Wczoraj miałem nieprzyjemność być tam ok. godziny 9.00. Niestety, była szklanka na całym terenie stacji. Odpowiedzialni nie posypali terenu żadnym środkiem usuwajacym lód. Dopiero po zdarzeniu jak osy zaczęli posypywać teren aby zneutralizować" szklankę" z nawierzchni. Za późno! Banda nieodpolwiedzialnych ludzi! To tak się szanuje swoją pracę, rodaków! Należy się wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do odpowiedzialnych. 5 minut pracy by zapobiegło stłuczce! Warto było nierobie? Ale co tam, nie ty podniosłeś szkodę i narobiłeś sobie problemu. A szkoda! Życzę odpowiedzialnym podobnego potraktowana i skutku! W dodatku odsyłano mnie do właścicieli myjni. Nawet do niej nie dotarłem. A to, że jest obok stacji i jak twierdzą, to ich wina, to już sprawa pomiędzy właścicielami. To na terenie stacji było ślisko i tam doszło do stłuczki! Samochód przy prędkości 1 km/h jechał jak sanki. Wysiadłem i ledwo się utrzymałem na nogach! W dodatku inna klientka o mało nie została potrącona przez inny samochód z powodu sliskiej nawierzchni.
Opinie
-
Jerzy Nowak ★☆☆☆☆
-
Waldemar Poliszczak ★★★★★
Rewelacyjna stacja. Mimo, że jeżdżąc po kraju korzystam z innych sieci to zajeżdżając do Jeleniej Góry to tankuję tylko tam. Super ceny i mega miła obsługa. Pani Agnieszka o każdej porze a bywam tam często bardzo późno załatwi temat tankowania i jakichś drobnych dodatków. Całkiem smaczne jedzonko zawsze świeże i cieplutkie. Podobnie jak pyszna kawa pierwszej klasy. Polecam wszystkim.
-
Karolina Małek ★★★★★
Czysto, miła, często uśmiechnięta obsługa chętna do pomocy - czasami potrzebuję pomocy przy tankowaniu gazu,a przy kupnie żarówek panie były zaangażowane i otwarte; przekąski świeże i smaczne.
-
Andrzej Nowakowski ★★★★★
Polecam zapiekanki u Pani Agnieszki, najlepsze w okolicy, a i Pani Agnieszka jest miłą osobą, dzięki czemu zawsze dobrze wspominam obsługę przez Panią Agnieszkę, (miło, sympatycznie i wesoło) aż się chce tu wracać
-
Adrian ★★★★★
Wielkie brawa dla młodego pana, który niby się uczy, a uwija się szybciej niż koleżanka ze zmiany. Ludzi pełno, sytuacja nerwowa dla młodego bo pani podała i zapłaciła za złe stanowisko, a młody wszystko od razu rozwiązał i jeszcze pozbył się kolejki na stacji, podczas gdy pani Ewelina mamrotała coś pod nosem i niesamowicie się ociągała. Poza tym stacja w super miejscu, tanio, czysto i można trafić na super pracownika:)
-
Paweł Ryba ★★★★★
Fajne ceny i rewelacyjnie pracownicy... Zawsze uśmiechnięci
-
Kris Wysztaliuk ★★★★★
Wspaniała obsługa oraz rewelacyjne podejście do klientów szczególnie Pani Iwonka
-
Alek ★★★★★
Nie zmienia się na gorsze - stale na bardzo wysokim poziomie. Obsługa nad wyraz sympatyczna i życzliwa. Dodatkowo teraz można porządnie obmyć samochód. Tankowanie to przyjemność, obsługa klienta na wysokim poziomie. Poziom obsługi cały czas bardzo wysoki. Uprzejmość, kultura. Przyjemność w tankowaniu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?
MOYA Stacja Paliw znajduje się przy Ogińskiego 4, 58-506 Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOYA Stacja Paliw?
Można skontaktować się z MOYA Stacja Paliw pod numerem +48 787 091 049
Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?
Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku