Przegląd katalogu
- 1,952 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 1952 wyników
Przeglądaj fryzjer w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,952 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 199,525 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fryzjer z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Świdnica i innych.
“Świetny BarberShop (fryzjer), syn mega zadowolony. Polecam!”
“Polecam najlepszy barber w okolicy pani Gabriela robi świetna robotę polecam z całego serca”
“Jeśli szukacie barbera, który łączy profesjonalizm z pasją i dbałością o każdy szczegół, to z całego serca polecam. Już od momentu wejścia czuć, że trafiacie w dobre ręce – przyjazna atmosfera, świetne podejście do klienta i pełne skupienie. Strzyżenie głowy zostało wykonane perfekcyjnie – linie są równe, fryzura idealnie dopasowana do kształtu twarzy i stylu, jaki chciałem osiągnąć. Broda? Po prostu mistrzostwo! Barber dokładnie wie, jak nadać jej idealny kształt, podkreślając rysy twarzy i jednocześnie zachowując naturalność. Do tego pielęgnacja brody była na najwyższym poziomie – olejki i balsamy, które używają, nie tylko świetnie pachną, ale też pozostawiają brodę miękką i zadbaną. Doceniam też dbałość o higienę, precyzję w pracy i otwartość na sugestie – to miejsce, gdzie czujesz się wysłuchany, a efekt końcowy zawsze przerasta oczekiwania. Jeśli szukacie kogoś, kto nie tylko zna się na rzeczy, ale też sprawi, że wyjdziecie z uśmiechem i pewnością siebie, to Karol jest strzałem w dziesiątkę! Polecam bez dwóch zdań.”
“Przepiękne miejsce z przesympatyczną atmosferą. Pani Ewelina to profesjonalistka w swoim fachu! Umowilam sie na konsultacje i zabieg na twarz, Pani Ewelina najpierw ocenila stan skóry i zaproponowala zabiegi. Mialam oczyszczanie wodorowe i maskę. Skóra po zabiegu byla oczyszczona, nawilżona i świetlista ;)”
“Bez kolejek. Szybko i profesjonalnie”
“Jedyny w mieście. Wibracje jak u starego prawdziwego męskiego fryzjera. Bez jakiś zapisów. Po prostu siadasz w kolejkę i czekasz.”
“Polecam. Szybko, tanio i co najważniejsze - zadowolony klient”
“Mega wow! Rewelacyjna atmosfera, profesja w rękach. Warto 10/10”
“Jako facet strzygę się u Pani Lidki od ładnych kilku lat i jestem bardzo zadowolony.”
“Beza (lagotto romagnolo) zachwycona. Teraz jest jej wygodnie, wygląda prześlicznie, a najważniejsze że pokochała Panią Agatkę, która ma wspaniałe podejście do psiaków i widać to uczucie do nich gołym okiem. Będę polecać gdyż nie jest to łatwa rasa do strzyżenia, dwóch fryzjerów mi odmówiło. Tym bardziej brawo dla Pani Agaty! Będziemy wracać! Pozdrawiamy! Ps. Foto przed i po...kolosalna różnica: )”
“Mam naprawdę trudnego, obrażalskiego psiaka, jedyne co jesteśmy w stanie sami z mężem zrobić w ramach jego pielęgnacji to obcinanie pazurków i wyczesywanie ( a i tak siedzi potem resztę dnia śmiertelnie obrażony pod kanapą). Na ratunek przychodzi Sylwia, dziewczyna z niezwykłym talentem i olbrzmią miłością do zwierząt. Ja nie wiem jak ona to robi, ale Bajzel wychodzi z jej salonu czyściutki, pachnący, WYLUZOWANY, a sama Sylwia nadal ma dwie ręce i na jej szyi nie widać ran szarpanych zadanych przez mojego psiaka. Skumajcie teraz to: ostatnio oddając pod opiekę Sylwii psiaka nieśmiało wręczyłam jej szczoteczkę do zębów i pastę dla psów, ale oczywiście na nic nie liczyłam, a ONA! nie tylko wyczyściła futrzakowi zęby, ale usunęła kamień!!! I wszyscy żyją! Chyba nie musze podkreślać, że to jest 100% uszanowanko i polecajka w opór? ”
“Z całego serca polecam 5 gwiazdek dla tego że przyjemna atmosfera, nie trzeba długo czekać, nie za drogo, fryzura jest bardzo ładna polecam”
“Najlepszy fryzjer w Polkowicach, z sukcesami na konkursach międzynarodowych. Wiedzę i doświadczenie widać jeszcze przed strzyżeniem, bo Krzysztof od razu rozpoznał jaka fryzura się nadaje, a jaka nie. Na pewno tu wrócę.”
