Bardzo polecam!! Piękny bukiet zrobiony przez Panią, pomimo że czasu miała bardzo mało. Profesjonalna obsługa, z wielką pasją dbanie o każdy szczegół. Kwiaty świeże. Na pewno wrócimy:)
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Kalbarczyk ★★★★★
-
bocian_vs_gory ★★★★★
Kwiaty i las to nie tylko kwiaciarnia to miejsce stworzone z pasją i miłością do kwiatów. Kompozycje kwiatowe i profesjonalizm Właścicielki sprawił że będę częstym Klientem. Pozdrawiam
-
Aleksandra Gorynia ★★★★★
Bukiety na nasze wesele były przepiękne – dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Widać ogromne zaangażowanie i dbałość o każdy detal. Pani Paulina to osoba na luzie, z dużym poczuciem humoru, więc współpraca była czystą przyjemnością. Dziękujemy za stworzenie tak pięknych kompozycji! Serdecznie polecamy!
-
Anna Gut-Gawron ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Paulinę jako osobę zajmującą się dekoracją całego wesela i poprawin. Kwiaty były przepiękne (rodzaje zgodne z życzeniem Młodych), większość bez problemu wytrzymała tydzień, część prawie dwa. Kontakt i obsługa bezproblemowe, a umowa jasna i przejrzysta. Dekoracje na miejscu dopilnowane do ostatniej chwili (przenoszenie kompozycji z pleneru na salę).
-
Ewelina Fabis ★★★★★
Witam! Kolejne zamówienie zostało zrealizowane PERFEKCYJNIE! Twórczość Pani Pauliny jest godna podziwu! Kompozycje kwiatowe zawsze przewyższają najśmielsze oczekiwania! Kompetencja, kreatywność, zaangażowanie, pasja i przemiła obsługa to właśnie Kwiat i Las!!! DZIĘKUJĘ ! SERDECZNIE POLECAM !!!
-
Karolina Karczakowska ★★★★★
Kwiat i las nigdy mnie nie zawiódł :-) Zawsze bukiety, wiązanki czy stroiki zrobione są ze starannością i zgodnie w moimi wytycznymi, chociaz w większości przypadków oddaje się ,,w ręcę” Pani Kwiaciarki i jeszcze nigdy się nie zawiodłam…a nie jest ze mną łatwo :-) Szczerze bardzooo polecam to miejsce! :-)
-
Marta Antoszewska ★★★★★
Z całego serca polecam pracownie kwiat i las! Pani Paulina bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i zrozumienie potrzeb klienta. Wykonanie przystrojenia sali jak i kościoła przeszło moje i męża oczekiwania. Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!
-
maciej szott ★★★★★
Dzisiaj odebrałem już 4 bukiet i jestem zachwycony, piękne kompozycje, dobra cena, można też zamawiać bukiety na konkretny termin i nigdy nie było problemu z odbiorem na czas.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiat i las?
Kwiat i las znajduje się przy Średzka 39, Fabryczna, 54-001 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiat i las?
Można skontaktować się z Kwiat i las pod numerem +48 570 555 204
Jak można dotrzeć do Kwiat i las?
Do Kwiat i las można dotrzeć, korzystając z poniższego linku