Opinie

  1. Лена Богданова ★★★★★

    Zamawiałam tutaj perwszy raz, jestem bardzo zdziwiona że aż tak zostaliśmy z chłopakiem zadowoleni smakiem i jakością. Było podejrzane tanio dla Warszawy, ale smak – to bajka. Nasze polecenia, będziemy zamawiać ponownie

  2. Daria Kovalenko ★★★★★

    Dziś zamawiałam zestaw Saporro, bardzo go polecam. Smaczne rolki, ryż ugotowany idealnie. Sam zestaw ma dużo ryby i krewetek. Tuńczyk w tempurze w smaku jest po prostu pycha! Szybka dostawa. Zamawiam stabilnie już przez pół roku. Polecam!

  3. Ewa DK ★★☆☆☆

    Zamówiłam po długiej przerwie i liczyłam na min. Ok. Dostawa szybką. Produkt świeża ale jeść się nie da. Ryż rozgotowany na papkę. Temperatury tłusta. Brrr..Nie za taką kasę takie wykonanie. Jak można klientowi wydawać taką papkę zamulającą

  1. F B ★★★★★

    Naprawdę dobre sushi. Przystępna cena. W końcu w Warszawie można dostać nigiri wielkości jakie powinno być a nie takie malutkie. Zestaw sake był cudowny, łosoś przepyszny i wszystko dobrze zrobione. Żaden kawałek się nie rozpadał i wygodnie się jadło. Rolki idealnej wielkości i awokado które było idealne a nie twarde. Jedynym minusem jest cena sosu bo 8 zł. Ale tak ogólnie to naprawdę polecam

  2. Klaudia ★★★★★

    Odwiedzam regularnie i jest to zdecydowanie moje ulubione sushi. Świetne zestawy w bardzo korzystnej cenie. Brałam zarówno z dostawą jak i odbiorem osobistym, obsługa zawsze była przemiła, szczególne pozdrowienia dla niesamowicie sympatycznego Pana z brodą! Mam nadzieję, że kiedyś lokal się powiększy i będzie możliwość zjedzenia na miejscu:)

  3. Diana Derych ★☆☆☆☆

    Uwaga ! Tu serwują nieświeże i słabo przyrządzone sushi. CHESZ SIĘ ZATRUĆ, TU MASZ SZANSĘ. Standard jedzenia i obsługi bardzo słaby jak na warszawski poziom. Suszarnia nic sobie nie robi z reklamacji bo trolle nastukały im setki pozytywnych opinii, i na tym jadą. Obsługa klienta na zero punktów, ale każdy może spróbować na własną rękę. Zatrucie nieświeżą rybą daje do myślenia, ale najbardziej dopiero po fakcie ;)

  1. Yuliia Pocheniuk ★☆☆☆☆

    Najgorsze sushi, które kiedykolwiek zamawiałam, niemiła obsługa, i chamstwo. Na tak duży zestaw dają prawię puste pojemniczki z sosem sojowym. Nie polecam.

  2. Aleksandra ★★★★☆

    Sushi naprawdę dobre. Dostawa, jak na warszawskie susharnie, bardzo szybka - jedzenie "przyjechało" 40 minut przed planowanym czasem, byli po ok. 1.5h. Zestaw Kingdom (76 za 129) jest nie dość, że całkiem dobrze wypada cenowo jak na Warszawę to i nie jest mdły. Polecam

  3. Agnieszka Maciejewska ★★★★☆

    Zamawiałam dwukrotnie z dostawą. Sushi bardzo poprawne i smaczne. Nie wybija się mocno ponad inne suszarnie w Warszawie ale jest bardzo na plus. Rolki odpowiedniej wielkości, stosunek ryżu do dodatków odpowiedni, rolki nie rozpadają się. Do tego sałatka wakame - porcja choć niewielka, bardzo smaczna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres I Love Sushi?

I Love Sushi znajduje się przy Wrocławska 18, Bemowo, 01-499 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do I Love Sushi?

Można skontaktować się z I Love Sushi pod numerem +48 881 039 410

Jak można dotrzeć do I Love Sushi?

Do I Love Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements