Przegląd katalogu
- 1,952 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 1952 wyników
Przeglądaj fryzjer w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,952 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 199,525 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fryzjer z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Świdnica i innych.
“Bardzo polecam salon, szczególnie panią Olenę - uzyskałam dzięki niej piękny kolor, a kiedy stwierdziłam, że końcówki są dla mnie trochę za jasne, poprawiła mi je od razu. Bardzo profesjonalnie, miła atmosfera :)”
“Mogę polecić jeśli chodzi o strzyżenie dla chłopców. Porównując z siecią fryzjerską w okolicy: tu cenowo lepiej i ręka fryzjerki lepsza. Polecam obie panie Katarzyny.”
“Bardzo polecam jesteśmy z synkiem już 4 raz na strzyżeniu u Pana Kerama, fryzurka zawsze dopracowana do perfekcji w bardzo miłej i fajnej atmosferze.”
“Bardzo polecam ten salon obsługa jest miła, pomocna i widać, że zależy im na tym, żeby klient wyszedł zadowolony. W szczególności fryzjer Leo, który naprawdę robi cuda z włosami. Ma świetne wyczucie koloru i potrafi idealnie dopasować odcień do urody,cery,makijażu, dzięki czemu efekt wygląda naturalnie i świeżo. Do tego jest niesamowicie sympatyczny, wszystko tłumaczy i daje praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji, dzięki czemu czuję, że moje włosy są w najlepszych rękach. Usługę airtouch wykonał z niezawodną precyzją, efekt wygląda naturalnie i świeżo. Z salonu wyszłam zachwycona i z pewnością będę wracać właśnie do Leo ❤️❤️”
“Bardzo atrakcyjna cena. Facet nie gada, nie prezentuje kosmetyków ani nie zadręcza Cie różnorakimi pytaniami jak to bywa gdzie indziej, po prostu strzyże i goli. Można się nawet zdrzemnąć Nawet pies, który czasem się tam przechadza ogarnia, że możesz nie mieć ochoty na tworzenie relacji romantycznej z nim. Polecam.”
“Jestem mile zaskoczony - Pani dokładnie dopytała jaką chcę fryzurę, na jaką dlugość przyciąć włosy i czy wszystko jest ok. Następnie bardzo szybko i sprawnie poradziła sobie ze strzyżeniem. Na koniec zapytała czy modelowac jakoś fryzurę bez dodatkowej opłaty. Delikatnie i nienachalnie zagadywała co było miłe bo raczej nie przepadam za długimi rozmowami u fryzjera, ale jeżeli ktoś lubi to sądzę że Pani fryzjerka byla gotowa podjąć ciekawą rozmowę :) Jeżeli chodzi o cenę to mogłaby być o te 5zl niższa ale to moje narzekanie trochę. Z rzeczy które raczej nie zachwyciły mnie to to że slyszałem o czym rozmawiały pozostałe fryzjerki/klientki, a były to rzeczy których wolałbym nie słyszeć, ale być może panie już żyły piątkiem wieczorem a nie piątkiem popołudniem :) Szybko, sprawnie i miło - polecam Panom :D”
“Serdecznie polecam! Pani Justyna mistrzyni w swoim fachu, szybkie i dokładne strzyżenie i to bez zapisów”
“Bardzo fachowa obsługa szybko bez żadnych problemów”
“Salon czysty, nowoczesny, a pani Agnieszka zna się na trendach. 10/10”
“Bardzo dobre, precyzyjne i dokładne strzyżenie męskie. Pani pyta jak i czy jest ok. Mimo późnej godziny zaproponowała z grzeczności mycie. Poprawia na koniec tak, żeby nie było niedoróbek i odrostów. Myślę, że to istotna informacja jeśli chciałeś skorzystać z oferty tego salonu.”
“Ocena: 10/10 Chciałbym polecić usługi fryzjerskie Pani Anny w rudych włosach z całego serca! Jej profesjonalizm, umiejętności i pasja do pracy są niezwykłe. Od pierwszej wizyty czułem się komfortowo i wiedziałem, że jestem w dobrych rękach.”
“Świetne miejsce na strzyżenie i pielęgnację brody. Dokładność, doświadczenie i dobre kosmetyki. Broda wygląda idealnie – polecam każdemu.”
“Byłem 2 raz i na pewno nie ostatni. Zadowolony jestem mega.”
“Bardzo potrzebowałem strzyżenia przed godziną 10:00. Specjalnie dla mnie Pani otwiera salon wcześniej. Dziękuję. Stały klient.”
“Pełen profesjonalizm. Strzyżenie na wysokim poziomie. Lokal w fajnym klimacie. Zdecydowanie polecam.”
“Jestem klientką tego salonu od wielu lat i wracam z miłą chęcią, bo wiem, że tam Pani Ania spełni moje oczekiwania. Polecam!”
“Strzyżenie męskie perfekcyjne ! Polecam”
“Pani Cecylia to prawdziwa stylistka fryzur. Potrafi świetnie dobrać fryzurę i odpowiednio ściąć włosy. Zawsze wychodzę zadowolona.”
“Jestestem bardzo zadowolony z usług. POLECAM !”
“Odwiedzam regularnie i zawsze wychodzę zadowolony, świetna atmosfera i pełen profesjonalizm”
“Bardzo fajny salon. Panie mają klientów Nawet w późnych godzinach. Polecam.”
“Z czystym sumieniem polecam ten salon wszystkim właścicielom terierów. Dokładne trymowanie i sympatyczna obsługa”
“Polecam. Potrzebowałam czesania okolicznościowego oraz makijażu w innym miejscu niż moje zamieszkanie. Nie znałam tego salonu wcześniej i sugerowałam się jedynie opiniami z Internetu. Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon każdemu. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pani Fryzjerka bardzo delikatna, dokładna i jakby czytała mi w myślach. Pani kosmetyczka również stanęła na wysokości zadania. Byłam bardzo zadowolona.”
“Jestem zachwycona fryzurą którą zrobiła Ludmila, polecam bardzo serdecznie”
“Jestem bardzo zadowolona z strzyżenia, napewno wrócę❤️”