Przegląd katalogu
- 1,803 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 1803 wyników
Przeglądaj warsztat samochodowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,803 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 243,114 opinii i ocen.
“Solidność i życzliwy stosunek do klienta. Oceniam wyłącznie usługi oponiarskie, bo od tej strony miałem okazję dobrze poznać ten warsztat. Na temat innych usług (lakiernictwo, mechanika) nie wypowiadam się, gdyż nie było zbyt wielu okazji przekonać się, jak panowie radzą sobie na tych polach.”
“Na początku chciałem bardzo podziękować Panom którzy naprawiali mi skrzynie, za szybka, profesjonalna robotę która wykonali. Zadzwoniłem do zakładu i udało się umówić na robotę skrzyni, która postarają się przeprowadzić jednego dnia bym mógł wrócić w ten sam dzien , przyjechałem z daleka z rana do zakładu(wybrałem zakład ze względu na inne opinie oraz po rozmowie telefonicznej Pan wydawał mi się najbardziej ogariety z wszystkich z którymi rozmawiałem szukając zakładu ).Panowie szybko profesjonalnie podeszli do tematu , widać że zajmują się tym od lat,momentalnie rozebrali skrzynie do wymiany łożysk.Skrzynia ładnie wymyta wszystko pięknie złożone a dzięki temu że zajmują się tym długo, dostałem u nich od reki używaną część do mojej skrzyni która uległa uszkodzeniu gdy pękło jedno z łożysk. (Skrzynia 20ds14 do Citroena C4 6 biegowa) Naprawa trwała kilka godzin (miałem własny nowy zestaw łożysk oryginalny do skrzyni od znajomego ale Panowie też załatwiają we własnym zakresie wszystko ) Dziś skrzynia pięknie i cicho pracuje w samochodzie . Wiec z pełną odpowiedzialnością polecam zakład, maja odpowiednią wiedzę , praktykę , doświadczenie oraz dobre ceny . Dostałem pół roku gwarancji. Dziękuje Panowie i Pozdrawiam.”
“Sprzęt do ustawiania geometrii skalibrowany jak trzeba dzięki czemu ustawianie przebiegło szybko, sprawnie i dokładnie.. Miła obsługa, odpowiednie podejście do klienta (bez wywyższania się nad klienta, jak to bywa u konkurencji). MotoryzacyjnaPasja poleca!”
“Jeśli chcesz mieć dobrze wykonaną naprawę auta za uczciwą cenę bez naciągania na kolejne zbędne naprawy to nie znam lepszego warsztatu. Pozdrawiam Panów mechaników.”
“Szybko, sprawnie, miła obsługa – polecam.”
“Szybka i sprawna obsługa. Polecam!”
“Pierwsza stacja gdzie nic nie musiałem robić, tylko zaparkowałem przed budynkiem, oddałem kluczyki i diagnosta resztę zrobił sam a ja delektowałem się na kanapie latynoskim serialem w TV Puls.”
“Korzystam parę lat z usług warsztatu.Super podejście do stałych klientów.”
“Do tego serwisu jeżdżę już kilka ładnych lat. Serwisuję tu już trzecie auto i mogę się wyrażać w samych superlatywach. Kierownik serwisu, Pan Karol to złoty człowiek. Uczynny i zawsze gdy tylko ma taką możliwość, pomaga. Od pierwszej wizyty zawsze przy przyjęciu mamy szacowane koszty, gdy wystąpi coś nadprogramowego zawsze jest telefon z informacją i pytanie jak działamy. Wszystko na czas, zrobione dobrze i uczciwie. Mogę polecić każdemu.”
“Skorzystałem z usług serwisu i muszę przyznać że pełen profesjonalizm . Podejście do klienta uczciwe bez wciskania kitu . Mechanicy ogarnięci. Polecam .”
“Kupiłem w One Automotive Hondę Civic (dla Żony) - transakcja super, obsługa mega super. Samochód zgodnie z zapewnieniem igła! Zdecydowanie polecam każdemu!”
“Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa klienta. Diagnozują i naprawiają a nie wymieniają ”dobre na nowe” jak to chcieli mnie zrobić inni. Gorąco polecam. Naprawa auta szybka i skuteczna.”
“Polecam, akumulator taniej niż u konkurencji. Wszystko działa.”
“Dobra obsługa i dużo części od ręki”
“Bardzo fachowa obsługa. Dobry asortyment, a jeśli czegoś nie ma stacjonarnie, to potrafią mieć za 2-3 godziny. Polecam”
“Byłem na wymianie opon w skuterze wszystko fajnie sprawnie i szybciudko ,mechanik powiedział jeszcze co przy okazji zaobserwował ,bo skuter nie nowy. Myślę iż godny polecenia .”
“Szczerze gorąco polecam.. panowie bardzo profesjonalni.. Przyjeżdżam od lat, jestem mega zadowolona. Skrupulatni, dokładni i bardzo kompetentni. Nie wymyślają zbędnych usterek, naprawiają tylko to co faktycznie jest zepsute. Można tu śmiało wstawiać auto .!!!”
“Bardzo fahowa obsługa klienta i dobre ceny polecam wszystkim”
“Korzystamy już od kilku lat z usług serwisowych Auto Skaczkowski fachowcy to mało powiedziane. Znają się na rzeczy. Dobry kontakt. Szybka naprawa. Szukasz serwisu to polecam w 100%. Satysfakcja gwarantowana.”
“Pan Andrzej jest zawodowcem w swoim fachu. Nie dość, że zdiagnozował problemy w aucie, to drobne rzeczy sam naprawił - wymienił jedną żarówkę, przypolerował lampy itd. Co do większych spraw polecił świetne miejsce, i już śmigamy naprawionym autem z rodzinką z maluszkami. Bardzo polecam. Doceniam za obsługę na najwyższym poziomie i za te „ekstra” od pana Andrzeja. Oby było więcej takich ludzi i miejsc. Wrócę na pewno.”
“25 sierpnia odebrałem w salonie nowego ARTEONA. Obsługiwany byłem przez Pana Marcina Kamolę a także Pana Tomasza Nojszewskiego i był to już kolejny zakup auta u Pana Kamoli.Pragnę podziękować za duże zaangażowanie Panów ,pełny profesjonalizm i życzliwość. Zakup auta był dla mnie prawdziwą, bezstresową przyjemnością , za co składam Panom podziękowanie.”
“Goraco polecam! Kontrola przebiegla szybko, bardzo sprawnie, pan odpowiedzial na wszystkie moje pytania (ktorych troche bylo), a nawet pomogl ustawic kierownice. Jest tez miejsce dla relaksu jesli ktos nie chce brac aktywnego udzialu w przegladzie auta tak jak ja:))”
“Szybka i miła obsługa, bardzo pomocni. Warto tu zajrzeć z potrzebą.”
“Panowie wiele zrobili w moim Volvo v70 z 2004 roku. Solidnie, uczciwie i z życzliwym podejściem. Dobre terminy, dobra komunikacja, dobre ceny, bardzo polecam.”
“Polecam W tym serwisie, profesjonalnie i fachowo zostało naprawione moje auto. Problem dotyczył napędu xdrive. Panowie szybko zdiagnozowali problem a następnie wykonali naprawę. Obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Generalnie fajne miejsce mili ludzie i profesjonalny serwis.”
“W serwisie szybko ogarnięty Saab, krótki termin, zbieżność zrobiona na poczekaniu, auto jedzie jak po szynach. Cena też w porządku. Bez żadnych zastrzeżeń, polecam i zapewne jeszcze wrócę.”
“Zbieżność, wyważenie kół i odgrzybianie klimy. Całość 450ziko. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam.”
“Sprawnie,fachowo,sympatycznie i z zaangażowaniem. Sprawy mechaniczne naprawione raz dwa. Oprocz tego Pan Jacek zorganizował błyskawiczną naprawę tapicerki do której zbierałem się od dłuższego czasu. Przyprowadziłem grata odjechałem zadbanym sprzętem. Dzięki.”
“Super serwis. Miałem problem z wycieraczkami w Stelvio,przełącznikiem. Panowie dali radę. Polecam. Ceny przystępne.”
“Jestem bardzo zadowolona z wymiany opon letnich na zimowe - szybko, profesjonalnie, krótki termin, miła obsluga”