Opinie

  1. Łukasz Witkowski ★★★★★

    Świetna restauracja z bardzo pysznym jedzeniem! Łosoś w tempurze i krewetki REWELACYJNE!!! Składniki świeże, dania w miarę szybko przyrządzone. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Sala ciekawie urządzona, czysta i schludna.

  2. Natalia Pham ★★★★★

    Świetne miejsce, bardzo dobre sushi. Obsługa zaangażowana w pracę, czułam się zaopiekowana i zadbana w restauracji. Dziękuję pani Marii za inicjatywę oraz zaangażowanie

  3. Sandra G ★★★★★

    Obecnie najlepsze sushi, jakie jadłam. Świetna jakość składników i ciekawe połączenia. Do tego obsługa na wysokim poziomie. Polecam. ☺️

  1. Iga ★★★★★

    Drogie i bardzo dobre sushi. Jedynym minusem tego miejsca jest brak wiekszego wyboru rolek fusion, ale klasyczne na pewno daja rade. Wzięte zostaly z krabem i z osmiornica. Osmiornica fenomenalna, ryz idealny, jeden z najlepszych jakie jadlam, jedynie gotowana marchewka psuła smak. Jesli chodzi o druga rolke- za mało kraba w stosunku do tempury. Tempura smaczna, ale miesa kraba ilosc minimalna- szkoda jak za te cene. Oczywiscie sama rolka przepyszna, warzywa i kawior z gromadnika tez. Świeże lekkie i pyszne! Do polecenia!

  2. Paweł Rusin ★★★★★

    Świetna obsługa. Bardzo dobre sushi, jedno z lepszych w Warszawie. Warto zapytać obsługi bo nie wszystkie dania są w karcie

  3. Martha May ★★★★★

    Sushi na poziomie - pięknie podane i smaczne. Dobry stosunek ceny do jakości - polecam w szczególności nigiri fatty salmon z opalanym łososiem i truflą, ebi ten california owinięte w węgorza oraz salmon crispy rice - przepyszne, różnorodność faktur i smaków! Bardzo smakował mi również bulion gyoza-donburi z pierożkami. Dodatkowo w restauracji panuje elegancki klimat. Jedyne zastrzeżenie to takie, że kelner nic nie proponował, a szkoda, bo byliśmy z dzieckiem i nie dostaliśmy menu dla dzieci (nie wiedziałam, że jest). Mogło być jeszcze fajniej. Szkoda również, że w menu nie ma zdjęć proponowanych zestawów. Mimo wszystko polecam, bo smaczne.

  1. Marta Barwicz ★★★★★

    W Wabu bywam od początku jego powstania, czyli (chyba) od 2016/17 roku! Świetna jakość, nietuzinkowe menu, piękne wnętrze i profesjonalna obsługa. Chwilę po covidzie miałam wrażenie delikatnego obniżenia jakości, nie pasowało mi menu i nie pasowała mi obsługa w czerwonych koszulach w kratę. Dziś znów jestem w Wabu i zachwycam się powrotem swojej świetności! Obsługa cała na czarno, miła i profesjonalna. Jedzenie pyyyszne. Nawet kocyki na zewnątrz są wyjątkowe i dają poczucie premium. Wieczór w Wabu to wspaniałe doświadczenie!

  2. Igor Podhorodecki ★★★★★

    Jedno z najlepszych sushi jakie jedliśmy. Ceny są proporcjonalne do jakości, wielkości rolek, smaku i finezji. Polecam wybrać inne pozycje niż zwykle i dać się zaskoczyć. Atmosfera lekko napięta ale można ją rozluźnić:)

  3. Natalia ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, świetne sushi, moim zdaniem jedno z lepszych miejsc w Warszawie. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wabu Sushi & Japanese Tapas?

Wabu Sushi & Japanese Tapas znajduje się przy plac Europejski 2, Wola, 00-844 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wabu Sushi & Japanese Tapas?

Można skontaktować się z Wabu Sushi & Japanese Tapas pod numerem +48 668 925 959

Jak można dotrzeć do Wabu Sushi & Japanese Tapas?

Do Wabu Sushi & Japanese Tapas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements