Robią overbooking, Przyszedłem spóźniony 4 minuty - za to gwiazdka więcej. Ale nie ma to żadnego znaczenia bo na fotelu siedział już Pan na końcówce strzyżenia a w kolejce jeszcze dwójka dzieci. Tylko zmarnowałem czas. Więcej nie zaryzykuję.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Mati ★★☆☆☆
-
Bumblebee ★★★★★
Od ponad roku chodzę do Lisy i zawsze jestem bardzo zadowolony z fryzury, strzyże dokładnie i mam pewność, że wyjdę z dobrym efektem :)
-
__Patryk__ ★★★★★
Obsługa sympatyczna, Efekt strzyżenia bardzo dobry, Jak powiesz jaka fryzurę chcesz taką będziesz miał. Polecam z czystym sumieniem
-
Kamila Olczyk ★★★★★
Szczerze polecam :) Pani Ksienia fantastycznie pracuje z nożyczkami . Fryzura wyszła genialna - taka jaką chciałam choć nie umiałam wyjaśnić jak ma wyglądać . Chciałam aby włosy po cięciu same się układały i tak właśnie jest:) Naprawdę polecam i pewnie wrócę ponownie :)
-
Marek Xxx ★★★★★
Profesjonalne i pewne cięcie nożyczkami,na pewno wrócę jeszcze......Polecam z czystym sumieniem
-
Крис Глу ★☆☆☆☆
W końcu czas minął, włosy mam w branży i mogę napisać trzeźwą recenzję. Najgorsze w mistrzach fryzjerskich jest to, że nie do końca słuchają życzeń klienta i robią to, co uważają za stosowne. Kilka miesięcy temu wybrałam się do tego fryzjera na korektę tonowania. Po przyjeździe mistrz powiedział, że moje włosy są okropne i muszę je pilnie obciąć. Na co odpowiedziałam, że tylko jak jeden centymetr, nie więcej, bo teraz pracuję nad długością włosów. Boże, gdybym tylko wiedział, jaki ch*j zrobi jej na głowie! Nie rozumiem, jak 1 cm okazało się pięć i jak mam grzywkę, której prawie nie było. Dziękuję, trzy dni napadów złości były cudowne. Nikomu nie polecam tego salonu. W miarę możliwości napiszę recenzje. W załączeniu zdjęcia przed i po. Prawie zapomniałem. Na moje pytanie po zabiegu „co to jest?” mistrz odpowiedział mi „nic, ale odrosną!”. Jeśli masz fajny wystrój wnętrz - miej normalnych mistrzów! W przeciwnym razie nie możesz go zabrać na jedną pogoń.
-
Anna Rogovets ★★★★★
Anna jest najlepsza, zawsze wracam od niej w świetnym humorze i fryzurze
-
Vlad Rubin ★★★★★
Wysokiej jakości salon fryzjerski. To moim zdaniem nie jest zakład fryzjerski, ale działają bardzo dobrze. Przyjechałem tutaj po wizycie w „prawdziwym” zakładzie fryzjerskim, w którym zniszczono mi zarówno wąsy, jak i brodę. Tutaj z przyjemnością ściął włosy i odbył ciekawą rozmowę. Mistrz podchodzi do pracy bardzo odpowiedzialnie. Lubię to.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer BY?
Fryzjer BY znajduje się przy Jedności Narodowej 82, Śródmieście, 50-261 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer BY?
Można skontaktować się z Fryzjer BY pod numerem +48 578 991 678
Jak można dotrzeć do Fryzjer BY?
Do Fryzjer BY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku