Opinie

  1. Krzysztof Gerus ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Pan Michał jest świetnym fachowcem z doskonałym podejściem do pacjenta, wykazuje się niespotykaną empatią i humorem. Zabiegi wykonywane są we wspaniałej atmosferze. Strach na fotelu znika praktycznie od razu. Cały personel jest przesympatyczny i profesjonalny.

  2. Pawel Jarosz ★★★★★

    Po przykrych niespodziankach w poprzednich zakładach zasugerowany opiniami wybrałem się tutaj. I co można powiedzieć Opinie wystawiane całkowicie się pokrywają z rzeczywistością. Obsługa,gabinet na najwyższym poziomie. Widać że ekipa zgrana gdyż panuje przyjacielska atmosfera, taka domowa. Jak chcesz także należeć do rodziny szeroko uśmiechniętych musisz tutaj zaglądnąć. Pani Ola - mistrz. Cóż dodać. Wpadaj szybko bo będziesz żałować że tak późno się zdecydowałaś/łeś.

  3. Monika Maziarz ★★★★★

    Jestem juz po trzech wizytach u pani doktor Aleksandry Augustyniak Wizyty u stomatologa zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze .Gabinet jest nowoczesny i dobrze wyposażony ,a pani doktor Aleksandra ‐ miła ,cierpliwa i bardzo profesjonalna. Cały personel dba o komfort pacjenta,dzięki czemu leczenie odbywa się bez stresu. Polecam z czystym sumieniem.

  1. Paweł ★★★★★

    Gorąco polecam gabinet stomatologiczny Augustyniak! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, empatyczne podejście do pacjenta i miła atmosfera. Doktor Michał Augustyniak jest bardzo skuteczny, pomocny, jasno tlumaczy plan leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, Leczenie przebiega sprawnie i bezboleśnie. Polecam z całego serca!!!

  2. Paula Sz ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szczególne podziękowania kieruję do Pani higienistki Marzenki, która była niezwykle uprzejma, życzliwa i profesjonalna. Zabieg higienizacji został przeprowadzony bardzo delikatnie – co ważne, nie było żadnego krwawienia ani dyskomfortu. Dzięki tak troskliwemu podejściu cała wizyta przebiegła w spokojnej i miłej atmosferze. Widać, że Pani naprawdę dba o dobro pacjenta. Serdecznie polecam!

  3. Karolina B ★★★★★

    Z całego serca polecam gabinet, leczenie u dr Augustyniaka i dr Aleksandry Augustyniak na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, precyzja i indywidualne podejście do pacjenta. Gabinet jest nowoczesny, doskonale wyposażony, a cały personel uprzejmy, pomocny i niezwykle życzliwy :)

  1. Mariusz Adamski ★★★★★

    Byłem w gabinecie dr Michała pierwszy raz, pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem, atmosferą, a nawet znieczuleniem, które nic nie bolało. Problem, konsultowany nawet w szpitalu szczekowo- twarzowym , Pan doktor rozwiązał na jednej wizycie a efekty zaskakujące !!. Polecam Wszystkim. Specjalista nr 1 na naszym terenie.

  2. Łukasz ★☆☆☆☆

    Obsługa jest ok pan doktor jestvperfekt usunąć mi 4 ząbki po tygodniu wróciłem do życia a 1 * dlatego że pani doktor totalnie psuje opinie usunęła mi 1 ząbek z obrzekiem jak poprosiłem o antybiotyk usłyszałem kup sobie ibuprom dzięki temu po 3 dniach wylądowałem w szpitalu z ostrym bólem po czym okazało się że są jakieś skrzepy i ponownie mi to rozcinali czyścili nigdy tej pani tego nie zapomną napewno już tam nie pojadę chyba że pani doktor zostanie zwolniona ja napewno napisze skargę na panią doktor

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Augustyniak?

Stomatologia Augustyniak znajduje się przy Piastowska 1B, 58-200 Dzierżoniów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Augustyniak?

Można skontaktować się z Stomatologia Augustyniak pod numerem +48 692 640 325

Jak można dotrzeć do Stomatologia Augustyniak?

Do Stomatologia Augustyniak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements