Przegląd katalogu
- 1,952 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 1952 wyników
Przeglądaj fryzjer w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,952 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 199,525 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fryzjer z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Świdnica i innych.
“Serdecznie polecam. Pierwsza wizyta i mimo znacznej odległości od domu zdecydowanie nie ostatnia. Pani kontaktowa, miła. Prócz niebywałej empatii, "fach w ręku" i pasja. Jestem zadowolony ze strzyżenia i delikatnego liftingu fryzury.”
“Od kilku lat korzystam z usług Pani Pauliny. Jestem zadowolony z jakości wykonania.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.”
“Godny polecenia! Szybko, sprawnie i dokładnie. Sympatyczny Pan Kacper zna się na swojej robocie. Talent!”
“Bardzo skromny ale profesjonalny zakład fryzjerski.”
“Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i niesztampowe podejście do klienta. Do tego piękny wystrój. Ja mam pięknie zrobionego blond long boba a mąż zadowolony z usług barberskich.”
“Przemiła obsługa, smaczna kawa i przede wszystkim profesjonalne strzyżenie. Jestem super zadowolony za każdym razem, a chodzę tam od ponad roku. Mimo, że muszę przejechać dosłownie całe miasto, nie wyobrażam sobie na chwilę obecną chodzić gdzie indziej. Polecam serdecznie”
“Mój ulubiony salon fryzjerski z miłą obsługą ,pozdrawiam Panią Kamilę .”
“Pani Aneta to fryzjerka z prawdziwego powołania! Profesjonalna, dokładna i zawsze uśmiechnięta. Widać, że kocha to, co robi – klient czuje się tu zaopiekowany i wychodzi zadowolony. Zdecydowanie polecam! Ceny akceptowalne :)”
“Chodzę tu od dawna , za każdym razem jest super. Od dziewczyny dostałem zakaz chodzenia do innych fryzjerów bo tu zawsze wychodzi najlepiej.”
“Bardzo miła obsługa, profesjonalne wykonanie i dobre ceny. Wracam do Pani Agnieszki już któryś raz na podcięcie końcówek i jestem zadowolona.”
“Witam, wystawiam tę opinię w imieniu mojego taty: Jestem bardzo zadowolony z usług tej fryzjerki. To lokalny zakład na Brochowie, do którego chodzę regularnie i za każdym razem jestem w pełni usatysfakcjonowany. Strzyżenie zawsze jest dokładne, profesjonalne i w dobrej cenie. Pani fryzjerka zna się na swoim fachu, potrafi doradzić, a do tego jest bardzo sympatyczna. Ogromnym plusem jest elastyczność w umawianiu terminów — to dla mnie bardzo ważne, bo nie zawsze mam stałe godziny. Salon jest czysty i zadbany, a cała wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam każdemu mężczyźnie z Brochowa i okolic, kto szuka sprawdzonego fryzjera!”
“Rewelacja najlepszy fryzjer męski w okolicy. Dokładność i cieniowanie profesjonalne! Polecam i będę wracał”
“Polecam wszystkim zarowno fryzjera jak i kosmetyczkę. Trzeba sie wcześniej umawiać na zabiegi i dłuższe sesje u fryzjerki. Obie panie bardzo miłe. Ceny zależą od zabiegów ale są warte swojej ceny.”
“Pełen profesjonalizm fantastyczne podejście do zwierząt. Polecam”
“Wspaniałe miejsce! Podejście Pani Kingi mega profesjonalne. Jest przede wszystkim cierpliwa, ciepła i pomocna. Moja psina jest lękliwa i nie ufa obcym, więc bałam się czy sobie poradzi, ale jak zobaczyłam w jaki sposób Pani Kinga się z nią obchodzi, to zupełnie się nie obawiałam, żeby ją zostawić. Wiedziałam, że jest w dobrych rękach. Pani Kinga pozwoliła psinie się oswoić z salonem, powąchać kąty, przekonała ją smaczkami i bardzo uważała, żeby nie robić gwałtownych ruchów. Po wszystkim psina wygląda pięknie! Pachnąca, czysta, przystrzyżona gdzie trzeba. Co ważne dla mnie przed zabiegiem Pani Kinga zapytała o to, czy mam jakieś preferencje co do przycięcia, czy innych pielęgnacji. Dałam jej wolną rękę i jestem bardzo zadowolona, bo widać, że zna się na swojej pracy. Z całego serca polecam i dziękuję! Kasia i Miszka! ❤️”
“Serdecznie polecam.Bardzo ładnie ostrzyżony piesek.”
“Serdecznie polecam, strzyżenie z pasją i zaangażowaniem. Profesjonalne podejście, na pewno wrócę.”
“Świetnie wykonana usluga, miła atmosfera. Polecam”
“Super fryzjer tnie tak jak chcesz!!!!!!!!!”
“Była to moja pierwsza wizyta i już wiem, ze nie ostatnia! Pełen profesionalizm, przemiła obsługa. Pani Kamila potrafi wysłuchać i doradzić :) przesympatyczna osoba :) z efektu końcowego jestem baaaaaardzo zadowolona! Polecam! ❤️”
“Jeśli chcecie mieć dobrą fryzurę, to tutaj macie to pewne”
“Pełen profesjonalizm , czysto , maszynki przeed kazdym klientem dezynfekowane co sie naprawde rzadko zdarza . Zadowolenie gwarantowane , polecam”
“Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście i miła atmosfera! Piesek baardzo zadowolony ;)”
“Najlepszy fryzjer w mieście, chodzę od roku i jestem w 100 procentach zadowolony”
“Najlepszy fryzjer męski u jakiego byłem. Polecam serdecznie”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Niezwykle utalentowana fryzjerka! Od pierwszego momentu w salonie poczułem się wyjątkowo dzięki jej ciepłemu i profesjonalnemu podejściu. Widać, że fryzjerka posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a także pasję do swojej pracy. Dodatkowo, salon jest zawsze czysty i dobrze zorganizowany, co tylko potęguje pozytywne wrażenia. Gorąco polecam każdemu, kto szuka najwyższej jakości usług fryzjerskich!”
“Z całego serca polecam Panią Anię fryzjerkę dla kotów! Mój kot zazwyczaj bardzo stresuje się w takich miejscach, ale u Pani Ani od razu poczuł się spokojnie i bezpiecznie. Profesjonalne podejście, ogromna cierpliwość i prawdziwa miłość do zwierząt — to wszystko widać od pierwszej chwili. Strzyżenie zostało wykonane perfekcyjnie, bez pośpiechu ale sprawnie i z dbałością o komfort pupila. Po wizycie sierść była miękka, pachnąca i bez żadnych kołtunów. W dodatku dostaliśmy kilka praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji w domu. Od lat wracamy do Pani Ani i zawsze polecamy to miejsce.”
“Ja jestem zachwycona! Jakość usługi jest wspaniała! w dodatku po pierwszej wizycie dostaliśmy taki magnez na lodówkę co tym bardziej ułatwiło kontakt z tym miejscem gdyż teraz podchodzę tylko do lodówki wybieram nr i dzwonię umówić pieska do fryzjera!”
“Pani Iwona super kobieta! Przesympatyczna, miła, a przede wszystkim świetna fryzjerka. Zostałam wysłuchana i ścięta wg oczekiwań, za co jestem wdzięczna! Będę wracać i polecać. Pozdrawiam”