferze, obsługa jest bardzo przyjazna i pomocna, a cała wizyta jest warta każdej wydanej złotówki.
-
Scott Man ★★★★★
Wszystko było pyszne, świeże oraz dowiezione w idealnym stanie. Dawno nie jadłam tak dobrego sushi w tak dobrych cenach! Mocno polecam knajpkę i sama na pewno jeszcze nie raz coś zamówię ❤️
-
Людмила Пачковская ★☆☆☆☆
Dzisiaj zdarzyło mi się zamówić sushi po raz pierwszy i ostatni. Sushi Filadelfia, które jest skręcone na 8 kawałków, zostało pokrojone na 6, a kiedy przyszli do domu i spróbowali, było bardzo słabo skręcone, rozpadało się, nori w ogóle nie było sklejone. Chyba , poprostu bardzo młoda kobieta suchi-master. Miesiąc temu próbowałiśmy na ulicy Krasińskiego 32/1A, tam było ok, rolly tam są fajne skręcone, rolly dobre i smaczne. Nie polecam tutaj!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ROLKA - sushi & bubbletea?
ROLKA - sushi & bubbletea znajduje się przy Curie-Skłodowskiej 15, Śródmieście, 50-381 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ROLKA - sushi & bubbletea?
Można skontaktować się z ROLKA - sushi & bubbletea pod numerem +48 666 626 646
Jak można dotrzeć do ROLKA - sushi & bubbletea?
Do ROLKA - sushi & bubbletea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku