Opinie

  1. Dawid Judziński ★☆☆☆☆

    Obsługa nieudolna nie polecam stacji

  2. Lilianna Koźlik ★★★★★

    Moja ulubiona stacja do tankowania naszego samochodu. Mam kartę i związane z nią przywileje i rabaty, przez to zawsze mam tanie tankowanie. Do tego zawsze smaczne kanapki z Subway. Personel sympatyczny i pomocny. W innych miastach również szukam zawsze stacji AMIC. Polecam bardzo!

  3. Maciej Malara ★★★★★

    Bardzo przyjemne i czyste miejsce, ceny paliw - konkurencyjne, a obsługa życzliwa i kompetentna :) Serdeczne wyrazy uznania dla Pani Klaudii, która swoim opanowaniem w nawet najbardziej stresujących sytuacjach potrafi przywrocic spokój, a uśmiechem sprawić, że w nawet najbardziej pochmurny dzień natychmiastowo pojawia się słońce ☀️✌️

  1. Karol Salamon ★★★★★

    Obsługa Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!! Mieliśmy awarie samochodu w trakcie podróży. Przez OGROMNE ZANIEDBANIA ze strony ubezpieczyciela jakim jest WARTA(olewali nas przez 8 godzin i nie podstawili samochodu jak nam się należał) byliśmy zmuszeni przeczekać od 12.30 do 22.30 na stacji benzynowej, wraz z dziećmi. Obsługa bardzo ludzko i z empatią podeszła do sprawy. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Jak najbardziej polecam korzystanie z tej stacji oraz omijanie szerokim łukiem ubezpieczyciela jakim jest WARTA

  2. Filip Bienkowski ★★★★★

    Najlepsza stacja na której byłem szybka wygodna super obsługa klienta pracownicy są naprawdę bardzo mili polecam wszystkim

  3. Lilos Xd ★★★★★

    Pan Marcin robił mi dzisiaj wieczorem hot doga. Powiem tyle najlepszy hot dog jaki w życiu zjadłam,Bułka wyśmienicie wypieczona,chrupiąca ale nie tak żeby się kruszyła. Hot dogi na tej stacji nazwalbym hit dogami bo za taką cenę (z kartą na punkty taniej o złotówkę) to jest hit o który się za mało mówi. Polecam każdemu stacje benzynową amic Energy

  1. Donata Gajda ★★★★★

    Zawsze miła obsługa. Na miejscu punkt gastronomiczny. Dostępny jest również kompresor. Bardzo dobra lokalizacja.

  2. Tomas Bax ★★★★☆

    W środy akcja "tanie tankowanie" i od 20 do 30 gr na litrze taniej o ceny regularne jeśli masz ich app i włączysz promkę. Obsługa miła, tani wynajem przyczepek, a w lokalu smaczne bistro. Świetna lokalizacja, mniejszy Kaufland a restauracją Euforia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw AMIC Energy?

Stacja Paliw AMIC Energy znajduje się przy Aleja Jana Pawła II 22, 58-506 Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw AMIC Energy?

Można skontaktować się z Stacja Paliw AMIC Energy pod numerem +48 756 131 604

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw AMIC Energy?

Do Stacja Paliw AMIC Energy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements