Przegląd katalogu
- 351 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 351 wyników
Przeglądaj stacja paliw w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 351 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 185,608 opinii i ocen.
“Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pan bardzo miły i pomocny. Nie było kolejki.”
“Polecam, ceny paliw w konkurencyjnych cenach. Promocji jest jest dostępna dla wszystkich, nie tak jak na wielu stacjach z kartą lub dla wybranych klientów.”
“Super stacja pracownicy prze mili i pomocni az chce się wracac !”
“Przemiła obsługa, pani Marta szczególnie.”
“Witam bardzo fajną stacją polecam bardzo pan z golfa umilił mi wieczór, grałam z nim w robloxa jestem 011. miał mnie przewieźć swoim gulfem ale zamknąl mnie na zapleczu ale tak to fajnie było”
“Tu zawsze tanio, i bardzo miłe Panie tam pracuja”
“Bardzo miła obsługa szczególnie panie ekspedientki dobre ceny paliwa płatna ale za to czysta toaleta ...jestem częstym klientem...pozdrawiam Panią Oliwie”
“Obsługa bardzo ale to bardzo miła . Panie uśmiechnięte . Miałem okazję dzisiaj być pierwszym który próbował zapiekanki . Cóż mogę powiedzieć ,,,, Zapraszam państwa na spróbowanie . Moim skromnym zdaniem klasyczna robi robotę . Polecam . Kawa parzona i do tego zapiekanka ....”
“Najlepsza ze stacji paliw w obrębie Lwówka Śląskiego. Przemiła uśmiechnięta obsługa, genialna kawa, ceny za paliwo.konkurencyjne. Tankuje tutaj od lat, bez żadnego problemu. Polecam stację Watis we Lwowku Śląskim.”
“Fajna stacja, nie trzeba trzymać przycisku żeby tankować gaz ;)”
“Jestem stałym klientem Stacji i jest najlepszą stacją paliw w okolicy. Panie z obsługi przesympatyczne, zawsze uśmiechnięte i służą pomocą, bardzo dobry asortyment i niskie ceny. Polecam”
“Bardzo przyjemne i czyste miejsce, ceny paliw - konkurencyjne, a obsługa życzliwa i kompetentna :) Serdeczne wyrazy uznania dla Pani Klaudii, która swoim opanowaniem w nawet najbardziej stresujących sytuacjach potrafi przywrocic spokój, a uśmiechem sprawić, że w nawet najbardziej pochmurny dzień natychmiastowo pojawia się słońce ☀️✌️”
“Lubię tę stację ze względu na ON Power i częste promocje!”
“Wszystko ok. Ceny przystępne.czysto, duży asortyment. Dobra lokalizacja.”
“Bardzo miła obsługa,Panie które obsługiwały w tym czasie stację były bardzo miłe.Widząc że jestem z pieskiem wystawiły miskę z wodą, którą zapomniały wystawić, przepraszając za to.W toalecie bardzo czysto,pomocne uśmiechnięte,brawo.Jak dla mnie to stacja paliw na 5+.Polecam.”
“Myjnia . Parking . Stacja paliw/warsztaty samochodowe i ciężarowe”
“Fajni pracownicy i uczynni można zatankować i kupić warzywa i meble”
“dobre paliwo, bez natłoku ludzi :D”
“Świetna obsługa, jeszcze lepsza jakość paliwa i dobrze wyposażony sklep.”
“Wspaniałe!!! Bardzo dziękuję za wczoraj. W tamtej chwili po prostu nie wiedziałem, co robić. Dzięki Państwu mogłem kontynuować podróż.”
“Bardzo dobre paliwo oraz zaopatrzenie. polecam”
“Tanie paliwo, stacja dobrze zaopatrzony.... ziemniaki, inne warzywa, smaczne soki. Warto zjechać z S3.”
“Polecam,jedyna stacja z tańszym paliwem.”
“Ceny paliwa niższe niż na innych stacjach. Pyszna kawa! Polecam!”
“Bardzo fajne miejsce dla kierowców, ceny w sklepie Na stacji nie są wysokie, jest duży parking bezpłatny oraz prysznic w cenie 9zl. Cisza i spokój, do tego bar z jedzeniem (nie wiem jakie bo nie próbowałem), woda dostępna na zewnątrz budynku, mają też adBlue. Polecam wszystkim!”
“O tyle dobre miejsce że można szybko zatankować auto i przy okazji faktycznie znowu jest sklep i jak się jest dużym samochodem to to jest bardzo wygodne bo można pójść na zakupy które oczywiście na pewno są droższe ale... Najważniejsze że można je zrobić , chociaż te ceny tam u nich nie były jakieś specjalnie wysokie.... Ja w każdym razie korzystam jak tam jestem i warto odwiedzić ten sklep jak się wyjeżdża za granicę a trzeba coś kupić , bo na pewno wyjdzie taniej kupić tam niż za granicą.”
“Jedyne czego brakuje to możliwości nabrania wody, tak to duża i dobra stacja z bardzo dobrym dojazdem i możliwością zrobienia zakupów w Biedronce”
“Polecam zapiekanki u Pani Agnieszki, najlepsze w okolicy, a i Pani Agnieszka jest miłą osobą, dzięki czemu zawsze dobrze wspominam obsługę przez Panią Agnieszkę, (miło, sympatycznie i wesoło) aż się chce tu wracać”
“Zawsze miła obsługa a ceny chyba najtańsze w Polsce.”