Opinie

  1. Mateusz Siwczyk ★★★★★

    Mega zadowolony z obsługi! Panowie bardzo pomogli po poprzedniej wulkanizacji, która niestety zostawiła wodę w oponie… Tutaj wszystko zostało szybko i fachowo sprawdzone oraz naprawione. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta i konkretna pomoc. Polecam w 100%!

  2. Tomasz ★★★★★

    Zdecydowanie polecam, świetny kontakt, dobre terminy. Wszystko sprawnie i szybko wykonane. Mechanik poinformował mnie że jedna felga kwalifikuje się do prostowania - z całą pewnością na wiosnę zgłoszę się na prostowanie felgi i wymianę opon. Tak trzymać!

  3. Łukasz Twardogórski ★★☆☆☆

    Na plus kontakt z biurem i pracownikami, szybka wycena, dobranie ciężarków pod kolor felg oraz póżniejszcze sprawdzenie dokręcnie kół, niestety to tyle z pozytywów. Czujniki TPMS i ich obsługa raczej nie należy do mocnych stron zakładu, co prawda posiadają sprzęt do ich sprawdzenia ale raczej nie jest aktulizaowany przez co wychodzą takie kwiatki (nowy XCeed został sprawdzony jako stary, przez co inny zakład musiał prosotwać sprawę). I niestety karteczka od producenta czujników TPMS, że zostały zaprogoramowane nie są wymówką, ponieważ zakład AGM dokładnie wiedział jaki jest miesiąc produkcji pojazdu oraz za usługę sprawdzenia czujników została pobrana opłata. Kolejna sprawa, rozumiem że klienci z swoimi kompletami felg nie należa do najlepszych ale to już dość gruba przesada. Felgi zostały super sprawdzone na wyważarce przed montażem czy nie są czasem "kwadratowe", ponieważ były prosto z "pudełka" i tutaj duży plus do zakładu, ale nabijanie pierścieni grzechotką przez co każda z 4 felg miała krzywo nabity pierścień, które oczywiście popękały podczas montażu i w trasie okazało się, że strasznie biją i znowu inny zakład musiał robić poprawki. Wymigiwanie się podczas reklamacji, że muszą sprawdzić monitoring (oczywiście opinia jest wystawiona ponad 14 dni po "sprawdzeniu monitoringu") to troche niepoważne gdy po zdjęciach widać uderzenia podczas "nabijania" pierścieni. Ogólnie do prostszych tematów polecam zakład ale dla nowszych aut z czujnikami i umówienie się na konkretne usługi zdecydowanie nie. O reklamacji można zapomnieć :) Zdjęcia przedstawiają felgi z przebiegiem około 700km i ich "pierwszym" montażem na praktycznie nowym aucie

  1. Daria Piwnicka ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM❗️ Przyjechałam z wymiana opon na letnie, zostałam potraktowała po chamsku, szydząc ze mnie, przeklinając ze dopiero teraz. „Panowie” którzy byli w warsztacie między sobą wymieniali niepotrzebne komentarze na temat miesiąca w którym je wymieniam (tak, dopiero teraz, bo przyjechały z drugiego końca polski :) ) a nie powinno to ich zupełnie interesować, szczególnie ze jestem ich klientem i przychodząc do nich nie robią mi tego charytatywnie. Kolejnym elementem jest wyjęcie opon z bagażnika. Pan stwierdził, ze są stare i nie nadają się do założenia, mimo, ze opony są jak nowe, oczywiście owy „fachowiec” zrobil to w arogancki sposób wobec mnie, która nie ma pojęcia na temat samochodów i jego części :) ( pewnie liczył, ze zakupie u niech nowe, a te zostawię i sprzedadzą za niezłą kwotę). Pani, która siedzi w biurze również na poziomie wyżej wymienionych Panów. Prowadzi dyskusje na inny temat niż klient, nie potrafi wytłumaczyć oraz jest dość mało sympatyczna, ale ze pracują w jednym warsztacie to wiele tłumaczy. Mają swoje własne wewnętrze zasady, przez ktore osoba, która nie zna się na autach może dać się nabrać wiec na to uważajcie! Podsumowując omijajcie ten zakład szerokim łukiem, jeśli nie chcecie spotkać się z chamstwem, prostactwem oraz BRAKIEM SZACUNKU do klienta. Nie po to zostawiam pieniądze za usługę, by czuć się potraktowana w tak bezczelny sposób. Jest tyle innych mechaników, wiec lepiej poszukać gdzies indziej, gdzie potraktują Was w normalnej atmosferze :)

  2. Maciej Manowski ★★★★★

    Od 3 lat korzystam z wymiany opon w tym serwisie i zawsze jakość usługi na wysokim poziomie. Panowie bardzo skrupulatnie oglądają opony - dostrzegli niewielkie wybrzuszenie na ścianie bocznej opony, a czym to grozi, wiadomo. Polecam!

  3. Yurii Starotitorov ★☆☆☆☆

    Przyjechałem do tej „firmy” zrobić wyważenie kół. Państwo zakładają nowe ciężarki na taśma klejąca od starych ciężarek! Na moje zapytanie „co pan robi” powiedział jeśli panu nie pasuje składa pan skargę do sądu))) Nie polecam!!!! Dramat…

  1. Vitalii Tkachenko ★★★★★

    to bardzo fajna opona. polecam jako jedyna w Warszawie zrozumiała problem i zgodziła się zrobić jedno koło, bo było bardzo pilnie potrzebne. Bardzo ci dziękuje za pomoc

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AGM Wulkanizacja 24H Warsztat samochodowy?

AGM Wulkanizacja 24H Warsztat samochodowy znajduje się przy Skibicka 31, 02-269 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do AGM Wulkanizacja 24H Warsztat samochodowy?

Można skontaktować się z AGM Wulkanizacja 24H Warsztat samochodowy pod numerem +48 226 596 414

Jak można dotrzeć do AGM Wulkanizacja 24H Warsztat samochodowy?

Do AGM Wulkanizacja 24H Warsztat samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements