Opinie

  1. Bartłomiej ★☆☆☆☆

    Nie polecam, przyjechałem ustawić światła po wymianie żarówek na nowe (wiąże sie z tym demontaż lamp). Ustawiono światła mijania, prawe swiatlo drogowe zostało skrajnie obniżone (zapewne przez przypadek lub pośpiech), gdy wróciłem zglosic ten fakt próbowano wmówić mi, że lampa jest uszkodzona a szanowny Pan starszy nawet nie zerknął pod maskę, twierdząc, że światła drogowe nie posiadają regulacji. Otóż Wielmożny Panie Diagnosto - posiadają, poprawiłem to po Tobie. Jeśli tę stacje przerasta tak prosta czynność jak ustawienie świateł, to żywię uzasadnione obawy o to jak wyglądają tam przeglądy.

  2. Bartek Kaczorek ★☆☆☆☆

    Byłem na ustawieniu świateł, zostały mi ustawione światła mijania i to jest okej, swiatlo drogowe zostało obniżone, przyjechałem na poprawkę to starszy pan wmówił mi (tak dałem sobie wmówić), ze niemożliwe, ze on to zrobił, że długie nie maja nawet regulacji, że tak juz musiało byc, że pewnie uszkodzony mam projektor w lampie. Pierwotnie byłem około 19:27, na próbie reklamacji godzinę pozniej, nie poprawiono mi ustawienia swiatla drogowego. Jest 21:28 a ja wlasnie poprawiłem po Panu starszym, którego widocznie wzywa juz emerytura. Regulacja jest, mozna przyznać sie do błędu ale po co, lepiej zawinąć 30zł, nie wydac paragonu i klientowi wmówić, że jest wielbłądem. Nie pozdrawiam, klient z czarnego vw polo. Gdyby zostało to poprawione nie byłoby tematu ani problemu. NIE POLECAM, OBSŁUGA KŁAMIE W ŻYWE OCZY TAK, ŻE WMÓWIĄ WAM WSZYSTKO!

  3. Milena ★★★★★

    Bardzo fachowa obsługa! Jestem mile zaskoczona, że sa tak serdeczni ludzie. Absolutnie polecam te stacje!

  1. Patrick Bayer ★★★★★

    Jak zawsze wszystko w porządku. Polecam bardzo, rzetelnie sprawdzają auto i dają znać, jeśli coś jest nie tak. Od lat przyjeżdżam tu ze swoimi perełkami. Pozdrawiam serdecznie!

  2. Monika Bloch ★★★★★

    Polecam to miejsce - dzisiaj po raz kolejny (trzeci rok z rzędu) zrobiłam tu przegląd samochodu. Jak zwykle sprawnie i bezproblemowo. Panowie wykonujący przegląd mili i profesjonalni.

  3. Adam Wójcik ★★★★★

    Bardzo dobra stacja. Przyjechałem z kupowaną terenówką na sprawdzenie. Diagnosta był bardzo pomocny, wszystko dokładnie sprawdził - w tym działanie napędów i podpowiedział kilka rzeczy na temat prawidłowej eksplotacji. Polecam!

  1. Katarzyna Domagalska ★★★★★

    Zdecydowanie polecam tę stację kontroli. Skrupulatnie wykonane badanie techniczne pojazdu w bardzo sympatycznej i przyjemnej atmosferze

  2. Grzegorz Szczudło ★★★★★

    Zdecydowanie polecam, Pan Diagnosta widać, że zna się na rzeczy. Diagnostyka wykonana sprawnie i jeszcze z dodatkowymi poradami dla kierowcy. Na pewno tutaj wrócę :)

  3. Edward Czapski ★★★★★

    Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bez kolejek i bez stresu. Solidny przegląd plus wskazówki na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Polecam.

  1. Kamil Chmielewski ★★★★★

    Najlepsza stacja kontroli pojazdów, w jakiej do tej pory robiłem przegląd. Badanie wykonane profesjonalnie. Pomijając aspekt techniczny samego przeglądu, kultura osobista pana diagnosty jest na najwyższym poziomie. Uprzejmy i inteligentny facet, który zna się na rzeczy. Zdecydowanie polecę to miejsce wszystkim moim znajomym. Serdecznie dziękuję!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdów Warszawa Ochota WX-164?

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Ochota WX-164 znajduje się przy Białobrzeska 8, Ochota, 02-380 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów Warszawa Ochota WX-164?

Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdów Warszawa Ochota WX-164 pod numerem +48 226 106 117

Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdów Warszawa Ochota WX-164?

Do Stacja kontroli pojazdów Warszawa Ochota WX-164 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements