Przegląd katalogu
- 918 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 918 wyników
Przeglądaj sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 918 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 687,401 opinii i ocen.
“Najlepsze sushi w Polsce. Wiele suszarni prowadzonych przez Japończyków, w tym ta jedna najbardziej znana w Warszawie, nie dorastają Gold-owi do pięt. Równie dobre jadłem tylko w dalekiej Azji. Słabą stroną tego biznesu jest lokal, więc jedzenie raczej tylko na wynos.”
“Zamawiam to sushi od lat. Jest pyszne! Klasyczne, niewydziwione sety. Zawsze świeże. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Można zamówić na wybraną godzinę, a wszystko starannie zapakowane. I zawsze szanują moją prośbę o nie dzwonienie dzwonkiem do drzwi :)”
“Piszę recenzję z wdzięcznością! Zamówiłem kilka zestawów urodzinowych na stronie restauracji do swojego domu. Wszystkie były świeże, smaczne, dobrej jakości, o naturalnym smaku wszystkich składników. Świeży imbir, wasabi, dobry sos. Przywieźli terminowo, kontakt telefoniczny i z kurierem Uprzejmy m życzliwy. Dali zniżkę na urodziny. Wszyscy goście byli zadowoleni. Mogli spróbować różnych rolek, sushi i gunkanów. Po urodzinach wszyscy czuli się dobrze))). Polecam kuchnię tej restauracji! Smaczne, łagodne, wygodne! Bardzo dobre wrażenia.”
“Jedzenie bardzo dobre a ceny bardzo przystępne. Porcje solidne i bardzo dobre w smak, jadłem Pho z kurczakiem i sajgonki. Wyszedłem bardzo najedzony I gorąco polecam ten lokal.”
“Wzięte zostaly na wynos dwa chirashi- z tatarem z lososia i tunczyka oraz futo. Ceny to odpowiednio 90 i 100 zl. Dodatkowo tatar z tunczyka 67 zl. Tatar z tunczyka bardzo dobry, pikantny ale nie za ostry, sezamem bardzo dobrze pasowal. Chirashi bardzo obfite- warzywa swieze i pyszne, tatary oba bardzo dobre (aczkolwiek z sushi zushi bardziej mi smakowaly). Ryby swieze i pyszne. Mają również w ofercie bardzo ciekawe rolki, takze pewnie reszta menu bedzie testowana. Oczywiscie topka Warszawy.”
“Specjalistą od sushi jestem takim, jak od serwisu kotłów kondensacyjnych po ukończeniu psychologii - w pierwszym przypadku doceniam, że jest świeże i ktoś ogarnął to za mnie. I w Sushi Box te warunki zostały wypełnione, podobnie jak mój brzuszek pieczonym łososiem. Maki z maślaną i surowym łosiem też bardzo w porządku. Ryż w sam ram, nic się nie rozlatywało. Co mnie najbardziej urzeka to atmosfera, klimacik jak u kumpli, a mała przestrzeń sprawia, że czuję się zawsze jak przy stoliku dla VIPów. Zwłaszcza, gdy za oknem szarobura aura polskiej zimojesieni próbuje wycisnąć ze mnie resztki optymizmu, mijając lokal w drodze z pracy aż chce się wskoczyć i ogrzać w ciepłym, przytulnym klimacie tej knajpki, co od czasu do czasu uskuteczniam. Ceny uważam za adekwatne, biorąc pod uwagę całokształt. Właściciel i sushi master w jednej osobie od ładnych paru lat urzęduje w tym samym miejscu i trzyma poziom, co dla mnie też ma niemałe znaczenie. Trzymam kciuki, żeby dalej się kręciło!”
“Bardzo smaczne sushi w przystępnej cenie. Jadłem już kilka razy i w szczególności przypadł mi do gustu Promo set 2.”
“Pierwszy raz w życiu zbiłem się z sushi na łóżeczkach. Można zamówić z karty bądź zgarnąć sushi z łódek pływających do okolą baru. Jakoś ryb jest na fantastycznych poziomie. Miękkie i intensywne w smaku występujące w formie surowej, smażonej i marynowanej. W dodatku kucharze są w stanie przygotować dla gościowi różne specjały czy inne formy sushi czy dań, jeżeli nie wiemy co konkretnie chcemy zjeść. Wszyscy są bardzo życzliwi, a w lokalu panuje spokój oraz przyjemna atmosfera. Gdzie klimat jest stworzony pod Japońską kulturę. Można przyjść na jedną rolkę sushi bądź na wielką wyżerkę rodzinną. Budżet jest zależny od preferencji między 20, a 100 złotych. Serdecznie polecam wpaść każdemu, świetne doświadczenie!!!”
“Pyszne sushi oraz drinki, świeże składniki, miła obsługa, bardzo szybko podane. Polecam!”
“Ramen wołowy, jedliśmy po raz pierwszy, więc nie mamy jeszcze porównania, ale smakował bardzo dobrze. Smak intensywny, smaczne dodatki. Porcja duża, cena całkiem okej. Lemoniada również dobra. Lokal fajnie urządzony. Obsługa miła.”
“Jedzenie bezbłędnie pyszne. Obsługa bardzo miła i pomocna, bez problemu skomponowali rolki spoza menu. Klimat również urokliwy. Miejscówka w centrum z bardzo dobrym dojazdem. Polecam z czystym sumieniem”
“Pyszne sushi, sushi burger też super, kiedyś moja przyjaciółka jadła przyszłą rolkę niestety nie było jej w menu ale opisała i pokazała zdjęcie i zrobili! PRZE PY SZNE!!!”
“Bardzo miła obsługa i smaczne sushi! Pani Arina tworzy atmosferę i świetnie się zna na tym co sprzedaje!”
“Nieduży lokal ze smacznym, świeżym sushi. Dobre ceny. Zwykle jest pusto. Polecam!”
“Pyszne sushi i najlepszy imbir marynowany, jaki jadłam. Wszystko było bardzo świeże i ładnie zrobione. Polecam:)”
“Świetna obsługa. Bardzo dobre sushi, jedno z lepszych w Warszawie. Warto zapytać obsługi bo nie wszystkie dania są w karcie”
“Zamawiam tu regularnie i jeszcze się nie zawiodłem. Rolki zawsze idealnie zrolowane, bogate w składniki. Philadelphia to sztos, a keto zestaw totalnie mnie kupił. Dostawa ekspresowa i bardzo sympatyczny kontakt.”
“Bardzo smaczne sushi! Świeże składniki, pięknie podane i naprawdę duże porcje. Obsługa miła i szybka. Na pewno wrócę!”
“Jedzenie smaczne , ładnie podane. Na start wjechało czekadełko w postaci chipsów krewetkowych i woda butelkowana , co było miłym zaskoczeniem. Na życzenie ( dla osób , które nie Piły alkoholu )dostaliśmy lemoniadę cytrynową , której brak w menu . Zamówiliśmy krewetki i set różnych rolek dla kilku osób i sprytnie podzielino go na dwie tace , tak by wszyscy mieli do niego łatwy dostęp . Danie główne ,każdy zamówił inne i każdemu smakowało. Na uwagę zasługuje deser. Dostępne 2 do wyboru i oba w specyficznym smaku. Nie nasza bajka ,ale warto spróbować Ogólnie ,miejsce godne polecenia”
“Naprawdę dobre sushi. Przystępna cena. W końcu w Warszawie można dostać nigiri wielkości jakie powinno być a nie takie malutkie. Zestaw sake był cudowny, łosoś przepyszny i wszystko dobrze zrobione. Żaden kawałek się nie rozpadał i wygodnie się jadło. Rolki idealnej wielkości i awokado które było idealne a nie twarde. Jedynym minusem jest cena sosu bo 8 zł. Ale tak ogólnie to naprawdę polecam”
“Uwielbiam w sushi to, że jest lekkie, a jednocześnie sycące. Można wybierać spośród wielu rodzajów — od klasycznego nigiri po kreatywne rolki — więc łatwo znaleźć coś dla siebie. To świetna opcja zarówno na szybki lunch, jak i na elegancką kolację.”
“Odwiedzilismy restauracje pierwszy raz i bardzo milo sie zaskoczylismy, bylo to jedno z lepszych sushi jakie mialam okazje sprobowac! Polcam rowniez sprobowac zupy wonton, ktora byla pyszna. Sushi piekne podane, dobra proporcja ryzu do reszty skladnikow. Obsluga byla pomocna i mila. Na pewno wrocimy do lokalu :)”
“Rewelacja, stale odwiedzamy to miejsce, bardzo dobre jedzenie, duże porcje w dobrej cenie, miejsce godne polecenia.”
“Pizzy coś.. brakuje, kawa bardzo dobra. Polecam”
“Dawno już tu nie byliśmy, ale się nie zawiedliśmy - pizza rewelacyjna - dawno tak dobrej pizzy nie jedliśmy. Skrzydełka z warzywami - rewelacja. Dziękujemy za dobrze spędzone popołudnie i pyszne jedzenie.”
“Kimi sushi - moje ulubione miejsce. Jedzenie zawsze pyszne, obsługa ekstra. Tym razem zamówiłam katsudon z kurczakiem. Bardzo polecam. Kurczak świetnie przygotowany. Był soczysty, miękki i przepyszny!!”
“Bardzo dobre sushi, idealnie ugotowany ryż, chrupiąca tempura, odpowiednia wielkość. Polecam!”
“Są takie miejsca, które za każdym razem zachwycają coraz bardziej. Od cudownej obsługi do sushimanów, którzy spełnią wszelkie marzenia, a często, proponując coś od siebie, są w stanie pokazać zupełnie inne smaki . Świeżo, z pomysłem, przepysznie. Sakana na najwyższym poziomie.”
“Bardzo smaczna pizza, dawno nie jadłam tak dobrej. Ciasto 10/10”
“Bardzo dobra pizza, pyszne lekko chrupiące ciasto (nie pływające za co duży plus!), wysokiej jakości dobrze skomponowane składniki. Szczególnie pizza Dolce & piccante zrobiła na nas duze wrażenie. Będziemy wracać albo spróbować innych kompozycji :)”