Pokoje jak na taki standard hotelu oraz cenę spełniały wymagania, pokój czysty, zadbany, łazienka też. Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzenie bardzo dobre ale brak wyboru czegoś lekkiego. Śniadania w porządku, dość duży wybór produktów, jednak nie są to produkty najwyższej klasy. Ogólnie hotel godny polecenia, przy najbliższej okazji prawdopodobnie tam wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Mrugacz ★★★★☆
-
Joanna Koczela ★★★★★
Bardzo udany pobyt a to wyłącznie dlatego,że właściciele znają ten biznes,robią wszystko by gość poczuł się oczekiwany,mile widziany i wspaniale zaopiekowany, robią nawet więcej,doradzają, pomagają załatwić różne sprawy,są pomocni w każdej chwili Dodatkowym atutem jest dobre jedzenie,śniadania są wyjątkowo smaczne i jest ogromny wybór różności,nikt nie wyjdzie głodny,a do tego przemiły personel dopełnia uczucia zadowolenia ,z tego co widzieliśmy mnóstwo gości tutaj się zatrzymuje i my wiemy dlaczego,bo czują się tu tak samo wspaniale jak my,polecamy szczerze to miejsce na nocleg a także na dłuższy odpoczynek,to miejsce ma klimat i zasługuje na najwyższe oceny My na pewno jeszcze tu wrócimy i polecamy innym
-
Robert Klasik ★★★★★
Bardzo gorąco polecam ten hotel. Lokalizacja OK, pokoje bardzo czyste, pościel i ręczniki świeżo wykrochmalone, mogło by być trochę więcej miejsca na nogi przy toalecie w łazience, ale to nie jest żadną przeszkodą. Śniadanie super, mega wybór jak na taki mały hotel :) No i obsługa: Najsympatyczniejsze i najbardziej pomocne dziewczyny jakie mieliśmy z żoną możliwość spotkać na swojej drodze spania hotelowego :) Panie z recepcji przemiłe i pomocne, a panie z restauracji były mega sympatyczne, profesjonalne, i takie po prostu do zapamiętania. Bardzo chwaliły swoje szefostwo i to było było czuć że to co mówią jest prawdziwe . Na długo do nie do zapomnienia :) Gorąco polecam !!!!
-
Sam ★★★★★
Pomimo spędzenia tylko jednej nocy to jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Największe zaskoczenie to to jak czysty był pokój. W żadnym do tej pory hotelu, nawet z większą ilością gwiazdek, nam się tak nie trafiło. Pierwszy raz mogliśmy chodzić na bosaka po nim. Przyjechaliśmy na tydzień przed świętem ceramiki, więc nie było tyle ludzi w mieście i obiekcie, ale sama lokalizacja hotelu też na plus. Parking co prawda mały i wąski ale jak pisałem, nie było ludzi więc to też nie był taki problem. Pewnie spokojnie można przejść w krótkim czasie pieszo na rynek. Bardzo miła obsługa i dobre śniadania w formie bufetu. Pozytywne było to jak podczas śniadania, zapytano się nas, czy uszykować nam jajka i czy chcemy kawę. Mam nadzieję, że będziemy mogli jeszcze tu zagościć. Pozdrawiam.
-
Mir. J.- ★★★★★
Bardzo miła obsługa, restauracja czynna do 20.30, zjeżdżaliśmy do hotelu z pracy ok 20.20, pani na sali oraz w kuchni nigdy nie robiła problemu ze muszą dłużej zostać i przygotować coś cieplego. Pokoje mają klimatyzację, są codziennie sprzątanie i czyste
-
Marcin Składanowski ★★★★★
Hotel moim zdaniem zasługuje na 4 gwiazdki. Świetna obsługa, dobre jedzenie, korzystna lokalizacja, bardzo fajny wystrój i wysoki standard. 4 gwiazdki minimum... Polecam;
-
Andrzej Siwek ★★★★★
Z gościnnością tak serdeczną nie spotkaliśmy się jeszcze w żadnym hotelu. Bardzo miła obsługa w recepcji i w restauracji. Kuchnia serwuje wyszukane przysmaki wg pomysłów szefowej kuchni, znakomite smaki. Goście mogą się tam poczuć znakomicie. Wokół cisza i spokój. Idealnie miejsce na przystanek w podróży lub pobyt w Bolesławcu słynnym oczywiście z porcelany i pięknych kamieniczek w rynku. Gorąco polecam ten hotel, z całą odpowiedzialnością.
-
Tomasz ★★★★★
Przepiękne miejsce w cichej spokojnej okolicy. Czysto, romantycznie i luksusowo. Obsługa na najwyższym poziomie Pani Marta i Simona dziękujemy.
-
Wojciech Kacperski ★★★★★
Wspaniałe , klimatyczne miejsce mające swoją ciekawą i nietuzinkową historię, że wspomnę jeszcze o smacznej kuchni, pysznym piwie Kraftowym doskonałym do wieczornych rozmów. Spokój...
-
Claudia Neumann ★★★★★
Alle Bilder Videos News Web Bücher Finanzen Suchfilter Deutsch Polnisch Zostałam zakwaterowana przez moją pracę w Hotelu Protea w Bolesławcu. To był pierwszy raz w tej okolicy i w tym hotelu. Moja realizacja od 12 dni, najlepsza rzecz jaka mogła mi się przytrafić. Już dawno nie czułam się tak komfortowo, od razu czujesz, że dotarłaś. Mógłbym zostać tam dłużej. Wszystko było idealne, od pokoju po jedzenie. Poleciłbym to każdemu. Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz podziękować za wszystko. Jesteś świetny. Dziękuję za wszystko. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Klaudia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Protea Boleslawiec?
Hotel Protea Boleslawiec znajduje się przy Brzozowa 1e, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Protea Boleslawiec?
Można skontaktować się z Hotel Protea Boleslawiec pod numerem +48 757 346 560
Jak można dotrzeć do Hotel Protea Boleslawiec?
Do Hotel Protea Boleslawiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku