Bardzo profesjonalny dentysta, niezwykle dokładny. Po leczeniu kanałowym od razu wykonał mi zdjęcie kontrolne, co jest przykładem jego dbałości o szczegóły.
Opinie
-
Jarosław Rychlik ★★★★★
-
Grzegorz Łukasiewicz ★★★★★
Super stomatolog. Sytuacja awaryjna, z niespodziewanym bólem i opuchlizną jak chomik moja żona została przyjęta w ciągu godziny od kontaktu telefonicznego, pomimo kolejki udało ją się gdzieś wcisnąć. Bardzo rozsądny i empatyczny stomatolog.
-
Grzegorz Szoka ★★★★★
Świetny kontakt i ogromna chęć pomocy pacjentowi! Pan Doktor cierpliwie tłumaczył każdy krok leczenia, odpowiadając na wszystkie moje pytania. Gorąco polecam, jeśli cenisz sobie profesjonalizm.”
-
Łukasz Słodkowski ★☆☆☆☆
Żaden lekarz z powołania. Z bólem zęba szanowna pani recepcjonistka umówiła wizytę za kilka tygodni. Śmiech na sali. Życzę tego samego.
-
Anna Słaboszewska ★★★★★
Serdecznie polecam ten gabinet. Miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Dentyści z pasją. Jedyny minus, to zapisy tylko w jednym dniu w miesiącu. Przez 3h dziennie. Gdyby nie to, byłoby idealnie.
-
Wariatuncio 17 ★★★★★
Pełen profesjonalizm u Pana Tomasza. Z pewnością godny zaufania, polecam.
-
Karol Iwański ★★★★★
Usługi wykonane przez Doktora są niezwykle profesjonalne. Począwszy od dokładnego opisu możliwości działania, poprzez rzeczowe omówienie ryzyka i rekomendacji, a na samym wykonaniu kończąc. Jako pacjent czułem się zaopiekowany od wejścia do gabinetu, aż do jego opuszczenia. Zdumiewającym, również na plus i w porównaniu do innych gabinetów, jest cena usługi. Nie ma to jak być przyjemnie zaskoczym co do informacji o kosztach leczenia, jakie trzeba będzie ponieść. Od razu przyjemniej się siedzi na fotelu podczas zabiegu ;)
-
TheNebraska77 ★★★★★
Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładne wyjaśnienie problemu. Miła i przyjemna atmosfera. Serdecznie polecam gabinet.
-
Paweł Dawid ★★★★★
Jak najbardziej polecam wizyty u Doktora. Ogromna wiedza , doświadczenie i miła atmosfera. Aż chce się wracać
-
B S ★★★★★
Dr Tomasz Babicz to prawdziwy mistrz w swoim fachu! Jego gabinet dentystyczny to miejsce, w którym pacjent czuje się zaopiekowany od pierwszej chwili. Dr Tomasz jest stomatologiem najwyższej klasy – jego profesjonalizm i zaangażowanie można śmiało określić jako kosmiczne! Precyzja, z jaką wykonuje swoją pracę, oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta budzą ogromne zaufanie. Co więcej, cenowo wypada znacznie lepiej niż pozostali stomatolodzy w okolicy, co sprawia, że jest to świetny wybór pod każdym względem. Atmosfera w gabinecie jest wyjątkowo przyjazna, a cały personel dba o komfort na każdym etapie wizyty. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka stomatologa z prawdziwego zdarzenia!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tomasz Babicz Gabinet Dentystyczny?
Tomasz Babicz Gabinet Dentystyczny znajduje się przy Generała Tadeusza Rozwadowskiego 4, 67-200 Głogów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tomasz Babicz Gabinet Dentystyczny?
Można skontaktować się z Tomasz Babicz Gabinet Dentystyczny pod numerem +48 768 349 663
Jak można dotrzeć do Tomasz Babicz Gabinet Dentystyczny?
Do Tomasz Babicz Gabinet Dentystyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku