Przegląd katalogu
- 1,346 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 1346 wyników
Przeglądaj dentysta w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,346 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 42,220 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentysta z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Trzebnica i innych.
“Warto tu się leczyć. Teraz mam implanty których nie odróżniam od własnych zębów...”
“Kilka wizyt za mną (i jeszcze kilka przede mną ) i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z oferowanych przez gabinet usług. Szczególnie polecam panią Agnieszkę, która sprawia, że wizyty u stomatologa naprawdę można polubić, bezboleśnie, sprawnie i profesjonalnie. Świetne miejsce i z czystym sumieniem polecam!”
“Do Pani Katarzyny uczęszczam z rodziną od kilkunastu lat. Polecam serdecznie, szczególnie ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta.”
“Przyjemna obsługa i bardzo profesjonalnie wykonana usługa. Serdecznie polecam .”
“Bez stresu, bez bólu ale za za to z pięknym uśmiechem. Pełny profesjonalizm. Dziękuję Andrzej R.”
“Usuwałam chirurgicznie u Pana Doktora bardzo trudną ósemkę zatrzymaną. Jestem bardzo strachliwą osobą, ale Pan Doktor podczas zabiegu upewniał się czy jest wszystko w porządku, przez co czułam się w pełni bezpieczna i od razu strach minął! Nic nie bolało, łącznie z podaniem znieczulenia. Bardzo się cieszę że znalazłam Pana Doktora i że zabieg mimo że nie należał do najłatwiejszych odbył się w najlepszy sposób, jak i również rekonwalescencja po zabiegu. Czekają mnie inne ósemki i na pewno wyrwę u Pana Doktora. Pan Doktor Stępień i Pani Asystentka dbają na prawdę o dobro pacjenta. Serdecznie polecam każdemu! Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze! :)”
“U Pani Basi wylądowałam jako dziecko ze spuchniętą połową twarzy przez źle wyleczony ząb NFZ. Od tamtej pory, przez jakieś 10 lat nie ma mowy bym poszła do innego dentysty, wszystko zawsze bardzo szybko, profesjonalnie, dokładnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze”
“Świetny a nawet wybitny implantolog. Realizację wstawiania implantów prowadzi z zaangażowaniem i empatią wobec pacjenta. Jest cierpliwy, wyrozumiały i ma bardzo pogodne usposobienie, co jest niezwykle pomocne w przełamaniu oczywistych obaw a nawet strachu pacjenta. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie oddać się w ręce prawdziwemu mistrzowi w swoim zawodzie”
“Polecam w 100% Do Pani doktor Moniki chodzę od wielu lat i uważam, że jest najbardziej profesjonalnym dentystą z jakim miałam do czynienia. Wczoraj natomiast trafiłam pod skrzydła doktora Maksymiliana na powtórne leczenie kanałowe zęba, który był leczony 20 lat temu. Niestety ze względu na problemy z zatokami trzeba było wyczyścić kanały zęba. I powiem szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem doktora Maksymiliana. Podczas pracy skoncentrowany i bardzo spokojny, co uspokaja również pacjenta. Po leczeniu szczegółowo wyjaśnia co zostało zrobione i co jeszcze będzie do zrobienia. Wyszłam uśmiechnięta i spokojna. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Polecam serdecznie”
“Bardzo miła, delikatna i profesjonalna Pani doktor. Podczas borowania pyta czy boli, jak boli to przerywa borowanie i daje chwilę pacjentowi. Po wizycie doradza jak jeszcze można dodatkowo zadbać i wzmocnić zęby czy dziasla. Polecam gorąco!!!”
“Faktycznie stomatolog z profesjonalnym podejściem młody chłopak koło 35 L. Nakład sily praktycznie zerowy ale bardzo sprawny technicznie z prawdziwie nowoczesnym sprzętem i wiedzą. Wyrwanie zęba z rozmową, znieczuleniem i żartowaniem max 10 min. Opieka nad pacjentem od początku do końca wizyty. Cena na każdą kieszeń więc bez paniki. Jest koncik dla dzieci z zabawkami więc można pojechać rodzinka. Toalety i parking prywatny przygotowany pod pacjenta. Wejście od tyłu przychodni na piętro. Lokal klimatyzowany. Polecam”
“Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza, bardzo mila atmosfera, polecam jak najbardziej!!!”
“Pełne i Profesjonalne podejście oraz co najważniejsze to ulga od potwornego bólu zęba który był naprawdę nie do zniesienia w godzinach nocnych ząb był naprawdę trudny do usunięcia ale tutaj podejście było naprawdę super ze strony lekarza z wielkim szacunkiem polecam naprawdę warto”
“Serdecznie polecam ten gabinet. Miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Dentyści z pasją. Jedyny minus, to zapisy tylko w jednym dniu w miesiącu. Przez 3h dziennie. Gdyby nie to, byłoby idealnie.”
“Jestem juz po trzech wizytach u pani doktor Aleksandry Augustyniak Wizyty u stomatologa zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze .Gabinet jest nowoczesny i dobrze wyposażony ,a pani doktor Aleksandra ‐ miła ,cierpliwa i bardzo profesjonalna. Cały personel dba o komfort pacjenta,dzięki czemu leczenie odbywa się bez stresu. Polecam z czystym sumieniem.”