“Bardzo polecam usługi tej Pani. Świetnie dobrany kolor farb, dobre kosmetyki. Włosy są w lepszej kondycji i pięknie się układają.”
“Salon absolutnie TOP! Szybko konkretnie i w dobrej cenie! Dziewczyny super! Zawsze miła obsługa fajna atmosfera polecam z całego serca!”
“Bardzo profesjonalna rzeczowa pani, zawsze słucha i doradza, zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam ponownie”
“Byłem pierwszy raz i jestem już w stanie polecić w 100% Kacper świetny miły i bardzo kontaktowy Bardzo polecam”
“Moja dziewczyna była zachwycona. Ja w sumie też. 3 lata odkąd trafiłem na fryzjera i dopóki będę we wrocku, dopóty będę się tu strzygł.”
“Bardzo sympatyczna Pani fryzjerka. Bardzo dokładna fryzjerka. Przystępna cena. Dziękuję Pani bardzo ♥️”
“Jeśli ktoś nie był u Saszy to ewidentnie nie wie co to znaczy profesjonalne cięcie, tak dokładnego gościa w szczegółach, jeszcze nie widziałem, mega zadowolony za każdym razem, niezmiennie od 3 lat....”
“Świetne miejsce. Pani Agatka bardzo profesjonalnie podchodzi do naszego Rika. Za każdym razem nasz pupil wychodzi stamtąd śliczny. A po każdej wizycie zrobiona zostaję sesja zdjęciowa ☺Bardzo serdecznie polecam.”
“Pierwsza wizyta ekstra. Efekt lepszy niż się spodziewałem. Agnieszka zrobiła świetną robotę”
“Kilka lat temu trafiłem do Pani Mileny, kiedy szukałem dla siebie nowego i dobrego barbera. To, że zostałem i chodzę tutaj już kilka lat jest wystarczającą rekomendacją. Niesamowicie profesjolna fryzjerka z artystyczną duszą i wyjątkową osobowością. Sesja u Pani Mileny to nie tylko prawdziwe SPA dla włosów i brody, ale zawsze bardzo przyjemne spotkanie. Ja i moi synowie jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani Mileny.”
“Z wielką przyjemnością chodzę na strzyżenie. W trakcie zawsze się pogada o "problemach" dnia codziennego i przy okazji jest wesoło. Polecam!”
“Strzyżenie bez zastrzeżeń, byłem już dwa razy i mam nadzieję, że przy następnych wizytach dalej będę wychodził z salonu zadowolony. Dodatkowy plus za możliwość rezerwacji online. Ceny przystępne. Jak na razie najwyższa ocena ode mnie.”
“Polecam jak najbardziej. Przykładają się bardzo do swojej pracy, zależy im aby klient wyszedł zadowolony(co nie w każdym zakładzie tak jest). Jestem bardzo zadowolony, na pewno będę wracał.”
“Jeżeli ktoś nowy przychodzi, to już zostaje jako stały klient. Pełna profeska, szybka komunikacja i dobra fryzura. Polecam”
“Usługa strzyżenia w domu klienta w naszym mieście to jest to na co czekali ludzie w podeszłym wieku.”
“Chodzę od kilku lat i zawsze jestem zadowolony”
“Pani z czarnego do pięknie blond włosów dała radę gratulacje i dziękuję polecam ❤️”