Opinie

  1. Ania Kalbarczyk ★★★★★

    Bardzo polecam!! Piękny bukiet zrobiony przez Panią, pomimo że czasu miała bardzo mało. Profesjonalna obsługa, z wielką pasją dbanie o każdy szczegół. Kwiaty świeże. Na pewno wrócimy:)

  2. bocian_vs_gory ★★★★★

    Kwiaty i las to nie tylko kwiaciarnia to miejsce stworzone z pasją i miłością do kwiatów. Kompozycje kwiatowe i profesjonalizm Właścicielki sprawił że będę częstym Klientem. Pozdrawiam

  3. Aleksandra Gorynia ★★★★★

    Bukiety na nasze wesele były przepiękne – dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Widać ogromne zaangażowanie i dbałość o każdy detal. Pani Paulina to osoba na luzie, z dużym poczuciem humoru, więc współpraca była czystą przyjemnością. Dziękujemy za stworzenie tak pięknych kompozycji! Serdecznie polecamy!

  1. Anna Gut-Gawron ★★★★★

    Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Paulinę jako osobę zajmującą się dekoracją całego wesela i poprawin. Kwiaty były przepiękne (rodzaje zgodne z życzeniem Młodych), większość bez problemu wytrzymała tydzień, część prawie dwa. Kontakt i obsługa bezproblemowe, a umowa jasna i przejrzysta. Dekoracje na miejscu dopilnowane do ostatniej chwili (przenoszenie kompozycji z pleneru na salę).

  2. Ewelina Fabis ★★★★★

    Witam! Kolejne zamówienie zostało zrealizowane PERFEKCYJNIE! Twórczość Pani Pauliny jest godna podziwu! Kompozycje kwiatowe zawsze przewyższają najśmielsze oczekiwania! Kompetencja, kreatywność, zaangażowanie, pasja i przemiła obsługa to właśnie Kwiat i Las!!! DZIĘKUJĘ ! SERDECZNIE POLECAM !!!

  3. Karolina Karczakowska ★★★★★

    Kwiat i las nigdy mnie nie zawiódł :-) Zawsze bukiety, wiązanki czy stroiki zrobione są ze starannością i zgodnie w moimi wytycznymi, chociaz w większości przypadków oddaje się ,,w ręcę” Pani Kwiaciarki i jeszcze nigdy się nie zawiodłam…a nie jest ze mną łatwo :-) Szczerze bardzooo polecam to miejsce! :-)

  1. Marta Antoszewska ★★★★★

    Z całego serca polecam pracownie kwiat i las! Pani Paulina bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i zrozumienie potrzeb klienta. Wykonanie przystrojenia sali jak i kościoła przeszło moje i męża oczekiwania. Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!

  2. maciej szott ★★★★★

    Dzisiaj odebrałem już 4 bukiet i jestem zachwycony, piękne kompozycje, dobra cena, można też zamawiać bukiety na konkretny termin i nigdy nie było problemu z odbiorem na czas.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiat i las?

Kwiat i las znajduje się przy Średzka 39, Fabryczna, 54-001 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiat i las?

Można skontaktować się z Kwiat i las pod numerem +48 570 555 204

Jak można dotrzeć do Kwiat i las?

Do Kwiat i las można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements