Przegląd katalogu
- 585 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 585 wyników
Przeglądaj sport school w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 585 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 20,139 opinii i ocen.
“Siłownia w starym dobrym stylu. Pozytywne. Nikt nie przychodzi tu pozować. Tylko zrobić porządnie trening. Można zrobić kompletny trening każdej partii mięśni. Nie jest ciasno. Pracownicy pomocni i pozytywnie nastawieni, chętnie odpowiadają na pytania. Widać że znają się i podchodzą do tematu z pasją. Jak jest wieczór i chce zrobić trening to wbijam tylko tam. Polecam”
“Klub Mrs.Sporty jest genialny! Uwielbiam chodzić na zajęcia. Trenerki są bardzo miłe i pomocne, panuje tutaj niezwykle przyjemna atmosfera! Przychodzenie na trening sprawia mi wielką przyjemność. Ćwiczenia są urozmaicane. Chodzę już tam 2 lata i nie zamierzam zrezygnować. Porady dietetyczne są bardzo pomocne, a treningi efektywne przy czym nie zabierają dużo czasu! Zdecydowanie polecam każdej kobiecie!”
“Najlepsza szkoła tańca na świecie, nie wyobrażam sobie życie bez niej. Jak i trenerzy tak i dzieciaki w grupach najlepsi. Instruktorzy bardzo profesjonalni. Zajęcia i obozy na bardzo wysokim poziomie. Zaczęłam chodzić na zajęcia od zeszłego roku i teraz uważam że zmiana sportu była najlepsza. Szkoła tańca pozwala mi rozwijać swoje pasje. Dziękuję bardzo za tą I jeszcze dużo innych możliwości które daje ta szkoła.”
“Cudowne miejsce stworzone z pasją do tańca i ruchu. Marta-szefowa człowiek o wielkim sercu , zaraza dobra energia. Bogaty grafik zajęć dla osób w każdym wieku. Jeśli szukacie kameralnego miejsca na ćwiczenia i rozwój ruchowy to polecam”
“Profesjonalne podejście Mega sympatyczni trenerzy Na pewno polecam !”
“Moja córka uwielbia swoje przedszkole. Jest zła, gdy odbieram ją za wcześnie. Przedszkole ciągle organizuje uroczystości, obchody ważnych dni. Nieustannie dzieje się coś ważnego w oczach maluchów.”
“Dwójka moich synów uczęszczała do Fair Play przez kilka lat (najpierw żłobek, potem przedszkole). Był to fantastyczny okres zarówno dla chłopców, jak i dla nas. Chłopcy od samego początku bardzo chętnie chodzili do przedszkola. Przedszkole poważnie podchodzi do bezpieczeństwa dzieci. Kadra zawsze była responsywna, empatyczna i uważna. Bardzo fajną atrakcją dla dzieci są regularnie organizowane nocowanki!”
“Syn bardzo zadowolony z obozu, dużo się nauczył - w przeciągu 4ch dni. Warto korzystać - aktywnie, zabawy, czas wolny, nowi koledzy, wsparcie emocjonalne opiekunów w czasie kryzysu dziecka, mobilizacja i dużo wskazówek podczas nauki. dziękujemy”
“Tak szczerze bardzo polecam. świetna atmosfera, super trenerzy, dobry dojazd. Nie widzę żadnych minusówm Uważam, że klub zasługuje ocenke 5/5 i nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami, które zaniżają całokształt:/ Acro jest jak drugi dom, naprawdę warto zapisać się tam jeżeli chcemy zacząć profesjonalnie tańczyć”
“Świetny klub, fantastyczna atmosfera”
“Wspaniały klub prowadzony z pasją i misją. Trenerzy, atmosfera, podmiotowe podejście do zawodnika to ogromne zalety Rysia. Polecam gorąco. Najlepszy klub na świecie :)”
“Polecam serdecznie wszystkim, wysoki poziom sportowy, bardzo miła recepcja, fantastyczna pani Manager;”
“Bardzo fajny klub na wysokim poziomie najsurowszy chyba w Warszawie i naprawdę polecam.”
“Widziałam to miejsce tylko z zewnątrz, jednak konie wyglądają na szczęśliwe i zadbane. Zdecydowanie warto odwiedzić.”
“Polecam OSK Turbo, szczególnie jeśli ktoś szuka szkoły jazdy w Wawrze i okolicy. Sprawna organizacja i układanie grafiku jazd, oraz bezproblemowy kontakt. Bardzo przyjemnie jeździ się z Panem Januszem na kat. C, a sporo cennych jego spostrzeżeń i uwag z pewnością sprawiło, że zdałem za 1-szym razem.”
“Stadion przy lesie. Cicho, spokojnie, kameralnie. Trybuna w konterze wiec deszcz nie kapie. Super”
“Fantastyczne miejsce, w którym dużo się dzieje.☺️ Raz w miesiącu teatrzyk, koncert. Już w samym wrześniu odbyło się sporo imprez okolicznościowych - Dzień Kropki, Dzień Jabłka, Dzień Przedszkolaka czy Dzień Chłopaka. Organizowane są różne wyjścia jak np. do Straży Pożarnej. Nauczyciele są bardzo kreatywni i serdeczni. Dziecko przynosi prawie codziennie do domu po kilka prac plastycznych, które wg. Nauczycieli, wykonuje z dużym zaangażowaniem. 2 razy w tygodniu odbywają się zajęcia sportowe, w ramach programu przedszkola. Ponadto dzięki uprzejmości placówki, firmy zewnętrzne prowadzą dodatkowe zajęcia (np. karate, judo, piłka nożna). Dzięki temu przedszkolaki mają możliwość rozwijania w sobie pasji do sportu już od wczesnego dzieciństwa. Ogromny plus! 2 razy w tygodniu są zajęcia z j.angielskiego. Przedszkole posiada duży, ogrodzony plac zabaw. Menu, od śniadań po podwieczorki, jest bardzo zróżnicowane. Widzimy ogromny progres, odkąd dziecko zaczęło uczęszczać do tej placówki. Polecam to przedszkole z całego serca. Dzięki profesjonalnej, zaangażowanej Kadrze, każde dziecko spędzi tu miło i kreatywnie czas. Pozdrawiam.”
“To nie żłobek/przedszkole a drugi, cudowny dom. Dzieci są w nim dla siebie jak rodzeństwo, uczone otwartości na świat i nowe (ciągle wycieczki), przyjacielskie, spokojne, a jednocześnie znające zasady. Mając porównanie z inną placówką, poczynając od żłobka po przedszkole to miejsce daje pewność, że nasze dzieciątko i jego potrzeby będą dla cioć najważniejsze (noszą na rękach i całują bobasy jak własne). Super dyrektorki.”
“Klub idealny nie da się wymarzyć lepszych zajęć sportowych polonez przy nich to patałachy”
“Obsługa i prowadzenie zajęć - 10/10 :)”
“Świetnie prowadzone zajęcia przez Panią Klaudię! Córka (4 lata) uwielbia chodzić na zajęcia :)”
“Córka uczęszcza na zajęcia Aerial Dance i jest bardzo zadowolona. Na zajęciach zawsze panuje fajna atmosfera. Personel bardzo miły, instruktorki znają się na rzeczy. Polecam.”
“Znakomite podejście w nauce dzieci jak i młodzieży! Zajęcia prowadzone na bardzo wysokim poziomie oraz tak aby wszyscy uczniowie chętnie brali w nich udział”
“Bardzo dobrze wspominam lata spędzone w tym przedszkolu.”
“Bardzo fajne przedszkole chodziłem do niego w 2015 do ,,żabek" i ta nazwa niezapominajka jest prawdziwa gdyż idę teraz do szkoły średniej i ciągle nie zapomniałem o tym miejscu i wspominam je dobrze”
“Profesjonalnie przygotowany i przeprowadzony kurs SRC RYA z dużą ilością ćwiczeń praktycznych i egzaminem końcowym. Kurs w formacie RYA skupia się na kwestiach praktycznych i przygotowuje do sprawnej komunikacji radiowej w j. angielskim. Wykładowca, Kpt. Tomasz Kosiewicz to pasjonat żeglarstwa z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia poprowadził sprawnie, fachowo i z poczuciem humoru. Polecam!”
“Bardzo dobra szkoła. Język angielski na wysokim poziomie. Wspaniała atmosfera. Zaangażowani nauczyciele. Dodatkowo szkoła oparta na elementach metody NVC. Wzorowo działająca świetlica. Dzieci mają możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na warunki klimatyczne.”
“Jestem zadowolona. Miła obsługa, swobodna atmosfera. Nie jestem weteranem siłowni, ale mam tu wszystko, żeby zrobić sobie fajny trening”
“Escola Varsovia to renomowana akademia piłkarska w Warszawie, która od 2012 roku szkoli młodych zawodników w wieku od 4 do 19 lat. Akademia słynie z wysokiej jakości szkolenia, opierając się na metodologii inspirowanej filozofią FC Barcelony, szczególnie w grupach do 12. roku życia. Jej kompleks treningowy na Białołęce obejmuje nowoczesne boiska, hale pneumatyczne oraz zaplecze medyczne, co zapewnia doskonałe warunki do rozwoju sportowego. Wśród wychowanków Escoli znajdują się zawodnicy, którzy trafili do klubów Ekstraklasy oraz zagranicznych, takich jak Chelsea czy Everton. Akademia współpracuje również z warszawską Szkołą Mistrzostwa Sportowego, oferując kompleksowe wsparcie edukacyjne i sportowe. To miejsce, które z pasją i profesjonalizmem wspiera młode talenty w dążeniu do piłkarskich marzeń.”
“Solidna firma do pogłębiania wiedzy pod każdym względem. Wszystkie warunki i wymogi dokładnie przedstawione podczas całego cyklu. Super kadra instruktorska z poważnym podejściem do nauczania jak i egzaminów. Po zaliczeniu masz świadomość, że certyfikat ma swoją wartość :)”