“Bardzo polecamy.! Profesjonalne podejście do dziecka. Przesympatyczna wizyta pełna wyrozumiałość do dziecka, spokoju. Siedząc na fotelu obok z uśmiechem na twarzy obserwowałam cały przebieg wizyty.!!! Nie mogliśmy trafić w lepsze ręce.”
“Przemiła Pani doktor, z fantastycznym podejściem do dzieci! Bez problemu znalazł się termin dla dziecka z bólem, cena nie zwala z nóg, wręcz przeciwnie w dzisiejszym zwariowanym świecie jest przystępna. Serdecznie polecam”
“Mój buldożek nie lubi weterynarzy naprawde bardzo, ale Pani Doktor Agnieszka ładnie go zaczarowała. Poszły ciasteczka i głaskania. Świetna atmosfera polecam. Super podejście do zwierzaków. Pro ekipa!”
“Po wielu, wielu wizytach, podsumowując : bardzo dobry stomatolog. Zawsze w pomocy , konkretny i miły. Pani asystentce również należą się pokłony, dba o estetykę salonu , zawsze miła i uśmiechnięta .”
“Z całego serca polecam Aurum krótkie terminy jak na Zgorzelec. Miła obsługa, a przede wszystkim fantastyczni specjaliści. Pani Anastazja cudowna kobieta specjalistka w pełnym tego słowa znaczeniu . Dziękuję”
“Najkochańszy stomatolog na świecie, co stwierdzam z perspektywy 60 lat. Licówka trzymała się niemal...30 lat! Więc nie wychwalam profesjonalizmu, bo on jest na nieziemskim poziomie.”
“Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to najlepszy dentysta, jakiego można sobie wyobrazić i mam do niego pełne zaufanie. Charakteryzuje się profesjonalizmem, ogromną wiedzą i umiejętnościami, a także troską o pacjentów. Leczenie jest na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam, ponieważ dzięki Doktorowi mam pewność, że moje zęby są zdrowe i w najlepszych rękach, a wizyty odbywają się w pełnym komforcie i bez stresu. Polecam Pana Doktora każdemu, kto szuka dentysty z prawdziwym powołaniem!”
“Jestem bardzo zadowolony, Panie miłe, w gabinecie czysto. Usługa na najwyższym poziomie i ceny przystępne.”
“Panie Doktorze, pięknie dziękuję za założenia implantów,(2023rok) cały zabieg jak i opiekia była przeprowadzona profesjonalnie, polecam Pana Doktora w 100% ,wdzięczna pacjentka.....”
“U Pana doktora widać bardzo duży profesjonalizm, wiedzę i chęć pomocy. Widać, że dba o to, by wizyta przebiegała w spokoju i bezboleśnie, prezentuje też wysoką kulturę osobistą. Dysponuje nowoczesnym sprzętem. Znieczulenie świetne - pierwszy raz w życiu w trakcie wizyty nie odczuwałem bólu, mimo stanu zapalnego, a przyjechałem do Pana doktora z bólem zęba pulsującym na pół twarzy. Piszę komentarz 3 godziny po wyjściu z gabinetu i po dolegliwości ani śladu. Polecam, bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczony łatwością z jaką Pan doktor podchodzi do sprawy, co świadczy o wiedzy, bo dwóch poprzednich "specjalistów" skazało mojego zęba na usunięcie, czego na szczęście nie zrobiłem”
“Profesjonalnie, kontaktowo, empatycznie i merytorycznie oraz bez stresu stomatologicznego, który pozostał przed gabinetem. ;) Polecam!”
“Wizyta przebiegła bezproblemowo. Konkretne informacje na temat stanu uzębienia i działań które warto byłoby podjąć. Usługa usunięcia kamienia wykonana profesjonalnie i delikatnie. Do tego bardzo miła atmosfera już od wejścia co na pewno niektórym pomoże zmniejszyć "stres dentystyczny" :)”
“Jestem bardzo zadowolony po wizytach u dr Pawelec, u żadnego weterynarza nie spotkałem się z taką wnikliwością i cierpliwością. Dokładne przebadanie starszej kotki, wszystko wytłumaczone, dojrzałe i empatyczne podejście. Sama lecznica nowoczesna i pełny zestaw najważniejszych usług na miejscu. Ja i Zocha pieknie dziękujemy!”
“Usługi na wysokim poziomie(w tym skuteczne leczenie przeciwbólowe, super!), dobry kontakt z rejestracją jak i ludzkie podejście do klienta. Rozwiano wszystkie moje wątpliwości, uzyskałam też adekwatne leczenie+zalecenia do problemu na który dwóch innych specjalistów rozłożyło już ręce.”
“Serdecznie polecam panią doktor Aldonę! Wizyta przebiegła w świetnej atmosferze — profesjonalnie, delikatnie i z dużą dbałością o komfort pacjenta. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, a sam zabieg był szybki i bezbolesny. Dawno nie czułam się tak dobrze zaopiekowana u stomatologa.”