Świetna restauracja z bardzo pysznym jedzeniem! Łosoś w tempurze i krewetki REWELACYJNE!!! Składniki świeże, dania w miarę szybko przyrządzone. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Sala ciekawie urządzona, czysta i schludna.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Witkowski ★★★★★
-
Natalia Pham ★★★★★
Świetne miejsce, bardzo dobre sushi. Obsługa zaangażowana w pracę, czułam się zaopiekowana i zadbana w restauracji. Dziękuję pani Marii za inicjatywę oraz zaangażowanie
-
Sandra G ★★★★★
Obecnie najlepsze sushi, jakie jadłam. Świetna jakość składników i ciekawe połączenia. Do tego obsługa na wysokim poziomie. Polecam. ☺️
-
Iga ★★★★★
Drogie i bardzo dobre sushi. Jedynym minusem tego miejsca jest brak wiekszego wyboru rolek fusion, ale klasyczne na pewno daja rade. Wzięte zostaly z krabem i z osmiornica. Osmiornica fenomenalna, ryz idealny, jeden z najlepszych jakie jadlam, jedynie gotowana marchewka psuła smak. Jesli chodzi o druga rolke- za mało kraba w stosunku do tempury. Tempura smaczna, ale miesa kraba ilosc minimalna- szkoda jak za te cene. Oczywiscie sama rolka przepyszna, warzywa i kawior z gromadnika tez. Świeże lekkie i pyszne! Do polecenia!
-
Paweł Rusin ★★★★★
Świetna obsługa. Bardzo dobre sushi, jedno z lepszych w Warszawie. Warto zapytać obsługi bo nie wszystkie dania są w karcie
-
Martha May ★★★★★
Sushi na poziomie - pięknie podane i smaczne. Dobry stosunek ceny do jakości - polecam w szczególności nigiri fatty salmon z opalanym łososiem i truflą, ebi ten california owinięte w węgorza oraz salmon crispy rice - przepyszne, różnorodność faktur i smaków! Bardzo smakował mi również bulion gyoza-donburi z pierożkami. Dodatkowo w restauracji panuje elegancki klimat. Jedyne zastrzeżenie to takie, że kelner nic nie proponował, a szkoda, bo byliśmy z dzieckiem i nie dostaliśmy menu dla dzieci (nie wiedziałam, że jest). Mogło być jeszcze fajniej. Szkoda również, że w menu nie ma zdjęć proponowanych zestawów. Mimo wszystko polecam, bo smaczne.
-
Marta Barwicz ★★★★★
W Wabu bywam od początku jego powstania, czyli (chyba) od 2016/17 roku! Świetna jakość, nietuzinkowe menu, piękne wnętrze i profesjonalna obsługa. Chwilę po covidzie miałam wrażenie delikatnego obniżenia jakości, nie pasowało mi menu i nie pasowała mi obsługa w czerwonych koszulach w kratę. Dziś znów jestem w Wabu i zachwycam się powrotem swojej świetności! Obsługa cała na czarno, miła i profesjonalna. Jedzenie pyyyszne. Nawet kocyki na zewnątrz są wyjątkowe i dają poczucie premium. Wieczór w Wabu to wspaniałe doświadczenie!
-
Igor Podhorodecki ★★★★★
Jedno z najlepszych sushi jakie jedliśmy. Ceny są proporcjonalne do jakości, wielkości rolek, smaku i finezji. Polecam wybrać inne pozycje niż zwykle i dać się zaskoczyć. Atmosfera lekko napięta ale można ją rozluźnić:)
-
Natalia ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, świetne sushi, moim zdaniem jedno z lepszych miejsc w Warszawie. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wabu Sushi & Japanese Tapas?
Wabu Sushi & Japanese Tapas znajduje się przy plac Europejski 2, Wola, 00-844 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wabu Sushi & Japanese Tapas?
Można skontaktować się z Wabu Sushi & Japanese Tapas pod numerem +48 668 925 959
Jak można dotrzeć do Wabu Sushi & Japanese Tapas?
Do Wabu Sushi & Japanese Tapas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku