Przegląd katalogu
- 1,952 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 1952 wyników
Przeglądaj fryzjer w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,952 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 199,525 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fryzjer z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Świdnica i innych.
“Wizyta na duży plus. Włosy super, obsługa również ❤️ Polecam”
“Jestem po pierwszej wizycie w salonie i nie mogę zaprzeczyć że jestem pod wrażeniem Pani Eli zaimponowała mi wiedzą, dobra ręką, wyobraźnią, zrozumieniem i stylem. Przywrócila mi piękny kolor, sprawiła lekką i piękna fryzurę. Jestem ogromnie zadowolona! Komfort jaki mi zaoferowała i opiekę jaka roztoczyła nad moimi włosami pozwoliła mi wyjść piękną i uśmiechniętą. Serdecznie dziekuje.”
“Bardzo fajny fryzjerski salon. Pani zrobiła przepiękną.”
“Mega salon .Korzystam od 4 lat i jestem bardzo zadowolona . Pracująca tam Pani Beata wykonywała mi nanoplastie już kilka razy ...i moje włosy są gładkie, lśniące i błyszczące a efekty zabiegu utrzymują się nawet 8 miesięcy, przy właściwej pielęgnacji. Kolor jaki mi dobrano jest po prostu MÓJ ... Pozdrawiam serdecznie SALON ...I polecam się na przyszłość :)”
“Pani Anastazja jest najlepsza! Pierwszy fryzjer w moim życiu dzięki, któremu moje włosy zaczęły się kręcić a wszystko dzięki odpowiedniemu strzyżeniu. Dodatkowym plusem jest przyjazna atmosfera i kosmetyki z najwyższej półki. Polecam serdecznie wszystkim!”
“Bardzo polecam wizytę w salonie Pani Beaty. Pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klientki. Obsługa bardzo miła i zaangażowana. Kosmetyki wysokiej jakości i pracownicy mający pojęcie o tym co robią :) Pan Paweł jest mistrzem baleyagu!”
“Fantastyczne miejsce, zwłaszcza na pierwsze strzyżenie młodego klienta. Do dyspozycji są fotele umiejscowione wewnątrz aut, a także na motocyklu. Cała gama zabawek pozwala na wykonanie fryzury nawet najbardziej niesfornych klientów. Dodatkowym plusem jest część salonu przeznaczona dla dorosłych. Salon jak najbardziej rodzinny. Polecam”
“Pies mój nie jest łatwym przypadkiem. Niepewna siebie, lękliwa, z agresją lękową i symptomami lęku separacyjnego młoda mieszanka Malanois z Huskiem. Próby czesania w domu na przełomie linienia zakończone dramatycznym nadszarpnięciem zaufania, psią rozpaczą i chłodnym dystansem. Aż nadszedł dzień, gdy suka znalazła truchło, wytarzała się w nim i z rozkoszą wskoczyła do Odry, która akurat kwitnie - smród godny podziwu - wszak niemożliwym jest iż coś może tak cuchnąć. I TU NADCHODZI EKIPA PSA NA FALI: Kilkoro profesjonalistów odmówiło mi ze względu na wagę psa, jego wspaniały temperament czy fakt zapełnionego kalendarza. A dziewczyny nie dość że wpisały ten nieszczęsny przypadek na CITO, to jeszcze się ucieszyły że taki rzezimieszek wpadnie w odwiedziny. Cóż, byłam w stresie bojąc się o ekipę, wszak psina po przejściach, choć sprytna jest nieobliczalna. I spóźniłam się z odbiorem: pies na wejściu zadowolony! Wyluzowany jak nigdy. Pozwolił na wszystkie zabiegi wraz z suszeniem, mimo że pierwsza próba suszarki przyniosła skutek paniczny. Pies wspaniale zaopiekowany w trakcie wykonywania usługi, ale i w trakcie oczekiwania na odbiór. Sierść mięciutka i bez smrodku. Gruczoł oczyszczony. Niesforne farfocle estetycznie skrócone. A co najważniejsze, profesjonalizm dziewczyn, połączony z pasją i wiedzą zaowocował tym, że żadnej traumy nie było. Pies nie reaktywował, chętnie pokazywał sztuczki, rozluźnił się i pokazał zupełnie inne oblicze niż opisywane przeze mnie na początku wizyty. I smakołyk ekipa nam wręczyła za bycie grzeczym pacjentem. A! I jeszcze smycz i obrożę wyprano! Czyż to nie jest komplementarna usługa wypełniona życzliwością i szczerym kontaktem? ZDECYDOWANIE DO ZOBACZENIA! POLECAM! *psina była opiekowana przez kursantki pod okiem profesjonalisty. Jej sierść nigdy wcześniej nie była w lepszej kondycji. Brak zastrzeżeń. Tutaj na miejscu zbrodni, ale po kąpieli ćwiczona jest samokontrolą.”
“Polecam. Z usług salonu korzystamy regularnie od 3 lat. Piesek jest zawsze dobrze zaopiekowany i wystrzyżony zgodnie z ustaleniami. Właścicielka ma dobre podejście do zwierząt, co nie jest oczywiste w obecnych czasach.”
“Bardzo miła Pani i z profesjonalnym podejściem. Perfekcyjnie proste cięcie. Jestem meeega zadowolona. Nie jestem z Wrocławia i wpadłam przejazdem ale nie żałuję! Z czystego serduszka polecam ❤️”
“Jasna cena, miłe Panie i zadowolenie z efektu. Słuchają i pomagają dobrać fryzurę :)”
“Szczerze polecam wszystkim salon Oaza Piękna. Uważam, że jako stała klientka, mogę szeroko skomentować jakość wielu usług ponieważ korzystam z bogatej oferty salonu od 2017 roku, regularnie wykonując manicure i pedicure (klasyka i hybryda), hennę i architekturę brwi a od roku także zabiegi fryzjerskie - cięcie i farbowanie włosów. Ostatnio w okresie zimowym odbyłam serię zabiegów na twarz z wykorzystaniem kwasów i na pewno w przyszłości ją powtórzę. Okazjonalnie wykonywałam tam również laminację i aplikację sztucznych rzęs, okolicznościowy makijaż oraz uczesanie. Mój mąż też od dłuższego czasu korzysta z usług fryzjerskich. Przede wszystkim salon może poszczycić się wspaniałą i serdeczną obsługą - utalentowani fryzjerzy i świetnie wyszkolone kosmetyczki gwarantują profesjonalne wykonanie zabiegów i przyjemnie spędzony czas. Miejsce dobrze wyposażone i estetyczne gdzie dba się o komfort i bezpieczeństwo klientów nie tylko w okresie pandemii. Uważam, że ceny są adekwatne do jakości i trwałości wykonanych usług. Doświadczenia skłoniły mnie do opinii, że "najlepiej" i "najtaniej" nigdy nie idą w parze! Pomimo tego, że przeprowadziłam się i nie jest mi teraz absolutnie po drodze na ul. Jaracza, nie zamierzam rezygnować z salonu ponieważ jestem pewna, że nigdzie nie znajdę lepszego! Koniecznie spróbujcie sami, oczywiście trzeba się umówić z wyprzedzeniem ponieważ salon posiada wielu stałych klientów, co jest jego najlepszą wizytówką. Polecam!”
“Jestem zachwycona wizytą w tym salonie ! Obsługa na najwyższym poziomie- od progu czuć miłą i profesjonalną atmosferę. Fryzura wyszła perfekcyjnie, włosy wyglądają zdrowo i pięknie się układają. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka miejsca, w którym można poczuć się naprawdę zadbanym. ☺️”
“Pan Janek super strzyże,w dodatku jest najtańszy w Powiecie a może i w Polsce!”
“Klasa, perfekcja, fachowość. Najlepszy i najprzyjemniejszy salon w okolicy.”
“Obsługa była bardzo miła i uważna. Zabieg przebiegł komfortowo i bez pośpiechu. Efekt spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona.”
“Parę dni temu byłam oddać włosy na Fundację Rak'n'Roll - umówiłam się do Pani Jessicy i nie żałuję. Młoda dziewczyna ale pełna energii mimo iż byłam jej ostatnia klientka wychodząca z salonu ok godziny 20.30 Poza tym goraco polecam ten salon ponieważ atmosfera jest naprawdę przesympatyczna - wszystkie fryzjerki są mile i uśmiechnięte. Chętnie rozmawiają z klientami i żartują. Można nie tylko wyjść z nową fryzura ale spędzić miło czas i się zrelaksować”
“Bardzo profesjonalny zakład. Kolor włosów dobrany perfekcyjnie. Ścięcie ( długich niesfornych) włosów bardzo dobre. Włosy ułożone po wizycie średnio ( nie udało się opanować puszystego pierzenia - ale rzadko który fryzjer to potrafi) ale za to po myciu pięknie się układają. Godziny wizyty dopasowane. Świetne kosmetyki do włosów polecone bardzo dopasowane do jakości włosa. Cena dość wysoka jak na miejsce usługi ale warto. Polecam !”
“Monika tworzy niesamowitą atmosferę — każda wizyta to prawdziwy relaks i chwila dla siebie. Zabiegi typu spa dla włosów to po prostu magia! Włosy po nich są miękkie, błyszczące i pełne życia.”
“Jestem zadowolony z usługi Zawsze perfect i profesjonalne podejście. Polecam:)”
“Z całego serca salon . Korzystam od lat i zawsze z pełna satysfakcja. Milena mistrzyni świata i okolicznych galaktyk. Próbowałem wielu w Trzebnicy ale tu znalazłem swoje miejsce na reguralne strzyżenie i nie zamierzam zmieniać . Pięć plus!”
“W lokalu pracują Panie z Ukrainy, nie zawsze je w 100% rozumiem ale da się dogadać. Panie fryzjerki są bardzo dokładne, lubię być przez nie obsługiwany. Ja często trafiałem na możliwość obcięcia włosów prosto z ulicy. Polecam”
“Bez zbędnych uprzejmości i zawsze super!”
“Byłam na farbowaniu i ścięciu włosów - Pani Liliia nie miała łatwego zadania z moim kolorem, ale zrobiła to rewelacyjnie. Bardzo polecam i wrócę, jeśli znowu będę w okolicy :)”
“Świetny zakład, wyglada co prawda mało profesjonalnie ale panie fryzjerki obcinają tak jak pokaze się im na zdjęciu i niesamowicie szybko, tak dobrze barber obetnie ale w 45 minut a nie 17 Mega polecam, szkoda ze tylko gotówka”
“Dawno nie widziałem nikogo tak bardzo się starającego.”
“Jeżdżę tam już od lat, długo się nie czeka ogólna atmosfera ok”
“Polecam z całego serca! Profesjonalne podejście, precyzyjne cięcie i świetna atmosfera. Barber zna się na rzeczy – zarówno strzyżenie, jak i pielęgnacja brody wykonane perfekcyjnie. Widać pasję i dbałość o każdy detal. Najlepszy barber w okolicy!”