Witam jestem niepełnosprawny w stopniu umiarkowanym i postawa Pracownika Oliwiera S który zatankował mojego matiza do pełna a nastepnie przyrządził super smacznego hod dźoga mnie ukrzekła. Hot dog byl naprawde dopieszczony i aksamitny. Ps-jeśli będziecie kiedyś w tej części Polski koniecznie musicie zajechać na hod dźoga do Oliwiera S
Zdjęcia
Opinie
-
Jasiczek ★★★★★
-
Piotr Skowyrak ★★★★☆
Przystojny Pracownik wysokiego wzrostu z czarną bujną piękną grzywką robi dobrą robote należy mu sie podwyżka i karta paliwowa do końca życia Ps 4 gwiazdki bo za mało zarabia
-
Marolina Mariola ★☆☆☆☆
Witam. Z tej strony Mariola. Niestety bądź stety jestem w stanie stwierdzić, że ta oto stacja jest najgorszą stacją na jakiej kiedykolwiek kupowałam cokolwiek. Starsza Pani bardzo niska robi zapiekanki i hot dogi bez użycia rękawiczek... W dodatku trzeba się wychylać bardzo zza lady żeby tą Panią jakkolwiek zobaczyć. Z tego co mi wiadomo to w dodatku ta Pani nawet nie potrafi z komputera korzystać. Jedni z pracowników widać, że są traktowani lepiej a drudzy gorzej, z czego to wynika? Nie wiadomo. Niektórzy pracownicy fajnie obsługują więc nie zaprzeczę a niektórzy za to poprostu masakra. Często pracownicy siedzą na telefonach zamiast robić coś pożytecznego więc trochę też widać, że są tam bo są. Może i nawet z przymusu? Kto wie? W dodatku czasami się zastanawiam, że niektórym z tych pracowników chce się pracować na takiej stacji gdzie tu takie akcje się dzieją... Jest dużo więcej takich akcji ostrych ale szkoda mego czasu żebym się rozpisywała jaka ta stacja jest w rzeczywistości poprostu tragiczna! Nie ma sensu dłużej rozwodzić się nad tym, ale jestem za to w stanie stwierdzić, że jest to najgorsza stacja paliw ze wszystkich w Głogowie jak i w okolicy. Pozdrawiam, Mariola.
-
Laura Borowska ★★★★★
Witam bardzo fajną stacją polecam bardzo pan z golfa umilił mi wieczór, grałam z nim w robloxa jestem 011. miał mnie przewieźć swoim gulfem ale zamknąl mnie na zapleczu ale tak to fajnie było
-
Zbychu Kołodziej ★★★★★
Jestem osobą niepełnosprawną, bardzo często korzystam ze stacji Moya. Mialem problem z zatankowaniem LPG, poprosilem panią, ktora z usmiechem na twarzy wybiegła do mnie i pomogła mi. A do teho zawsze można coś pysznego zjeść, szybka i miła obsługa. Polecam
-
Justyna Justyna ★★★☆☆
Do tej pory byłam zadowolona z obsługi na stacji Moya,natomiast po zmianie personelu śmiem stwierdzić, że niektóre Panie oszukują.. Podczas tankowania Pani R****** policzyła mi za paliwo z innego stanowiska i po zniżce punktowej naliczyła aż 42 zł wiecej na 24 litrach. Głośno i wyraźnie dwukrotnie powiedziałam jakie stanowisko,a na tym z którego zostało policzone nikogo nie było. Nie zostałam nawet przeproszona więc rozumiem, że na kasie było manko. Bardzo nieprzyjemna sytuacja. Szkoda, że odszedł personel który w miły sposób obsługiwał kierowców.
-
Paweł Iwański ★★★★★
Bardzo lubię tam przyjeżdżać fajna obsluga i ceny chyba najlepsze na Dolnym Śląsku, poważnie.
-
Rafał Zefir ★★★★★
Ceny umiarkowanie,jakość paliwa ok nie mam zastrzeżeń,nie wiem jak po otwarciu środka ale to się sprawdzi
-
dawid suszka ★☆☆☆☆
Chwilowo nieczynna. Znaczy się 3 dni takie dostałem informację. Porażka człowiek zjeżdża z głównej trasy żeby zatankować, a tu masz........
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?
MOYA Stacja Paliw znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 15, 67-200 Głogów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOYA Stacja Paliw?
Można skontaktować się z MOYA Stacja Paliw pod numerem +48 539 692 349
Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?
Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku