Uwielbiam w sushi to, że jest lekkie, a jednocześnie sycące. Można wybierać spośród wielu rodzajów — od klasycznego nigiri po kreatywne rolki — więc łatwo znaleźć coś dla siebie. To świetna opcja zarówno na szybki lunch, jak i na elegancką kolację.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Zmierczak ★★★★★
-
Radek Ptak ★★★★☆
Sushi w porządku, chyba najlepsze z testowanych przeze mnie na Bemowie. Ryż idealnie ugotowany (co nie jest oczywiste), składniki świeże, ryby normalne, bez och i ach. Nigiri. Łosoś mało wyrazisty, halibut lekko ciągnący się, ale tuńczyk i krewetka bdb. Rolka z kalmarem w tempurze znakomita. W futomaku z łososiem dużo za dużo serka philadelphia, który dominował i tak mało wyrazistego łososia. Po prostu dobry osiedlowy poziom ze standardowymi cenami. Do najlepszych jednak dużo brakuje. Szkoda, że nie ma możliwości wystawienia 3.5. 3 byłaby krzywdząca, więc niech będzie 4. Jeśli ktoś lubi zwykłe sushi i nie oczekuje O-Toro i najlepszego łososia w życiu, to pewnie będzie zadowolony.
-
Ula Garbacka ★★★★★
Przyjechaliśmy godzinę przed zamknięciem z nastawieniem że obsługa może być negatywnie nastawiona przez późną godzinę.. otóż nie! Pełne profesjonalne podejście z pełnym uśmiechem na twarzy. Jedzenie nie dość że bardzo ładnie podane to i bardzo bardzo smaczne! Jeśli ktoś nie chce się zawieść to polecam, wyjdzie się najedzonym i z uśmiechem na twarzy.
-
Karolina Grzegorzewska ★★★★★
Sushi jest zawsze świeże, starannie przygotowane i doskonale podane. Obsługa na najwyższym poziomie – profesjonalna, uprzejma i pomocna. Lokal ma bardzo ładny wystrój. Serdecznie polecamy
-
Renata Lesiak ★★★☆☆
Zamówiliśmy zestaw Yanagi, był kolorowy wizualnie zachęcający. Sushi skomponowane poprawnie lecz nic wyjątkowego w porównaniu do oferty innych lokali. Niektóre rolki przygotowane z bardzo zimnych składników co przełożyło się na mało smaku i aromatu. Rolka w tempurze smaczna bo delikatnie ciepła w środku. Obsługa sympatyczna. W lokalu trochę duszno oraz intensywny zapach sosu sojowego pomieszany z aromatem gotowanego ryżu, co trochę zniechęca. Zamówiliśmy też desery lodowe, które wyglądały dobrze jednak ich połączenie z naturalnym serkiem, dodanym także pod szklaneczką z deserem (?) Nie komponowało się dobrze. Desery bardzo mocno zamrożone, nie było możliwości aby je normalnie zjeść. Smak deserów .... jak udało się kawałek "odłupać"... przeciętny.
-
Karolina Płóciennik ★★★★★
Do Matsuri Sushi trafiłam przez przypadek, skusił mnie bardzo przyjemny ogródek. Naprawdę najlepsze sushi jakie jadłam, a tatar z łososia to już prawdziwy majstersztyk - idealnie doprawiony. Na pewno wrócę i będę polecać dalej.
-
Maja Blanc ★★★★★
Zdecydowanie najlepsze Sushi na Bemowie zarówno na miejscu jak i w dostawie
-
Jakub Balcerak ★★★☆☆
Skuszony dobrymi opiniami zamówiłem Nishin i do tego sos słodki ale wszystko jakieś takie bez smaku. Zostało mi jeszcze 7 kawałków do konsumpcji ale nie wiem czy w ogóle zabiorę się za konsumpcję. Ceny naprawdę nie są wygórowane, oczywiście mówiąc o cenach ze strony restauracji, ponieważ ja zamawiałem z aplikacji Bolt, gdzie nawet przy 40% zniżce wychodziło drożej niż bezpośrednio przez restaurację. Może jeszcze kiedyś dam szansę. Na ten moment ani nie polecam ani polecam.
-
Dawid Daniel Nowak ★★★★★
Super pyszne sushi! Jadłem na miejscu i wziąłem też zestaw do domu. Dużo składników w rolkach, świeży ryż, tempura chrupiąca. Tatar doprawiony idealnie. Lokal lekko schowany i niezbyt widoczny z ulicy, ale naprawdę warty odwiedzenia, ciekawy wystrój z origami na suficie. Sympatyczni właściciele, którzy sami obsługują na miejscu i przygotowują sushi. Polecam i na 200% będę wracać regularnie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Matsuri Sushi?
Matsuri Sushi znajduje się przy Górczewska 228, Bemowo, 01-460 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Matsuri Sushi?
Można skontaktować się z Matsuri Sushi pod numerem +48 666 300 911
Jak można dotrzeć do Matsuri Sushi?
Do Matsuri Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku