Opinie

  1. Przemek ★★★★★

    Polecam, fachowa obsługa. Jestem usatysfakcjonowany po każdej wizycie. Polecam.

  2. Marcin Wójcik ★★★★★

    To zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc do leczenia zębów. Byłem tam już kilka razy i za każdym razem od progu czuję, że trafiam w dobre ręce. Atmosfera jest tak przyjazna i spokojna, że na fotelu stomatologicznym niemal zasnąłem – a to naprawdę rzadko mi się zdarza, bo zwykle wizyty u dentysty nie należą do najprzyjemniejszych. Tutaj jednak czułem się całkowicie komfortowo. Do tego klinika podeszła do mojego leczenia kompleksowo, zajęła się wszystkim, czego oczekiwałem od profesjonalnego miejsca. Polecam każdemu, kto szuka stomatologa, u którego można poczuć się swobodnie i bez stresu.

  3. Agnieszka K ★☆☆☆☆

    Stwarzanie pozorów profesjonalizmu to specjalność tego gabinetu. Straciłam 600zł na konsultacje ze „specjalistami”. Najpierw z Panią ortodontą, która powiedziała, że wolałaby mi nie zakładać aparatu, bo mnie będzie boleć (?!), a na moją prośbę o wysłanie zdjęć moich zębów, odmówiła (za co więc zapłaciłam?!). Następnie konsultacja z Panią protetyk która w czasie 20minutowej rozmowy praktycznie była ciągnięta przeze mnie za język, żeby dowiedzieć się na czym polega leczenie. Następnie po 3tyg czekania otrzymałam mailowo plan leczenia na 50tys, bez słowa komentarza. Na moją prośbę o umówienie spotkania w celu omówienia planu z łaską „wyjątkowo” otrzymałam termin. Ostatecznie nie skorzystałam. Dla porównania, we wrocławskim gabinecie zapłaciłam za konsultacje protetyczna 300zł, w tym bitą godzinę lekarz objaśniała mi sposób leczenia, dodatkowo zrobiła skan zębów i zdjęcia. Na prawdę to wstyd jaki poziom Państwo prezentują biorąc za to pieniądze.

  1. Dominika ★☆☆☆☆

    Proszę się nie kierować inf na stronie. Nie robią w znieczuleniu ogólnym i tylko płatność odrazu, brak rat. Zaktualizujcie sobie informacje bo wprowadzacie ludzi w błąd ! Edit : Proszę, pierwsze co wpisuje pokazuje się Państwa klinika, również jak wchodzę na państwa stronę :) no nie byłam pacjentką bo nie macie tego czego oczekuje. Dzwoniłam do Państwa i powiedzieliście, że albo karta na miejscu albo gotówką, więc kto kogo wprowadza w błąd

  2. Tomasz Sitek ★★★★★

    Masternak Stomatologia to miejsce, do którego chodzi się bez stresu. Wszystko jest na najwyższym poziomie — od podejścia do pacjenta po nowoczesny sprzęt. Pani dr Górecka to cudowna osoba i świetna specjalistka. Ma dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy i sprawia, że nawet trudne zabiegi przebiegają spokojnie i bez bólu. Czuć, że jej naprawdę zależy na pacjencie. Polecam z całego serca!

  3. Grzegorz Z. ★★★★★

    Jestem pacjentem od kilu wizyt (szkoda że nie trafiłem tutaj wcześniej)Pani doktor Polak wszystko dobrze wyjaśniła przedstawiła plan leczenia i kosztorys.Dzisiaj byłem u Pani doktor Góreckiej (leczenie kanałowe) bez stresu i bólu pełen profesjonalizm.Serdecznie polecam

  1. Beata Jednoróg ★★★★★

    Pani doktor Małgorzata Polak to bardzo miła i profesjonalna osoba. Moja 5 letnia córka uwielbia wizyty u stomatologa i bardzo dzielnie współpracuje z Panią doktor. Polecam z całego serca to miejsce.

  2. Tomasz Wojtowicz ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony po wizycie u doktor Roksany. Leczenie kanałowe ogarnięte w dwa dni ( tuż przed wyjazdem na urlop ) Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Sprzęt na najwyższym poziomie. Choć leczenie kanałowe nie należało do tanich to mimo to szczerze polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Masternak Stomatologia - Ortodonta, Stomatolog?

Masternak Stomatologia - Ortodonta, Stomatolog znajduje się przy Rabarbarowa 11, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Masternak Stomatologia - Ortodonta, Stomatolog?

Można skontaktować się z Masternak Stomatologia - Ortodonta, Stomatolog pod numerem +48 508 422 215

Jak można dotrzeć do Masternak Stomatologia - Ortodonta, Stomatolog?

Do Masternak Stomatologia - Ortodonta, Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements