Opinie

  1. em_es ★★★★★

    Gorąco polecam to miejsce jako placówkę do kompleksowego zadbania o jamę ustną! Byłam w tym tygodniu na higienizacji i pierwszy raz w życiu doświadczyłam zabiegu bez żadnego dyskomfortu. Nie skakałam na fotelu przy scalingu, gdzie na myśl o tej procedurze zawsze cała się spinałam. Ponadto jestem po konsultacji z dr Drygasem - pełen profesjonalizm, dużo poświęconego czasu na tłumaczenie. Polecam!

  2. Martyna Plewa ★★★★★

    Zdecydowanie bardzo dobry gabinet. Pełen profesjonalizm. Nie jestem prostym przypadkiem. Kilka wizyt trzeba było wykonać w krótszym czasie przed operacją, ale dzięki dr Tomaszewskiej wszystko sie udało. Pani dr Małgorzata to ósmy cud świata ze swoim podejściem. Jestem szczęśliwa, że na Panią trafiłam. Wysłucha i w razie konieczności pokieruje dalej, a także zawsze dopytuje czy nic nie boli. Wszystko jest także dokładnie tłumaczone. Nie jest to też osoba, która kieruje od razu na wyrwanie zębów jest to ostateczność po uprzednich konsultacjach. Pani asystentka także miła i profesjonalna. Bardzo polecam ❤️

  3. sWeedShop sweedshop ★☆☆☆☆

    Ogromnie sie zawiodlem na tym miejscu. Jesli dalej pacjenci beda tak traktowani to oceny predko spadna. Kazdy lekarz mowil co innego zaprzeczajac drugiemu, a ja na ostatniej wizycie czylem sie jak intruz, mimo ze wracalem do tego miejsca poniewaz ewidentenie cos bylo nie tak. Dopiero u innego dentysty moglem liczyc na pomoc, chociaz lekarze w keep smiling twierdzili ze wszystko jest super. Na koniec dostalem informacje ze mam sie umowic do konkretnej pani doktor ws zeba ktory zostal naruszony w trakcie usuwania innego - jak zadzwonilem (byl poczatek sierpnia) to dostalem informacje od smiejacej sie pani ze termin jest na pazdziernik wiec z zażenowaniem podziekowalem za ich uslugi. Dzis dostalem sms ze mam wizyte jutro a na moje pytanie kto mnie umawial bez mojej wiedzy dostalem odpowiedz ze nic nie szkodzi i ze sa urlopy i nie wiadomo. Nie polecam tez chirurga ktory chyba twierdzi ze chodze do dentysty dla przyjemnosci i ze dla przyjemnosci biore na to urlopy, a nie dlatego ze bol narastal zamist malec tak jak sam mi mowil ze ma byc. Dodam tylko ze nie chcialem obnizac im oceny i pisac komentarzy (jest to moja 1 opinia na google jaka kiedykolwiek napisalem!) wiec napierw zadzwonilem tam zeby wyrazic grzecznie moje zdanie, ale potem wydarzyl sie dalszy cyrk o ktorym wspominam wyzej wiec panstwo bardzo sie postarali zebym te opinie napisal. Bardzo szkoda i bardzo nie polecam

  1. Art Czery ★★★★★

    Polecam leczenie ortodontyczne u Pana dr Marcina Królaka. Leczenie zgodnie z planem, profesjonalne podejście, wiedza, ogromne doświadczenie i przede wszystkim uczciwość. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia nad wyborem kliniki leczenia ortodontycznego i nie tylko.

  2. Mickey Mickey ★★★★★

    Kilka miesięcy temu rozpoczęłam leczenie w Gabinecie Keep Smiling. Doktor Artur Konopacki wykonał u mnie kilka zabiegów i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wiedza doktora i profesjonalizm jest na tak wysokim poziomie, że nie spodziewałam się. Pani technik Milena, która pracuje wraz z doktorem ma również ogromną wiedzę i chętnie odpowiada na wszystkie pytania, wszystko szczegółowo tłumaczy oraz zawsze interesuje się dobrem pacjenta i jego stanem po zabiegach. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam ten duet, jak i całą klinikę!

  3. Sylwia G ★★★★★

    Dr Wilgosz - wspaniałe podejście dla zestresowanych pacjentów. Potrafi uspokoić panikę u pacjenta (spowodowaną strachem przed usunięciem zęba) i sprawić, że wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze. Pacjent czuje się naprawdę zaopiekowany, czuć również dużą empatię u doktora. Polecam trudnym przypadkom, pomijając kwestie medyczne - tym "trudnym" ze względu na strach :) nie bez powodu ten lekarz polecany jest na różnych grupach dla "lękowych" pacjentów :)

  1. ul_ka ★★★★★

    W Keep Smiling leczyłam się tylko pół roku (podjęłam decyzję o operacyjnym sposobie leczenia wady zgryzu stąd zmiana gabinetu). Nigdzie nie spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u doktora Królaka i całego zespołu. Zawsze wszystko było wyjaśnione i omówione. Nie miałam niespodziewanych wydatków i byłam uprzedzona wcześniej o kosztach jakie ponoszę. Był to bardzo dobry wybór ze względu na duże doświadczenie i fachowość. Polecam serdecznie

  2. Aga Nowakowska ★★★★★

    Wow cóż mogę powiedziec Wow. Jestem pod mega wrażeniem, przepiękny gabinet. Przemiły personel, a sam zabieg i podejście do pacjenta naprawdę na 5 gwiazdek. Ząb zrobiony precyzyjnie,wszystko omawiane, miła atmosfera. Bez naciagania na niepotrzebne koszty - co mialam u poprzedniego dentysty. Polecam każdemu a sama na pewno wroce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Keep Smiling stomatologia Królak?

Keep Smiling stomatologia Królak znajduje się przy Andrzeja Kmicica 1a, Fabryczna, 54-514 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Keep Smiling stomatologia Królak?

Można skontaktować się z Keep Smiling stomatologia Królak pod numerem +48 505 446 009

Jak można dotrzeć do Keep Smiling stomatologia Królak?

Do Keep Smiling stomatologia Królak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements