Opinie

  1. Tom Mikoluk ★☆☆☆☆

    Fajnie że samoobsługowa stacja tylko jeden problem. Nie można zatankować. 3 próby zapłacenia kartą skończyły się fiaskiem. Brak jakiego kolwiek komunikatu. Jedyny plus, że nie ściągnęło z karty.

  2. P W ★★★★★

    Cenię sobie niezależność. Chce tankować, to tankuje bez obsługi spiny. Cena konkurencyjne taniej parę groszy niż na Orlen.

  3. BobMF ★★★★★

    Lubię tę stację ze względu na ON Power i częste promocje!

  1. Vincent Mol ★★★☆☆

    lepiej tankować za mniejsze pieniądze bo można stracić kilka litrów a kasy nie oddają

  2. Lord Mojo ★★★★☆

    Fajnie, bo ostatnio zatankowałem za 5.89 a to w dzisiejszych czasach prawie jak cud.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?

MOYA Stacja Paliw znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 36, 67-200 Głogów, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?

Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements